Follow me
0

Rozšířený provoz, speciální akce pro klienty, maminky ve wellness a SPA

Speciální akce ve wellness pomáhají
  naplnit provoz a přilákat klienty.

Vyjít vstříc klientům, kteří mají omezené možnosti navštívit wellness či spa, si žádá jistou organizaci a čas, ale určitě se vyplatí vytvářet jim speciální nabídky. Lákavé jsou také speciální wellness akce a eventy.

Provoz o víkendu nespí, maminky aktivně relaxují

Mezi takové klienty patří zejména maminky na mateřské a pracovně velmi vytížení lidé. Právě těm nejlépe vyhovuje víkendová návštěva provozu, případně i návštěva v pozdních večerních hodinách. Existují i další možnosti, jak zajímavým způsobem naplnit provoz. O trochu více úsilí je potřeba k tomu, aby wellness provoz mohl nabídnout svůj prostor a služby k uspořádání různých setkání menších skupin, které jsou také velmi přínosným faktorem pro obraty ve wellness a spa.

Není novinkou, že mnohé wellness a spa provozy nabízí pro své klienty kromě standardních otevíracích hodin i služby mino tuto dobu. Jsou to zejména day spa provozy, tedy kosmetické salony, wellness ve městech, soukromé kliniky a beauty centra.

profi-kosmetika-thalgo-spa-Provozy se značí vyjít vstříc nové velmi silné skupině klientů a za svou snahu získávají velmi početnou skupinu zákazníků. Velký úspěch mají zejména kosmetické salony, které hravě naplní kapacitu na sobotu či neděli. Těchto pár dnů v měsíci dokáže podstatně zvýšit jejich příjmy.

Zavedení sobotních či nedělních provozů ve wellness, beauty a spa ocení především dvě skupiny klientů, maminky s dětmi a časově vytížení lidé.

Opravdu velkou skupinu klientek tvoří maminky na mateřské dovolené, o víkendu mají doma hlídání a rády stráví i několik hodin relaxací, odpočinkem či krásou v salonu nebo wellness centru. Mohou tak přijít na kosmetiku, tělovou péči či ke kadeřníkovi bez dětí a svůj čas si užít.

 

 

Víkendové nabídky, osvědčené speciální programy.
Speciální eventy pro maminky ve wellness a SPA

Spa Kings Court

Spa Kings Court

Zajímavou speciální nabídkou ( wellness eventy) může být nabídka pro maminky, maminky a dcery během DNE MATEK. Poukaz do wellness, lázní, či beauty centra je krásným a lákavým dárkem, který má již svoji tradici právě v tento den. Řada wellness a spa center již zareagovala a na tento den, víkend nebo i týden sestavují zajímavé a cenově lákavé balíčky služeb pro maminky nebo i maminky a dcery.

wellness-parfem-prirodni-vuWellness centrum může připravit nabídku tak, že ze své standardní nabídky vybere lákavé či rozmazlující procedury, které nabízí v průběhu akce s dárkem nebo se slevou, případně je možné si z nich sestavit svůj rozmazlující den – vybrat si z akčních procedur a sestavit si svůj program, vyzkoušet si hravou formou postavit si svůj vlastní balíček péče a ten si pak v domluveném termínu užít.

Lákavé jsou speciální esenciální oleje podporující mládí a krásu, určené k anti-aging péči, luxusní séra s drahokamy, z mořského korálu, čisté esenicální oleje z růží, geránie, přírodní parfémy z jasmínu, neroli..luxusni-serum-wellness-esen

Běžně se pak nabízejí klientům vouchery v určité cenové hodnotě a maminky si sami vyberou. Někdy se do nabídky dávají nové procedury, které je možné vyzkoušet úplně poprvé.

Některá centra nabízí i vouchery a akce na SPA kosmetiku pro následné rozmazlování doma.

Nejen pro maminky jsou wellness eventy a odpočinkové víkendy lákavé, ale také pro pracovně vytížené podnikatele, či jinak časově vytížené klienty, kteří by si rádi dopřáli odpočinek, relaxaci či podstoupili kosmetickou, tělovou či estetickou proceduru. Během týdne jim čas nezbývá a večer mívají společenské povinnosti nebo prostě odpočívají doma.

profi kosmetika spa wellness beautyrakousko wellness interier spa stegersbachspa-kosmetika-wellness-kosmetika

Rádi si pak o víkendu dopřávají i náročnější a dlouhodobější procedury, několikahodinové pobyty ve wellness a spa jsou pro ně to pravé.

Ocení balíčky sestavené tak, aby na sebe jednotlivé procedury navazovaly a zahrnovali i odpočinek a relaxaci.  Osvědčené jsou koupele, peelingy, masáže, pedikúra a manikúra. Počítá se i s občerstvením a relaxací, odpočinková místnost by měla nabízet příjemné, intimní zázemí, nabídku četby. Lákavé a je zdobné občerstvení, které doladí atmosféru i perfektní zážitek ze SPA.

 

 

Speciální programy pro ženy v sauně,
novinka v saunovém světě, která láká

Saunahof- Bad-Füssing- peeling v sauně

Saunahof- Bad-Füssing- peeling v sauně

V saunovém světě jsou již v nabídce speciální programy pro ženy, zaměřené na relaxaci a péči o pokožku.

I v saunovém světe lze sestavit lákavou nabídku pro dámy, maminky, maminky a dcery, díky tomu, že saunové centrum sestaví vhodnou a lákavou  nabídku nebo i program na celý den.spa-wellness-jily-saunova-k

Důležitá je nabídka saunové kosmetiky, přírodních esenciálních olejů, peelingů, jílů nebo medu do sauny.

K relaxačním saunovým rituálům patří uvolňující vonné esence, pomalá hudba, zvuky tibetských mís, i malé občerstvení.

Krásné jsou pobyty v saunovém světe s možností odpočinku venku na čerstvém vzduchu,  zatravněné a osázené zahrádce či na terase.  ( více o zážitkovém saunování zde→ )

 

kosmetika-v-saunesauna-esence-kosmetika-do-saunyMořská kosmetika-wellness

Speciální péče o pokožku během saunování a hammamu

Grassoul-hlina-wellness-spa Novou zajímavostí v saunách a hammmnech jsou speciální jíly a bahna. Ve wellness a SPA je stále oblíbenější hlína Ghassoul,  je to čistě přírodní biologická surovina známá pro své vyrovnávací a čistící účinky.
Používá se pro šetrné a důkladné čištění obličeje, těla i vlasů. Název „Ghassoul “ pochází z arabského slova „ghassala“, které znamená „mýt“.  Ghassoul je z horniny tmavě šedé barvy. Jediné ve světě známé naleziště se nachází v Maroku. Poté, co se kůže v sauně prohřeje a póry otevřou má hlína a jíly daleko intenzívnější účinek na pokožku, její stav a zdraví.

Ghassooul obsahuje velké množství minerálů, jako hořčík, železo, sodík, zinek, fosfor a draslík, které mají veolmi prospěšné účinky na kůži.

Úžasné jsou jíly a bahna s příměsí čistého přírodní esenciálního oleje, krásně voní a blahodárně působí na pokožku. Pro saunové a hammam rituály jsou úplnou novinkou, která se ženám líbí. Výjimečná  je pleťová a tělová maska, která spojuje účinky marockého černého jílu Ghassoul a růžového oleje ze vzácné damašské růže.

Růže damašská všeobecně pozitivně ovlivňuje psychiku, přináší pocit harmonie a radosti, uklidňuje mozek a srdce a bystří ducha, podporuje krevní oběh.

Ghassoul může být také s čokoládou, Ghassoul s jasmínem, Ghassoul levandulí, Ghassoul s vanilkou, přidává se také arganový olej, který je vyhledávaný pro své úžasné účinky na pleť. Vzhledem k tomu, že se Ghassoul používá na pokožku těla, měl by být bez na bylinném a rostlinném základě. Bez syntetických příměsí a barviv, GMO složek, parafínových olejů a konzervantů.

spa-wellness-kosmetika-salokosmetika zeleny jil ve wellness (1)saunová kosmetika-sauna-rukavice

 

 

wellness-spa-interier-27Prodloužené večery

V některých provozech se již osvědčili  večerní hodiny určené náročným klientům, kteří mají čas až skutečně večer či v pozdním večeru.  Jeden  či dva dny v týdnu je provoz otevřený ( většinou na objednání) až do pozdních večerních hodin.

Tato praxe se osvědčuje zejména v beauty a wellness provozech ve velkých městech.

 

Neobsazené pátky mají velkou šanci, nahrávají přístrojům

Téměř v každém provozu návštěvnost podle denní doby a dnů v týdnu kolísá. Velmi diskutovaný bývá v day spa a kosmetických salonech pátek, jež je méně vytížený. Při vhodné organizaci provozu a organizačních schopnostech provozovatele se ale pátky mohou vyhradit zcela specifické službě, o kterou je jinak velký zájem.

Vzhledem ke vzrůstající poptávce po různých omlazovacích procedurách obličeje především laserovými kosmetickými a lékařskými přístroji, se pátky naopak doporučují a to z toho důvodu, že po některých procedurách a ošetřeních potřebuje pleť odpočívat.

Pleť obličeje bývá po laserových zákrocích červená, místy velmi zarudlá, někdy i lehce popálená a strupovitá. Po zákroku  potřebuje klientka několik dní na to, aby zůstala v klidu doma a pobyt v práci či ve společnosti si v tu dobu jistě odepře.

Proto dva dny volna následující po pátku nahrávají tomu, že salony objednávají klientky právě v tento den.
Nejsou-li provozy přístroji ani personálem na tyto možnosti standardně vybaveny, lékaři k nim externě dochází  pouze na určité dny a stroje je také možné zapůjčit a vyzkoušet před tím, že je provoz zakoupí, aby provozovatel zjistil, o které bude zájem.

Většina anti-aging procedur a ošetření patří k těm rozhodně dražším, ale přesto také k velmi žádaným, zejména v mimo slunečné – zimní měsíce, pátky tak být pro provoz finančně velmi zajímavé.

 

 

 

Děti v provozu, častý doprovod klientů

Děti bývají častým doprovodem klientů ve wellness či spa.

Zejména malé děti maminek na mateřské mohou některé provozy potrápit, některé je nevítají vůbec.

Proto, aby děti nepůsobily v provozu rušivě, může provoz maminky s dětmi plánovitě objednávat na určité dny, kdy se předpokládá, že děti v provozu budou a nemělo by to nikomu vadit.

Provozu se vyplatí zajistit si brigádnici, studentku či někoho z personálu, kdo na děti dohlédne, vyklidit  na jeden den jednu místnost a vybavit ji hračkami či DVD přehrávačem je snadné.

 

 

 

Spa Kings Court

Spa Kings Court

Společnost ve wellness

Je-li v provozu vhodný i menší prostor, kam se vejde malá skupinka lidí, otevírají se možnosti jak získat další zajímavou klientelu. Jsou to například setkání odborníků, klubové setkání, skupiny kamarádek a různá další setkání.

Na tyto akce je samozřejmě důležité se organizačně připravit, personálně i vhodnou nabídkou služeb, tak, aby bylo možné nabídnout klientům větší počet procedur v kratším časovém úseku, vhodné jsou „mini služby“ – kratší masáže šíje, krku, masáže rukou, zábaly rukou, masáže plosky nohou, konzultace,  při takových akcích je možné prezentovat služby zajímavé skupině potencionálních zákaznic, případně je možné je i objednávat.

Vhodné je zajisti v některé místnosti dostatek míst k sezení, ve které se skupinka soustředí, má zázemí, posedává, popíjí a společně se baví či naslouchá zajímavé přednášce či prezentaci, využívá konzultací s odborníky, aj.

 

 

 Kam dál?

 

  Wellness a SPA trendy pro rok 2016, top 10  →

Další články: klienti ve wellness a SPA

Na co nalákat klienty do wellness a Spa?
Stálá klientela wellness a Spa- co zmůže personál?
Na co vsadí muži ve wellness a Spa?
Day Spa – podstata úspěchu kosmetických a wellness provozů.
Trendy, které se ve wellness a Spa právě rozjíždí – wellness společnost
Každý provoz žije ze spokojenosti svých klientů.
Wellness aktivity pro celou rodinu, co osloví děti- rodiny vítány!
Děti – klienti ve wellness a Spa – Kids Spa – ráj pro provozovatele
Dobře analyzovaná klientela – klíč k úspěchu wellness a spa

Zpomalení ve wellness a SPA – slow beauty

 Občerstvení ve wellness a spa – nabídka pro klienty

 

 

Aktuálně ve wellness a SPA

SPA WELLNESS beauty kosmetika do wellnessAktuality, pozvánky, akce ve wellness a spa  
Spa a wellness hotely –  wellness novinky a zajímavosti
N
ovinky v kosmetice – kosmetické produkty
Novinky a aktuality – wellness , beauty a SPA

Saunové ceremoniály a zážitkové saunování – trendy v saunování

 

wellness-inteerier-spaKlientela ve wellness a spa
Wellness provoz – co se řeší ve wellness?
Wellness koncept – každé wellness je jiné

Thalassoterapie a thalasso procedury
Jak nalákat klienty do wellness a spa?

 

 

 

Další články na webu SPAwellness.cz

Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Saunové ceremoniály – zážitkové saunování
Občerstvení pro klienty ve wellness a spa – inspirace
Léčivá sůl ve wellness a spa
Eko wellness – Eko spa – nové trendy ve wellness
Bylinky ve wellness a spa, koření a bylinné terapie
Drahé kameny ve wellness a spa
Květiny ve wellness, květinová výzdoba a inspirace pro wellness a spa
Dekorativní obklady ve wellness a spa – fotogalerie-obklady-inspirace
Recepce ve wellness a spa

 

 

Profesionální kosmetika

spa-wellness-kosmetika-profJíly v kosmetice, wellness  a spa
Wellness trendy – zpomalení ve wellness – nový směr
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika
Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika

Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Jak účinně používat aroma marketing?

 

Další články –  sauny a  saunování

Výběr esencí do sauny – aroma do sauny -provoněná pohoda
Kameny do sauny – obložení kameny, kámen v sauně
Kamenné dekorace v sauně

Peelingy do sauny – saunové zážitkyJaké dřevo do sauny?
Solná dekorace do sauny – sůl v sauně
Léčivá sůl – solné terapie ve wellness provozu

Saunové ceremoniály – trendy v saunování
Saunové ceremoniály – fotogalerie – ukázky

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

 

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness marketing, marketing ve wellness, marketing pro wellness, spa marketing spa wellness marketing.

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,

 

 

Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness, wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum. Domácí wellness Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Spa Spa, day spa, destination spa, resort spa, spa wellness, exkluzivni spa, spa hotel, hotel spa, spa péče, spa, spa centrum, hotel spa, spa hotel, destination spa, day spa, hotelové spa, spa v hotelu spa koncept, spa kosmetika, spa interiery, interiery spa, spa design, spa dekorace, dekorace do spa, dekorace pro spa, wellness a spa, spa a wellness, home spa, domácí spa, soukromé spa, domaci spa, soukrome spa,
Vybavení
Wellness vybavení, wellness vybaveni, vybavení wellness, vybaveni wellness, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybavení do wellness, vybaveni do wellness, spa vybavení, spa vybaveni, vybaveni spa, vybavení spa, vybavení do spa, vybaveni do spa, vybavení pro spa, vybaveni pro spa, spa wellness vybaveni, spa a wellness vybavení, spa a wellness vybaveni, vybavení pro wellness centrum, vybaveni pro wellness centrum, vybavení domácí wellness, vybaveni domaci wellness, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybavení do wellness doma, vybaveni do wellness doma, wellness doma vybavení, wellness doma vybaveni, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybaveni soukrome wellness, soukrome wellness vybaveni, vybavení pro soukromé wellness, vybaveni pro soukrome wellness,

Interier
Wellness interier, wellness interiér, spa interiér, spa interier, interiér wellness, interier wellness, interiér spa, interier spa, spa wellness interiér, spa wellness interier, wellness interiéry, wellness interiery, spa interiéry, spa interiery, wellness spa interiery, wellness a spa interiery, wellness centrum interiér, interiéry wellness centrum, interiery wellnes centrum, exkluzívní interiéry, exkluzivní interiery wellness, exkluzivni wellness interiery, exkluzivní spa interiéry, exkluzivni spa interiery, exkluzivni interiery wellness a spa, exotické wellness interiéry, exoticke wellness interiery, zajímavé wellness interiéry, zajimave wellness interiery, zajimave interiery wellness, zajimave spa interiery, zajímavé spa interiery, interier dekorace, Exotický interiér wellness, jávský interiér wellness, thajský interiér wellness
Design         Wellness design, design wellness, spa design, design spa, wellness spa design, design pro wellness, wellness a spa design, spa wellness design, wellness centrum design, design wellness centrum,

Trendy  Wellness trendy, tredny wellness, spa trendy, trendy spa, spa wellness trendy, wellness a spa trendy, medical wellness trendy, trendy ve wellness, trendy pro wellness, trendy ve spa, trendy wellness ošetření, wellness interiery trendy, wellness centra trendy

Wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellness, nabytek do wellness, nábytek do wellness, nabytek pro wellness centrum, spa nábytek, wellness a spa nábytek, wellness a spa nabytek, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek do wellness centra, nabytek do wellness centra, saunový a wellness nábytek, saunovy a wellness nabytek, wellness lehátka, wellness lehatka, lehatka do wellness, lehátka do wellness, relaxační nábytek, relaxacni nabytek, nabytek k bazenu, nabytek pro soukrome wellness, nábytek pro wellness, nábytek do odpočívárny, nabytek do odpocivarny, potahy nabytek wellness, zahradní nábytek, nábytek do wellness a spa, luxusní zahradní nábytek, outdoor nábytek, odpočinkový nábytek, kvalitní zahradní nábytek, teakový nábytek, zahradní wellness, zahradní velnes, zahradní welnes, wellness vybavení, wellness trendy, wellness doplňky, wellness doma, domácí wellness, wellness dekorace, výstavba wellness, výstavba domácí wellness, vybavení relaxačních zón, relaxační nábytek, nábytek do wellness, spa vybavení, soukromé wellness, designový nábytek do zahrady, ratanový nábytek, kovový nábytek, vyplétaný nábytek, proutěný nábytek, napínané plachty na zahradu, relaxace na zahradě, obložení krbu, zahradní krb, home spa, home wellness, domácí wellness, wellnes

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,