Follow me
0

Profesionální spa kosmetika – profi koktejly krásy a zdraví

Profesionální kosmetika pro wellness, beauty a spa
spa kosmetika – wellness kosmetika.

 Profesionální spa kosmetika se používá výhradně ve wellness beauty a spa provozech, v běžné maloobchodní síti ani drogeriích či lékárnách se neprodává. Kosmetičtí výrobci však mohou na trh dodávat profesionální řady do provozů a vedle toho i řady určené pro běžné spotřebitele do maloobchodní sítě.

Rozdíl je především v tom, že s profesionálními produkty, by vzhledem k jejich charakteru, zejména koncentraci, aktivním přísadám, účinkům a způsobu použití, měla pracovat pouze odborně zaškolená osoba, znalá základních kosmetických ošetření obličeje a těla. Nejlépe profesionální kosmetička, terapeutka či masérka.

 

wellness interiéry wellness design spa kosmetika  welness interiéry wellness design spa kosmetika

 

Každá značka má svá specifika

Některé profesionální kosmetické značky jsou celosvětově uznávané, založili je nadšenci z oboru, kosmetičky, lékaři, nebo dermatologové, kteří svůj život a práci zasvětili právě vývoji a výrobě profesionálních kosmetických přípravků.

Některé společnosti mají za sebou desetiletí kosmetického výzkumu a vývoje ve specializovaných  laboratořích. Své  ingredience získávají v moři, v přírodě, z bahna a jílů, z drahých kamenů, ve vodách moře či alpských ledovců. Některé složky mají pak patentované.

Princip všech renomovaných a světově uznávaných značek profesionální salonní kosmetiky je stejný, poskytnout svým klientům a zákazníkům péči na té nejvyšší možné úrovni, prostřednictvím špičkových produktů, které aplikují profesionálové v jedinečném prostředí a atmosféře wellness či spa provozu.

 

V čem se liší

Jednotlivé kosmetické společnosti se od sebe snaží odlišit svou vlastní filozofií, sestavují své originální programy a postupy péče o klienta, snaží se o vývoj jedinečných kosmetických produktů. Toto specifické zaměření se pak promítá do většiny výrobků a celých kosmetických řad, jež tvoří kompletní navazující programy ošetření.

Stěžejním může být například použití mořských produktů, hlavně mořských řas, nebo přírodních esenciálních olejů s výraznými aromaterapeutickými účinky či využití minerálů, nerostů a jílů, anebo exotických bylin.  Vždy je vhodné, aby personál, který produkty používá se dokonale sladil s filozofií a s přístupem péče o klienta dané kosmetické značky, znal hlavní účinné látky kosmetických produktů, jejich správné použití a terapeutické účinky.

 

Profesionální salonní kosmetika

Programům péče, které nabízí dodavatelé profesionální spa kosmetiky, odpovídají i produkty v jednotlivých řadách, základní řady pro péči o tělo a obličej doplňují speciálně zaměřené řady.

wellness interiéry wellness design wellness provoz spa kosmetika- produkty určené mladším ročníků, péče o mladou pleť, čistící řady

– produkty pro střední věk- prevence proti stárnutí, anti-aging produkty

– produkty speciální péče, séra, fluidy, výživa a kondice pleti

– řady určené pro pány, vše pro  muže a jejich individuální potřeby

– řady sluneční kosmetiky, opalovací a ochranné krémy s UV filtry, krémy po opalování

-řady pro domácí následnou péči, která doplňuje salonní profi ošetření

– trendy a novinky – produkty s různým obsahem, moře, bylinky

 

Kam dál?  Profesionální spa kosmetika pro wellness a spa

 

články:
Novinky a aktuality – wellness kosmetika

Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Aromaterapie do sauny
Thalassoterapie
Peelingové saunové rituály
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Nové wellness trendy
Léčivá sůl ve wellness a spa

 


rubriky:
 Profesionální kosmetika pro kosmetičky, SPA kosmetika, Wellness kosmetika
Wellness trendy,
Krása a zdraví,
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing

 

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox

tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,