Follow me
0

Profesionální aromaterapie pro kosmetiku, wellness a SPA

 

Aromaterapie doplní mozaiku pohody.
Vůně osloví každého, klienta i pracovníky wellness provozu.
Působí na naše tělo, duši  i mysl.

Jak  lépe oslovit klienta? Vždy můžeme udělat více pro pohodu svých klientů. V kosmetickém salonu, beauty provozu, wellness či spa zařízení, v každých lázních, všude tam, kde chceme vytvářet pohodu pro příchozí i pro ty, kteří v provozu tráví svůj pracovní čas.

Aromaterapie krásně voní a používá se v salonech při masážích, to je hlavní povědomí a nejrozšířenější využití vůní v provozu. Aromaterapie ale umí  mnohem více.  Vytvoří krásnou atmosféru a díky výběru konkrétních vůní pak můžeme cíleně působit na pohodu a náladu všech klientů i kolegů či zaměstnanců.

Díky aplikování aromaterapie v provozu se také můžeme od ostatních konkurenčně lišit, mít svoji vlastní koncepci využití aromaterapie v provozu.

 

V čem nám aromaterapie pomůže? Například:

atmosféra:
Cítit se maximálně příjemně pohodlně a uvolněně

zážitek:
Vychutnávat si procedury

péče:
Zachovat a udržet si zdraví, mládí krásu a půvab

harmonie:
Působí na tělo, duši i mysl

 

 

Kde se uplatní aromaterapie?
Jakým způsobem aplikovat aromaterapii v provozu?

Aromaterapie je účinná napříč celým provozem wellness, beauty či spa. Při vstupu, v recepci, v místnosti pro ošetření, v  místnosti pro odpočinek, v saunách, ale i na toaletách či v šatnách.

V hotelovém spa provozu se aromaterapií provoňují chodby, které spojují hotel a wellness, příchozí vítá krásná vůně ještě před tím, než do wellness vstoupí.

Formou inhalace v provoněném prostoru či formou masáže, aroma koupele nebo jako součást kosmetických produktů pro domácí následnou péči – můžeme oslovit všechny klienty.

 

Pro pohodu klientů od prvního okamžiku

Vůně ovlivňuje psychiku a reakce klientů od prvního momentu vstupu do provozu. Klienti mohou do provozu dorazit v různé psychické i fyzické kondici, unavení, rozladění, vyčerpaní, .. Je proto vhodné působit na ně již při prvním okamžiku, kdy do provozu vstoupí.

Můžeme vybrat vůně, které klienty zklidní, uvolní a umožní jim lépe přijmout následující prožitky, nechat na sebe působit příjemné prostředí a péči salonu, zapomenout, co před příchodem řešili. Lépe se budou soustředit na účel návštěvy provozu,  na odpočinek, relaxaci, zážitek. Lépe budou také spolupracovat s terapeutem a personálem.

S takovým klientem se lépe komunikuje, je otevřenější a vstřícnější a to i tehdy pokud by v recepci či během pobytu došlo k nějakému nedorozumění a je potřeba to s ním vyřešit.

Aromaterapie prokazatelně zlepšuje první dojem z provozu u nových klientů a také jejich hodnocení provozu.  Jelikož je to jejich první dojem a první zkušenost, ukládá si mozek do podvědomí na vždy tuto zprávu, jsou to příjemné a pohodové dojmy a emoce, které se u klienta projeví i při další návštěvě.

Aromaterapie je maximálně vítaná a účinná pro vstupní místnost, recepci a místnost kde klienti čekají na svého terapeuta a na svůj čas terapie, když (ideálně) přijdou chvilku dříve a vychutnávají si uklidňující lahodný čaj.

Místnost může být společná pro vstup, recepci i čekací místnost, prostor, kde klienti čekají,  je ale vhodné oddělit od vstupu například paravánem, poloprůhledným designovým sklem, závěsem, atd.

 

Aroma  péče před terapií

Ve větších provozech či lázních bývá prostor/místnost, kam klienta pohodlně usadí a uvede recepční či SPAmanager.

Někdy zde klienti čekají již po převlečení v příjemných županech a v  lázeňských pantoflích. Mohou mít  k dispozici lehké občerstvení (ovoce, čaj, voda) a čekají, až je terapeut přivítá a doprovodí k terapii.

Takový prostor si také žádá přívětivou a pohodovou atmosféru. Vůně jsou zde vhodné zejména takové, které jsou všeobecně dobře přijímané, vůně je zde celý den a neměníme ji, naopak by měla být stále stejná, případně vhodně volená vzhledem k ročnímu období.

Pro aromaterapii můžeme použít centrální zásobník s dávkovačem, což ušetří obsluze či recepci čas a práci s hlídáním a doplňováním esence v aromalampě a hlídání svíčky.

Nebo můžeme naopak volit designový solitér či aroma lampu, která si dávkování sama ohlídá a například je doplněná o kolorterapii (aromalampa němí barvy) a postará se i o určitou zábavu čekajících klientů. Své kouzlo má ale i hliněná aromalampa s živým ohněm svíčky, který může také na klienty příjemně a příznivě působit. Záleží na vkusu provozovatele, konceptu provozu, stylu interiéru, atd. K jemnému prosycení místnosti poslouží stejně dobře i miska s vodou umístěná na topení.

 

 

Aroma tipy pro recepci a vstupní halu wellness provozu

♦ vyplatí se například využívat jednu zajímavou vůni, kterou bude mít klient se salonem navždy spojenou. Některé provozy si od aromaterapeutů či parfémářů nechávají na zakázku vytvořit vlastní vůni, kterou spojují se značkou salonu. Je jejich originální a je součástí komunikace provozu s klienty. Například i hotely ze stejného důvodu cíleně a pravidelně rozprašují vůni nejen v recepcích a halách, ale i u barů se vybírají vůně, které můžou podpořit konzumaci, atd.

♦ jakou vůni zvolit do recepce? V recepci se nejlépe uplatní citrusové éterické oleje. Zlepšují náladu, navozují pozitivní myšlení, celkově navozují pocit pohody. Současně pročišťují vzduch, neboť vykazují antibakteriální účinky.

Proč to vše tak krásně funguje? Je prokázáno, že nos je přímo spojen s naším mozkem a události, které provází vůně si mozek ukládá a naše podvědomí nadále používá. Lze tak také vysvětlit naše různé preference, oblíbené či neoblíbené vůně, máme je spojené s nějakým zážitkem. Vůně si pamatujeme z dětství, z dovolené, atd.

 

 

Místnost dokonale připravená pro péči o klienta
Na ostrově harmonie

Samotná místnost určená k terapii a ošetření klientů přímo vybízí k vytvoření harmonického prostředí, klient zde tráví nejdelší část svého pobytu v provozu.

Vstupuje do místnosti, která je upravená, dobře osvětlená a prostředí působí na všechny smysly. Tady je místo připravené jen pro něj, pohoda, relaxace, dokonalá péče.

Pocity a emoce z atmosféry místnosti podpoří uvolnění klientů a oni tak mohou lépe a intenzivněji přijmout péči terapeuta. Intenzivnější a dokonale prožitá péče či terapie má také hlubší a intenzivnější účinek na klienta.

Klient je spokojený a má pocit, že tady skutečně dostává účinnou péči, kterou, ať vědomě či podvědomě, často okamžitě pociťuje. Například při terapiích zaměřených na hubnutí se stává, že klient má pocit úbytku centimetrů v pase již po jedné aplikaci účinné kúry.

Dokonalá harmonie provozu, tedy prostředí, péče a působení na klienta, je účinnou a nezbytnou součástí péče o klienty, budování důvěry a vztahu s klientem.

 

 

Aroma může vybírat klient

Pro harmonickou atmosféru se doporučuje: příjemné prostředí, dekorace, příjemná hudba a samozřejmě aromaterapie. Je lépe dát klientovi vybrat, pokud již není konkrétní vůně součástí cíleného balíčku ošetření.

Každý máme v daný moment jiné potřeby a podle toho nám také mohou, byť i jinak oblíbené vůně, připadat příjemné více či méně. Výběr ze třech vůní je ideální. Klient si zvolí vůni do aromalampy takovou, která se mu líbí nejvíce a ta ho bude provázet během terapie. Případně může terapeut pomoci s výběrem a doporučit vhodnou vůni, která terapii podpoří. Klienti si také mohou vybrat svoji oblíbenou aroma přísadu do koupelí.

 

Aroma tipy pro kabiny:

♦ Povzbuzující a zároveň velmi pozitivně přijímané u většiny klientů jsou citronové vůně, řada z nás je často unavených a vyčerpaných, pomáhá pomeranč, citron, bergamot, citronová tráva.

♦ V létě můžeme nabídku doplnit o chladivé esence máty, v zimně může být  oblíbené  jehličí, hřejivé vůně jako je skořice, hřebíček, můžeme uvažovat i v vůních, které mají antibakteriální účinky, eukalyptus, levandule.

♦  Mezi uklidňující můžeme přidat mandarinku či meduňku, které klienta ukonejší a dovolí mu plně relaxovat.

♦ Je dobré pamatovat na to, že kabinky jsou většinou malé a do aromalampy stačí 2-3 kapky éterického oleje. Po proceduře by se mělo řádně vyvětrat a i s touto menší pauzou počítat při plánování obsazenosti kabin.

 

 

Aromaterapie – účinná kosmetika a péče

Neodmyslitelnou součástí aromaterapeutického ošetření jsou kvalitní éterické oleje. Jsou to dynamické vonné esence, které se také  přidávají do rostlinných olejů, másel, vosků a krémů.

Čím šetrnější je zpracování rostlin a zdrojů olejů, tím je jejich působení účinnější. Při používání přímo na pokožku bychom měli vybírat ty opravdu velmi kvalitní a vždy se zajímat o složení a výrobce produktů.

Každý olej má své jedinečné vlastnosti, kterých se využívá pro specifické účely. Některé vlastnosti jsou mnohým olejům společné. Například, že jsou antiseptické – řada z nich vykazuje silné protivirové a antibakteriální účinky.

Mnohé jsou povzbuzující, stimulují tělo, mysl, emoce, či naopak jsou zklidňující, tiší, konejší, uklidňují. Éterické oleje mají obrovskou moc a sílu, probouzí regenerační, ozdravný a omlazující proces. Stimulují vrozené schopnosti těla k samoléčbě.

Protože působí komplexně na náš organismus, je velice důležité dbát na jich kvalitu, nákup i uskladnění.

Zcela vyhnout bychom se měli synteticky vyrobeným či uměle parfémovaných produktům, jsou efektivní pro prodejce a výrobce, ale pro organismus, pokožku i zdraví jsou škodlivé a mohou ublížit.

Lahvičky by se měly vždy pevně dovírat a skladovat v chladu a temnu, nikdy na přímém slunci či u zdroje tepla.

 

 

 

připraveno ve spolupráci s Pavlínou Klasnovou, odbornou aromaterapeutkou, autorkou knihy Aromaterapie v kosmetické praxi, více→→

Foto: archiv,

 

Kam dál?

 

 Aromaterapie ve wellness a SPA

ruze-aromaKvětinové vody ve wellness  – hydroláty jsou oblíbené
Intuitivní aromaterapie – Mikael Zayat – aromaterapie jinak
Vykuřovadla – přírodní parfémy pro prostory – jak vykuřovat?
Magická aromaterapie ve wellness, jak nás ovlivňuje? Co je to scent marketing?
Aromaterapie do sauny, vůně do sauny pro relaxaci a zdraví
Aroma koupele, vůně a voda, harmonie pro tělo, duši i mysl

 

 

Aktuálně ve wellness a SPA

SPA WELLNESS beauty kosmetika do wellnessAktuality, pozvánky, akce ve wellness a spa  
Spa a wellness hotely –  wellness novinky a zajímavosti
N
ovinky v kosmetice – kosmetické produkty
Novinky a aktuality – wellness , beauty a SPA

Saunové ceremoniály a zážitkové saunování – trendy v saunování

Klientela ve wellness a spa
Wellness provoz – co se řeší ve wellness?

Wellness koncept – každé wellness je jiné

 

Další články na webu SPAwellness.cz

wellness-inteerier-spaKlientela ve wellness a spa
Wellness provoz – co se řeší ve wellness?
Wellness koncept – každé wellness je jiné

Thalassoterapie a thalasso procedury
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Profesionální wellness a  SPA kosmetika
Profesionální aromaterapie pro kosmetiku

 

Další články –  sauny a  saunování

Výběr esencí do sauny – aroma do sauny -provoněná pohoda
Kameny do sauny – obložení kameny, kámen v sauně
Kamenné dekorace v sauně

Peelingy do sauny – saunové zážitkyJaké dřevo do sauny?
Solná dekorace do sauny – sůl v sauně
Léčivá sůl – solné terapie ve wellness provozu

Saunové ceremoniály – trendy v saunování

Saunové ceremoniály – fotogalerie – ukázky

 

wellness interiéry wellness design umělý kámen obklad stěny Fotogalerie: 

Umělý kámen, přírodní kámen, obklady
Dekorativní obklady pro vstupy, vchody a fasády

Další články
Kamenné obklady sauny a saunového světa
Originální kamenné dekorace sauny a saunového světa

Výhody pro obklady z umělého kamene
Dekorativní obklady ve wellness a spa

 

 

Dekorace ve wellness a SPA

wellness-interier-spa-dekorWellness interiér plný květin – květiny ve wellness a SPA – květinová dekorace
Jak zaujmout klienty ve wellness a SPA – mocné emoce
Dekorativní obklady ve wellness a SPA
Dekorativní sklo ve wellness a SPA – sklo s potiskem a motivy
O
blázky a kamínky ve wellness a SPA – fotogalerie
 Ohebný kámen – snadná dekorace s přírodním kamenem – kamenné tapety ve wellness a SPA
Originální paravany ve wellness a SPA interieru
Wellness vybavení
Terasy z dřevoplastu ve wellness a SPA

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

sauna

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness marketing, marketing ve wellness, marketing pro wellness, spa marketing spa wellness marketing.

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,

 

 

Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness, wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum. Domácí wellness Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Spa Spa, day spa, destination spa, resort spa, spa wellness, exkluzivni spa, spa hotel, hotel spa, spa péče, spa, spa centrum, hotel spa, spa hotel, destination spa, day spa, hotelové spa, spa v hotelu spa koncept, spa kosmetika, spa interiery, interiery spa, spa design, spa dekorace, dekorace do spa, dekorace pro spa, wellness a spa, spa a wellness, home spa, domácí spa, soukromé spa, domaci spa, soukrome spa,
Vybavení
Wellness vybavení, wellness vybaveni, vybavení wellness, vybaveni wellness, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybavení do wellness, vybaveni do wellness, spa vybavení, spa vybaveni, vybaveni spa, vybavení spa, vybavení do spa, vybaveni do spa, vybavení pro spa, vybaveni pro spa, spa wellness vybaveni, spa a wellness vybavení, spa a wellness vybaveni, vybavení pro wellness centrum, vybaveni pro wellness centrum, vybavení domácí wellness, vybaveni domaci wellness, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybavení do wellness doma, vybaveni do wellness doma, wellness doma vybavení, wellness doma vybaveni, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybaveni soukrome wellness, soukrome wellness vybaveni, vybavení pro soukromé wellness, vybaveni pro soukrome wellness,

Interier
Wellness interier, wellness interiér, spa interiér, spa interier, interiér wellness, interier wellness, interiér spa, interier spa, spa wellness interiér, spa wellness interier, wellness interiéry, wellness interiery, spa interiéry, spa interiery, wellness spa interiery, wellness a spa interiery, wellness centrum interiér, interiéry wellness centrum, interiery wellnes centrum, exkluzívní interiéry, exkluzivní interiery wellness, exkluzivni wellness interiery, exkluzivní spa interiéry, exkluzivni spa interiery, exkluzivni interiery wellness a spa, exotické wellness interiéry, exoticke wellness interiery, zajímavé wellness interiéry, zajimave wellness interiery, zajimave interiery wellness, zajimave spa interiery, zajímavé spa interiery, interier dekorace, Exotický interiér wellness, jávský interiér wellness, thajský interiér wellness
Design         Wellness design, design wellness, spa design, design spa, wellness spa design, design pro wellness, wellness a spa design, spa wellness design, wellness centrum design, design wellness centrum,

Trendy  Wellness trendy, tredny wellness, spa trendy, trendy spa, spa wellness trendy, wellness a spa trendy, medical wellness trendy, trendy ve wellness, trendy pro wellness, trendy ve spa, trendy wellness ošetření, wellness interiery trendy, wellness centra trendy

Wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellness, nabytek do wellness, nábytek do wellness, nabytek pro wellness centrum, spa nábytek, wellness a spa nábytek, wellness a spa nabytek, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek do wellness centra, nabytek do wellness centra, saunový a wellness nábytek, saunovy a wellness nabytek, wellness lehátka, wellness lehatka, lehatka do wellness, lehátka do wellness, relaxační nábytek, relaxacni nabytek, nabytek k bazenu, nabytek pro soukrome wellness, nábytek pro wellness, nábytek do odpočívárny, nabytek do odpocivarny, potahy nabytek wellness, zahradní nábytek, nábytek do wellness a spa, luxusní zahradní nábytek, outdoor nábytek, odpočinkový nábytek, kvalitní zahradní nábytek, teakový nábytek, zahradní wellness, zahradní velnes, zahradní welnes, wellness vybavení, wellness trendy, wellness doplňky, wellness doma, domácí wellness, wellness dekorace, výstavba wellness, výstavba domácí wellness, vybavení relaxačních zón, relaxační nábytek, nábytek do wellness, spa vybavení, soukromé wellness, designový nábytek do zahrady, ratanový nábytek, kovový nábytek, vyplétaný nábytek, proutěný nábytek, napínané plachty na zahradu, relaxace na zahradě, obložení krbu, zahradní krb, home spa, home wellness, domácí wellness, wellness doma, soukromé wellness,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

profesionální kosmetika Skeyndor, ainhoa profesionalni kosmetika Skeyndor, Skeyndor kosmetika pro kosmeticky ainhoia, Skeyndor  kosmetika pro kosmetičky, Skeyndor kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky Skeyndor, kosmetika profi Skeyndor, profi kosmetika Skeyndor, saunová kosmetika, saunova kosmetika ainhoa, kosmetika do sauny, wellness kosmetika ainhoa, ainhoa kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness Skeyndor, spa wellness kosmetika Skeyndor,  Skeyndor profesionální kosmetika salonní, Skeyndor salonni kosmetika, kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni spa kosmetika, Skeyndor profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika,Skeyndor  spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, vůně v sauně, vune v saune, aroma do sauny, aroma v sauně, esenciální oleje do sauny. saunové ceremoniály, saunove ceremonialy, ceremonialy v saune, ceremoniály v sauně, saunové zážitky, saunove zazitky, doplnky do sauny, doplňky do sauny, saunování, saunovani,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu, ainhoia

 

 profesionální kosmetika Skeyndor, ainhoa profesionalni kosmetika Skeyndor, Skeyndor kosmetika pro kosmeticky ainhoia, Skeyndor  kosmetika pro kosmetičky, Skeyndor kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky Skeyndor, kosmetika profi Skeyndor, profi kosmetika Skeyndor, saunová kosmetika, saunova kosmetika ainhoa, kosmetika do sauny, wellness kosmetika ainhoa, ainhoa kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness Skeyndor, spa wellness kosmetika Skeyndor,  Skeyndor profesionální kosmetika salonní, Skeyndor salonni kosmetika, kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni spa kosmetika, Skeyndor profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika,Skeyndor  spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, vůně v sauně, vune v saune, aroma do sauny, aroma v sauně, esenciální oleje do sauny. saunové ceremoniály, saunove ceremonialy, ceremonialy v saune, ceremoniály v sauně, saunové zážitky, saunove zazitky, doplnky do sauny, doplňky do sauny, saunování, saunovani,

 

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit