Follow me
0

Wellness pro celou rodinu – Resort Hrubá Voda – kam s dětmi za zážitky?

 

Pro zážitky, relaxaci i zábavu do Hrubé.
Skvělé místo pro celou rodinu

spa-wellness-hruba-voda-res

Mezi tuzemské perly pro rodinné pobyty patří od minulého roku nový wellness resort, Resort Hrubá Voda.

Nabízí úžasné zázemí pro pobyty jednotlivců, skupiny i rodiny s dětmi. Velmi pestrá a originální nabídka resortu je provázána s rozmanitými možnostmi vyžití v okolí, v místě absolutně čisté a kouzelné přírody, která osloví v každém ročním období.

wellness-life-hruba-hotelResort tvoří Wellness hotel Hluboký dvůr společně se sportovním a zážitkovým areálem s bobovou dráhou, disc-golfem, minigolfem, dvěma sjezdovkami, čtyřsedačkovou lanovkou, dětským vlekem a lyžařskou školou. V letní sezoně jsou to vyjížďky na koních, trampolíny, lukostřelecká arena a například unikátní Kamzíkova stezka nebo skvělé wellness zázemí hotelu s úžasnými možnostmi saunování v Sauna Areně.

 

spa-wellness-life-hotel-

Místo – Management – Možnosti,
tvoří skvělý základ pro dokonalý koncept provozu

sauna-herbalV péči nadšenců wellness, saunování a skvělé zábavy tak zde může každý prožít pár úžasných dnů. „Razíme jednoduché heslo, ve kterém je vše: PROŽÍT A POCHOPIT,“ popisuje místo jednoduše a výstižně obchodní ředitel Tomáš Drápal, který má za sebou úžasný rozjezd krásného a jedinečného místa, wellness hotelu Kolštejn a podílel se například i na rozjezdu zajímavého saunového projektu Sauna Herbal Cup.

„České rodiny si stále častěji dopřávají dovolenou v rámci České republiky. V jejich hledáčku jsou zejména místa, která mají zajímavou nabídku pro dospělé i děti různého věku. Důležité je krásné místo v přírodě, pohodové ubytování a vstřícný pro-klientský servis a samozřejmě množství aktivit, které nabízejí pro každý věk něco zajímavého.

V Čechách se dají najít zajímavé wellness resorty, kde je cítit, že jejich provozovatelé dělají vše s láskou a nadšením pro to, aby vytvořili místo, kde se každý bude cítit dobře.  Oblíbené prodloužené víkendy nebo rovnou celá rodinná dovolená v Čechách je dle statistik stále více využívána na úrok pobytu v zahraničí. Výhodu mají místa, která nabízejí programy během celého roku. Sem se také rodiny často rády vracejí. Právě těm se také nabízí ideální možnost, jak příjemně trávit množství různých prázdnin a volna, která jsou během školního roku,“ dodává Tomáš Drápal.

sauny  spa wellness life  (2)spa-sauny-wellness-life-hrusauna-interier-wellness-lif

To správné místo pro odpočinek a relaxaci

spa wellness hruba voda (6)Místo které působí svojí magickou atmosférou, obec Hrubá Voda, patřilo v dávnějších časech k vyhledávanému místu návštěvníků ze všech koutů naší země, ale i například lidem, kteří přicestovali po železnici až z Vídně. Nejinak tomu začíná být i v posledních letech, kdy se opět tato obec s přibližně 400 stálými obyvateli dostává do širšího povědomí lidí, nejen z blízkého okolí.

Mírou největší tomu přispívá právě Resort Hrubá Voda. Resort, cíleně zaměřený na volný čas, sportovní a wellness aktivity, si klade za cíl jediné – aby bylo o jeho návštěvníky postaráno ve všech ohledech a nabídl vyžití všem věkovým a zájmovým skupinám. Vše začíná dobrou dopravní dostupností. V areálu nalezneme přes 250 neplacených parkovacích míst. Vlaková stanice leží přímo u bran areálu, přímé spoje z Olomouce zajíždí do resortu 20krát denně.

 

Wellness hotel, saunový svět a velká zážitková sauna arena

macerat olej bylinky wellness (14)Resort nabízí zajímavou nabídku ubytování. Wellness hotel Hluboký dvůr umožňuje ubytování v 3* Superior hotelu či samostatných apartmánech, které jsou vybaveny i kuchyní a terasou s výhledem do přírody. Celkově resort nabízí 120 pevných lůžek.

Součástí Wellness hotelu Hluboký dvůr je i saunový svět s finskou saunou, parní bylinkovou a parní solnou komorou, whirlpool s obřím akváriem, masážní sprchy, ledové vědro a vnitřní či vnější klidová zóna.

 

Herbal sauna wellness  (3)Velkým lákadlem je nová venkovní Sauna Arena. Ve vybraných dnech dle předem připraveného kalendáře na měsíce dopředu se zde pořádají saunové ceremoniály s příběhem.

Do této sauny se vejde až 70 osob. Sauna Arena nabízí skutečně to nejkvalitnější zázemí pro milovníky relaxačních i zážitkových ceremoniálů. Je vybavena speciálními centrálními kamny, kvalitním ozvučením a pestrou škálou světelných efektů.

spa wellness hruba voda (4)Zákazníci venkovní části saunového světa ocení zejména odpočívárnu pod širým nebem, venkovní jezírko, vodopád a ničím nerušený klid.
Ať už jste ubytovanými hosty, či jen těmi, co přijeli za aktivitami, hlady v resortu také nepadnete! Resort Hrubá Voda nabízí zázemí ve dvou restauracích.

Přímo v hotelové restauraci s venkovní terasou u jezírka s rybami, která je přístupná všem návštěvníkům, nejen těm ubytovaným. A pak také v hospůdce Bobovka, přímo u bobové dráhy v Parku Sportu.

 

 

spa-wellness-hruba-voda-sauspa-wellness-hruba-voda-arespa wellness hruba voda (7)

 

 

Kamzíkova stezka – Novinka léta 2017

spa wellness hruba voda (9)Největší novinkou resortu pro letošní sezonu 2017 a také největším lákadlem je úplně KAMZÍKOVA STEZKA.

Toto léto si všechny pohybu chtivé a hravé děti budou moci vyzkoušet unikátní stezku, která ve výšce až 13 metrů nad zemí nabídne všem návštěvníkům jedinečné zážitky. Desítky různých překážek, převážně z přírodních materiálů, vybízí k dobrodružství, na které se nezapomíná.

„Věříme, že Kamzíkova stezka alespoň na nějaký čas odtrhne děti od výdobytků moderní technologie a hravou i vzdělávací formou jim  ukáže a připomene, jak se leze po stromech nebo že se o přírodu lidé musejí také starat,“ uvádí obchodní ředitel resortu.

„Práce na stezce jsou v plném proudu a s příchodem léta vás srdečně zveme nejen na stezku, ale i na další zážitky, kterými resort disponuje,“ dodává.

Vzhledem k množství zážitků, dobrodružství a aktivit, která zde čekají, zaznívá od provozovatelů jedno opravdu dobré doporučení. Všem, kdo se do resortu Hrubá voda chystají, se bude hodit, když si pobyt či výlet budou koncipovat spíše jako vícedenní.

 

Bobová dráha, koně a další aktivity park sportu
Zábava v Hrubé nikdy nekončí

spa wellness hruba voda (3)Z dalších lákavých „adrenalinových“ atrakcí Park Sportu Hrubá Voda lze určitě doporučit například bezpečnou bobovou dráhu, která se svou délkou 851 metrů a rychlostí 40 km/h nabízí „zběsilou jízdu“ zajímavým členitým přírodním terénem.

Dalšími cíli jsou bungee-trampolíny, na kterých si díky jištění můžete zkusit až 3 metrové skoky!

Méně dobrodružným povahám a těm, kteří touží po chvilku klidné relaxace na čerstvém vzduchu doporučujeme například 18 jamkový minigolf a nebo netradiční verzi golfu, tzv. Disc-golf, kdy se pomocí létajícího talíře trefujete do „jamek“ připomínajících koš na basketbal.

Vspa wellness hruba voda (2)elmi oblíbená je také lukostřelecká aréna a dětské bezpečné trampolíny.

Součástí resortu je i krytá jízdárna, stáje a malý zvěřinec. „Hosté mohou využít vyjížďky na 7 koních a na 1 poníkovi. Pokud se jezdit nechystáte, můžete se kdykoliv jen tak přijít podívat na koně na pastvinu,“ odkrývá další trumfy pan ředitel.

K celkovému výčtu možností pak ještě lze přidat například možnost využití půjčovny kol a vydat se po místních cestách nedotčené přírody a jejího okolí. K dispozici je také multifunkční hřiště s dvěma bránami a sítí na tenis či volejbal.

 

 

Detailní informace naleznete na:    www.hlubokydvur.cz, www.hrubavoda.cz, www.SaunaArena.cz

♦ zdroj: archiv webu a archiv resort Hrubá voda

 

 

Kam dál?

Novinky – Hotely, wellness a SPA

Kienti ve wellness a SPA
Děti ve wellness a SPA
Děti v sauně – saunování dětí

 

 Wellness trendy 2016 -klíčové předpovědi pro wellness a SPA
Zpomalení ve wellness a SPA – slow beauty

Aktuálně ve wellness a SPA

SPA WELLNESS beauty kosmetika do wellnessAktuality, pozvánky, akce ve wellness a spa  
Spa a wellness hotely –  wellness novinky a zajímavosti
N
ovinky v kosmetice – kosmetické produkty
Novinky a aktuality – wellness , beauty a SPA

Saunové ceremoniály a zážitkové saunování – trendy v saunování

 

wellness-inteerier-spaKlientela ve wellness a spa
Wellness provoz – co se řeší ve wellness?
Wellness koncept – každé wellness je jiné

Thalassoterapie a thalasso procedury
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Wellness koncept – každé wellness je jiné

 

Další články na webu SPAwellness.cz

Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Saunové ceremoniály – zážitkové saunování
Občerstvení pro klienty ve wellness a spa – inspirace
Léčivá sůl ve wellness a spa
Eko wellness – Eko spa – nové trendy ve wellness
Wellness a SPA hotely – novinky
Bylinky ve wellness a spa, koření a bylinné terapie
Drahé kameny ve wellness a spa
Květiny ve wellness, květinová výzdoba a inspirace pro wellness a spa
Dekorativní obklady ve wellness a spa – fotogalerie-obklady-inspirace
Recepce ve wellness a spa

 

Dekorace ve wellness a SPA

wellness-interier-spa-dekorWellness interiér plný květin – květiny ve wellness a SPA – květinová dekorace
Jak zaujmout klienty ve wellness a SPA – mocné emoce
Dekorativní obklady ve wellness a SPA
Dekorativní sklo ve wellness a SPA – sklo s potiskem a motivy
O
blázky a kamínky ve wellness a SPA – fotogalerie
 Ohebný kámen – snadná dekorace s přírodním kamenem – kamenné tapety ve wellness a SPA
Originální paravany ve wellness a SPA interieru
Wellness vybavení
Terasy z dřevoplastu ve wellness a SPA

 

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,