Follow me
0

Co žádají muži ve wellness a spa? Čím oslovit muže, co mají rádi?

Na co vsadí muži ve wellness a spa?
Programy připravené pro muže

wellness-spa-interier-24Mužů ve wellness a spa přibývá. Ukazuje se, že v souvislosti s jejich vyšším pracovním nasazením jsou více pod tlakem stresu a to je také nejčastější důvod jejich návštěvy ve Spa.

Východisko, jak se vypořádat se stresem vidí v návštěvě wellness a spa. Muži si také uvědomují, že s věkem je potřeba být aktivní pro udržení zdraví a dobré kondice.

Předpokládá se, že pozornost managementu ve wellness a spa se bude upínat na to, aby se lépe poznaly potřeby mužů a lépe se jim vyšlo vstříc s nabídkou služeb ve wellness a spa.

Ten správný prostor pro muže

Muži se rádi cítí dobře „ve svém světě“ proto i design interiéru by tomu měl odpovídat,  stejně jako názvy procedur. Používají se výrazy vyjadřují sílu, elán, energii, sport, tempo.

 

BadFüssing-Thermen

BadFüssing-Thermen

Pro ošetření mužů v salonu a wellness se používají termíny, jež obsahují slova jako: intenzivní kúra, power speciál, maximum efekt, nonstop fit, perfekt program, energizing special, vitality program, a podobně.

Muži v kosmetickém salonu a wellness by také měli mít možnost se občerstvit a odpočívat. K tomu je vhodný příslušný servis, kromě čajů nabízet také minerálky, případně sportovní nápoje a slyší i na freše.

Rádi si také dopřejí malou zdravou svačinku, salát, sendvič, toust.  K odpočinku a relaxaci může provoz nabídnout motoristické časopisy, ekonomický tisk, nebo časopisy o bydlení.

 

 

Péče i na doma,
s doporučením profesionála

Důvěru, kterou muži mají k wellness centru a terapeutům, může provoz směrovat i k další rozšířené nabídce. Kromě doplňkového prodeje kosmetiky pro domácí použití mohou wellness centra také  nabídnout další produkty.

Například vitamíny, speciální kloubní výživa, doplňky pro sportovce, atd.  Nabídka může navazovat na poradu s fyzioterapeutem, nebo doplňovat celkově stravu, program, komplexní péči.

spa muzi peceProstor je velký, záleží na provozu, jak péči o muže uchopí a zda k tomu využijí například i další propojení se specialisty a odborníky. Mužům vyhovuje najít kompletní servis a péči na jednom místě. Šetří jim to čas.

Ze zkušeností zahraničních provozů a spa konzultantů vyplývá, že tržby z přímého prodeje se na celkovém příjmu provozu podílí významnou částkou, tvoří až 30% z celkového příjmu provozu. Kosmetika, produkty, doplňky, aj.

Nabízet lze také akční výhodné sety a balíčky kosmetických produktů během různých akcí a svátků, hodí se například v předvánočním období, na léto, nebo jako dárek pro rodiče, manželku, blízké a přátele.

 

 

Na co nalákat muže do wellness centra?

Tomu, co mají muži rádi, co preferují a jaká mají přání se věnují různé průzkumy, které je dobré sledovat. Provoz sám se může svých klientů také občas ptát, podpoří to vzájemný vztah provozu a klienta.

Klient se může vyjádřit a hodnotit a má pocit, že provozu záleží na tom, aby služby a produkty byly na vysoké úrovni a vyhovovali přání klientů.

Provoz získává informace od těch, kteří zde tráví čas a utrácí peníze. Provozovatel pak může své služby více zkvalitnit a lépe, efektivněji nabízet, přicházet na to, co funguje a co ne a proč.

♦ Muži mají rádi saunu, vířivku a masáže. V hodnocení nabídky služeb, které do provozů přilákají nejvíce mužů dominují jednoznačně masáže.

♦ V nabídce by neměly chybět sportovní masáže, zajímavé jsou hot stones masáže, uvolňující masáže, sportovní masáže spíše než relaxační a „rozmazlující“.

♦ V nabídce by neměly chybět kompletní  celo tělové sportovní masáže, ale i částečné masáže zaměřené na šíji, záda, bolesti hlavy.

Patchouli-masážní-olej-arom Muži často vyhledávají masáže zad, mají zablokovanou krční páteř, bolí je hlava. Žádané jsou  uvolňující masáže a antistresové masáže třeba v kombinaci s párou nebo saunou pro zvýšení efektu terapie.

♦ Při olejových masážích dávají přednost esencím, které nejsou moc sladké a květinové, ale uvítají naopak svěží vůně, citrusové, někdy i kořenité. Mají svojí oblíbenou aromaterapii, například ylang ylang, máta, eukalypt, hřebíček, borovice, santal, cedr, pačuli

♦ Vyhledávané jsou i tradiční východní terapie, jako je ajurvéda, thajské masáže

♦ Muži ve wellness také samozřejmě využívají možnosti kondičního plavání v bazénu. Pro odpočinek ve vodě volí vířivku.

♦ Mezi oblíbené procedury také patří kompletní Hammam péče.

♦ Oblíbené jsou saunové ceremoniály a saunové peelingy.

♦ Muži také slyší na péči, při které se používají jíly, bahna, rassoul, pro své čistící, detoxikační účinky a při využití na pohybový aparát v kombinaci s balneoterapií

2-whirlpool-pro-domaci--welspa-pece muzisauna interier wellness

 

 

sauna-esence-kosmetika-do-saunyMuži milují wellness!

Spa, wellness a salonní kosmetická péče již není jen doménou žen. Profesionální péči si dopřává stále více mužů, stejně jako ženy o sebe nechávají  pečovat, chtějí vypadat dobře a cítit se skvěle.

Zájem mužů o profesionální salonní ošetření, wellness, beauty a spa služby velmi silně narůstá.

Celosvětově rostou čísla návštěvnosti v provozech a potvrzují to nejen samotné kosmetičky, ale i cílené průzkumy v chování spa goers – tedy mezi klienty wellness a spa provozů, (více zde)

 

 

Čtěte více!

Muži ve wellness a SPA

Na co vsadí muži ve wellness a spa? Červen, měsíc zdraví mužů a také Den otců láká muže do SPA, zájem mužů  o wellness na vzestupu
Kosmetická péče o muže, co mají rádi muži? Muži chodí na kosmetiku a hand spa.
Proč chodí muži do sauny a co mají muži rádi v sauně a co je do saun přivádí?

 

 

Kam dál?

 

Aktuálně ve wellness a SPA

SPA WELLNESS beauty kosmetika do wellnessAktuality, pozvánky, akce ve wellness a spa  
Spa a wellness hotely –  wellness novinky a zajímavosti
N
ovinky v kosmetice – kosmetické produkty
Novinky a aktuality – wellness , beauty a SPA

Saunové ceremoniály a zážitkové saunování – trendy v saunování

Klientela ve wellness a spa
Wellness provoz – co se řeší ve wellness?

Wellness koncept – každé wellness je jiné

 

 

články sauny a saunování

Saunové ceremoniály – trendy v saunování
Výběr esencí do sauny – aroma do sauny -provoněná pohoda

Dekorace do sauny – doplňky do sauny

Kameny do sauny – obložení kameny, kámen v sauně
Kamenné dekorace v sauně

Peelingy do sauny – saunové zážitky
Jaké dřevo do sauny?
Solná dekorace do sauny – sůl v sauně
Léčivá sůl – solné terapie ve wellness provozu

 Metličkování v sauně – bylinky a větvičky v sauně – saunové ceremoniály

 

 

aromaterapie ve wellness a SPA

ruze-aromaKvětinové vody ve wellness  – hydroláty jsou oblíbené
Intuitivní aromaterapie – Mikael Zayat – aromaterapie jinak
Vykuřovadla – přírodní parfémy pro prostory – jak vykuřovat?
Magická aromaterapie ve wellness, jak nás ovlivňuje? Co je to scent marketing?
Aromaterapie do sauny, vůně do sauny pro relaxaci a zdraví
Aroma koupele, vůně a voda, harmonie pro tělo, duši i mysl

 

 

 

Dekorace ve wellness a SPA

wellness-interier-spa-dekorWellness interiér plný květin – květiny ve wellness a SPA – květinová dekorace
Jak zaujmout klienty ve wellness a SPA – mocné emoce
Dekorativní obklady ve wellness a SPA
Dekorativní sklo ve wellness a SPA – sklo s potiskem a motivy
O
blázky a kamínky ve wellness a SPA – fotogalerie
 Ohebný kámen – snadná dekorace s přírodním kamenem – kamenné tapety ve wellness a SPA
Originální paravany ve wellness a SPA interieru
Wellness vybavení
Terasy z dřevoplastu ve wellness a SPA

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

sauna

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness marketing, marketing ve wellness, marketing pro wellness, spa marketing spa wellness marketing.

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,

 

 

Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness, wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum. Domácí wellness Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Spa Spa, day spa, destination spa, resort spa, spa wellness, exkluzivni spa, spa hotel, hotel spa, spa péče, spa, spa centrum, hotel spa, spa hotel, destination spa, day spa, hotelové spa, spa v hotelu spa koncept, spa kosmetika, spa interiery, interiery spa, spa design, spa dekorace, dekorace do spa, dekorace pro spa, wellness a spa, spa a wellness, home spa, domácí spa, soukromé spa, domaci spa, soukrome spa,
Vybavení
Wellness vybavení, wellness vybaveni, vybavení wellness, vybaveni wellness, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybavení do wellness, vybaveni do wellness, spa vybavení, spa vybaveni, vybaveni spa, vybavení spa, vybavení do spa, vybaveni do spa, vybavení pro spa, vybaveni pro spa, spa wellness vybaveni, spa a wellness vybavení, spa a wellness vybaveni, vybavení pro wellness centrum, vybaveni pro wellness centrum, vybavení domácí wellness, vybaveni domaci wellness, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybavení do wellness doma, vybaveni do wellness doma, wellness doma vybavení, wellness doma vybaveni, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybaveni soukrome wellness, soukrome wellness vybaveni, vybavení pro soukromé wellness, vybaveni pro soukrome wellness,

Interier
Wellness interier, wellness interiér, spa interiér, spa interier, interiér wellness, interier wellness, interiér spa, interier spa, spa wellness interiér, spa wellness interier, wellness interiéry, wellness interiery, spa interiéry, spa interiery, wellness spa interiery, wellness a spa interiery, wellness centrum interiér, interiéry wellness centrum, interiery wellnes centrum, exkluzívní interiéry, exkluzivní interiery wellness, exkluzivni wellness interiery, exkluzivní spa interiéry, exkluzivni spa interiery, exkluzivni interiery wellness a spa, exotické wellness interiéry, exoticke wellness interiery, zajímavé wellness interiéry, zajimave wellness interiery, zajimave interiery wellness, zajimave spa interiery, zajímavé spa interiery, interier dekorace, Exotický interiér wellness, jávský interiér wellness, thajský interiér wellness
Design         Wellness design, design wellness, spa design, design spa, wellness spa design, design pro wellness, wellness a spa design, spa wellness design, wellness centrum design, design wellness centrum,

Trendy  Wellness trendy, tredny wellness, spa trendy, trendy spa, spa wellness trendy, wellness a spa trendy, medical wellness trendy, trendy ve wellness, trendy pro wellness, trendy ve spa, trendy wellness ošetření, wellness interiery trendy, wellness centra trendy

Wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellness, nabytek do wellness, nábytek do wellness, nabytek pro wellness centrum, spa nábytek, wellness a spa nábytek, wellness a spa nabytek, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek do wellness centra, nabytek do wellness centra, saunový a wellness nábytek, saunovy a wellness nabytek, wellness lehátka, wellness lehatka, lehatka do wellness, lehátka do wellness, relaxační nábytek, relaxacni nabytek, nabytek k bazenu, nabytek pro soukrome wellness, nábytek pro wellness, nábytek do odpočívárny, nabytek do odpocivarny, potahy nabytek wellness, zahradní nábytek, nábytek do wellness a spa, luxusní zahradní nábytek, outdoor nábytek, odpočinkový nábytek, kvalitní zahradní nábytek, teakový nábytek, zahradní wellness, zahradní velnes, zahradní welnes, wellness vybavení, wellness trendy, wellness doplňky, wellness doma, domácí wellness, wellness dekorace, výstavba wellness, výstavba domácí wellness, vybavení relaxačních zón, relaxační nábytek, nábytek do wellness, spa vybavení, soukromé wellness, designový nábytek do zahrady, ratanový nábytek, kovový nábytek, vyplétaný nábytek, proutěný nábytek, napínané plachty na zahradu, relaxace na zahradě, obložení krbu, zahradní krb, home spa, home wellness, domácí wellness, wellness doma, soukromé wellness,

 

 

 

 

 

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit