Follow me
0

Profesionální péče pro stárnoucí pleť – anti aging kosmetika v kosmetickém salonu

Účinný boj proti stárnutí.
Pro pleť bez známek času.

 

payot-kosmetika-wellness-sp

Pleť a kožní buňky mají k dispozici vysoce profesionální kosmetickou péči a špičkové výrobky moderní doby k tomu, abychom si uchovali mládí a krásu co nejdéle. Díky spojení medicíny, farmacie a kosmetologie můžeme pleti dodat přesně to, co potřebuje k obnovení hydratace, harmonie, rovnováhy a udržení si mladistvého vzhledu.

Klíčem k úspěchu při ošetření stárnoucí pleti je odborná cílená péče v kosmetickém salon, správný výběr účinných produktů (anti-aging kosmetika) a vyhovění konkrétním požadavkům a potřebám pleti.

Naše pleť začíná stárnout po 25 roku věku. Od té doby jsme pozornější a citlivější na projevy pleti, které naznačují, že roky přibývají.  Díky moderní době, klinickému výzkumu a profesionální péči je možné velmi úspěšně bojovat se stárnutím pleti.

Přichází nové účinné aktivní látky a nové trendy v ošetření stárnoucí pleti, lépe rozumíme tomu, co a jak může naší pleti pomoci a tak získáváme skutečně exkluzívní podporu pro to, abychom si zachovali ideální proporce mladistvé plet.

 

Proč stárnout?
Prémiová péče o vrásky

K tomu, aby se kožní buňky dobře, správně a kvalitně obnovovaly, potřebují naši specifickou podporu a tu dnes máme na skutečně vysoké úrovni!

Důležitá je pravidelná denní péče, noční péče a intenzívní péče. Přičemž právě ta intenzívní péče je nejvíce lákavá a také v popředí zájmu všech. Kosmetických společností i farmacie. A zejména také v popředí zájmu klientek, které jsou stále náročnější.

Tam kde jsou vrásky vidět, je vidět i větší snaha a ochota investovat. Klientky, které se svěří do odborné péče kosmetičky také věří a očekávají, že jim kosmetička nabídne účinnou kosmetiku a intenzívní péči. Žádaná je kosmetika, která vyhlazuje vrásky, redukuje vrásky, odstraňuje vrásky, má liftingový efekt – vypíná pokožku.

 

Správná péče o stárnoucí pleť
Liftingoví specialisté kosmetiky Payot

payot kosmetika wellness a spa1

Skvělou zprávou pro všechny odborné kosmetičky i jejich klienty je, že proti viditelnému stárnutí pleti můžeme dnes aktivně a úspěšně bojovat a dosahovat opravdu perfektních  výsledků.

Mezi novinky v kosmetice proti stárnutí z posledních dvou let patří řada  TECHNI LISS – PAYOT , která nabízí jiný způsob prevence a opravy vrásek. Nová přelomová anti-aging péče staví na dvou navazujících režimech, speciální denní péče a intenzivní ošetření.

Nová řada kosmetických produktů je doplněná o specifické profesionální salonní ošetření SOLUTION TECHNI LISS.  Složení LISS PROCESS COMPLEX je průlomová směs aktivních složek obohacená o diamantový prášek pro vyhlazení vrásek a rozzáření pleti, určená pro každodenní intenzivní korekci všech typů vrásek.

V nové řadě najdeme účinný komplex látek jako je:
• extrakty japonské perly, které napodobují proces obnovy pokožky, aby opravily vrásky
Zinek, extrakty smithsonitu (obsahuje zinek), chrání buňky před stresem způsobeným životním prostředím a UV zářením.
Kyselina hyaluronová, vysoká a nízká molekulární hmotnost hydratuje, regeneruje
Vitamin C, aktivátor syntézy kolagenu, rozjasňuje, zesvětluje pigmentové skvrny
Vitamin E, anitoxidant a regenerátor vitaminu C

Z rostlinné říše přicházejí na pomoc:
- extrakty hnědé mořské řasy, které snižují hladinu progerinu fyziologický a patologický protein stárnutí) uvnitř stárnoucích buněk a
extrakty semínek ibišku, které chrání fibroblasty před poškozením.Podporují množení buněk a syntézu pokožky (kolagen a glykoaminoglykany). Působí na hloubku vrásky a zlepšují texturu a hustotu pokožky.  více→

 

Teorie trojúhelníku krásy

kosmetika payot profi péče kosmetika

Jak vypadá dokonalá krása? Ideální obličej je uznávanými estetickými chirurgy charakterizovaný tzv. trojúhelníkem krásy. Sestává se ze zúžené spodní části obličeje: brady, který se směrem ke tvářím rozšiřuje.

Od 30. roku se kolagenová vlákna začínají ztenčovat a kontury obličeje postupně povadají. Tímto charakteristickým typem stárnutí pokožky se partie mezi nosem a bradou časem mění na tvar obráceného trojúhelníku, což je opakem dokonalého „trojúhelníku krásy“.
Laboratoře PAYOT se touto teorií inspirovaly a na podzim 2014 nabízejí zcela průlomové ošetření pleti zaměřené na obnovu dokonalého trojúhelníku krásy.

 

 

Pro dokonalé kontury obličeje

Pro dokonalé tvary a mladistvý vzhled je nutná pevná kontura obličeje. Tam kde plet postrádá pevnost kontur, přinášejí Laboratoře Payot řešení v podobě zcela nové produktové řady PERFORM LIFT.

payot kosmetika profesionalni wellness a spaTato velmi účinná řada přípravků přichází na trh společně s vylepšenou obličejovou gymnastikou Dr. Payot, zakladatelky kosmetické značky Payot.  Spolu tak ruku v ruce vyhlazují viditelné vrásky, zpevňují pleť a navracejí ideální proporce mladistvé pleti. Klinicky prokázané výsledky.

Nový přístup k řešení nedostatečné pevnosti je zaměřen na ošetření 3 druhů stárnutí pleti

•  Stárnutí buněk
•  Kožní stárnutí
•  Strukturální stárnutí

Nová řada obsahuje ACTI-LIFT COMPLEX, který intenzivně působí proti buněčnému a kožnímu stárnutí a obnovuje „trojúhelník krásy“, čímž dochází k celkovém zpevňujícímu účinku ve všech vrstvách pokožky. více →

 

Více o kosmetice Payot:  www.facebook.com/Payotcz – blog: http://www.payot.cz

 

Více o kosmetice Payot na webu SPAwellness.cz

Luxusní wellness sází na prestižní kosmetiku Payot
Legendární elixíry krásy – exkluzívní kolekce kosmetiky Payot

Krémy podle abecedy  – BB CC DD krémy a kosmetika

 

Kam dál?

spa-wellness-kosmetika-profNovinky a aktuality – wellness , beauty a SPA

Novinky v kosmetice – kosmetické produkty

Květinové vody a mlhy,
Jíly ve spreji – pohodlné používání jílů ve wellness
Thalassoterapie a thalasso procedury
Mořská kosmetika – Mořské řasy, sůl a bahno
Jarní detoxikace a modelace  – profi ošetření

 

 

Profesionální kosmetika

spa-wellness-kosmetika-profJíly v kosmetice, wellness  a spa
Wellness trendy – zpomalení ve wellness – nový směr
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika
Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika

Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Jak účinně používat aroma marketing?

 

Další články na webu SPAwellness.cz

Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Saunové ceremoniály – zážitkové saunování
Občerstvení pro klienty ve wellness a spa – inspirace
Léčivá sůl ve wellness a spa
Eko wellness – Eko spa – nové trendy ve wellness
Wellness a SPA hotely – novinky
Bylinky ve wellness a spa, koření a bylinné terapie
Drahé kameny ve wellness a spa
Květiny ve wellness, květinová výzdoba a inspirace pro wellness a spa
Dekorativní obklady ve wellness a spa – fotogalerie-obklady-inspirace
Recepce ve wellness a spa

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

 

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida,