Follow me
0

Luxusní wellness sází na prestižní značku – dokonalá souhra profesionálů pro dokonalý zážitek klientů. Nové ošetření kosmetikou Payot.

 

Také značka kosmetiky má vliv na úspěch SPA provozu.
Klienti se rádi nechávají hýčkat.

interier-wellness-cestliceJedno z největších a nejlepších wellness center v České republice, SPA centrum Čestlice, láká klienty nejen na své skvělé služby, kompletní zázemí wellness a SPA centra, ale také na hluboké prožitky péče se světovou SPA kosmetikou Payot, jež je příslibem skutečné profesionální péče o celé tělo, duši i mysl.

Jak si hýčkat své klienty
– v náruči dokonalé péče

Není tajemstvím, že na spokojeného klienta je potřeba působit několika faktory, které jsou vzájemně v harmonii, což platí samozřejmě i zde v Čestlicích. Je to atmosféra provozu, přístup personálu, nabídka služeb a také i výběr správné kosmetiky a produktů pro kosmetické a tělové procedury. I to, s jakou kosmetikou provoz pracuje je důležité pro to, aby byli klienti spokojení. Při volbě kosmetiky pro SPA služby byla SPA značka se světovým jménem pro tak prestižní centrum jako je zde, jasnou volbou. Již při svém otevření před téměř deseti lety se zde rozhodli nabízet skutečně exkluzívní služby doplněné o světově uznávanou profesionální kosmetickou péči SPA kosmetiky Payot.

SPA centrum navštěvují z velké části hosté přijíždějící ze zahraničí, kteří ocení věhlas světové SPA kosmetiky a česká klientela se také ráda nechá hýčkat luxusní péčí během kompletních SPA rituálech zmařených na pohodu, relaxaci, zdraví a krásu.

payot-kosmetika-wellness-spPersonál ve SPA centru je připraven udělat maximum pro své klienty. Tu správnou péči si klienti mohou rezervovat předem nebo domluvit přímo na místě. Vždy je jim věnováno tolik času s výběrem správné péče, kolik je třeba. Personál v recepci je vždy milý a umí nabízet služby tak, aby se klientům maximálně vyhovělo a vyšlo vstříc.

Domácí i zahraniční klientela si zde může vychutnávat skutečnou pohodu, dopřát si tělové i obličejové procedury, vybrat z lákavé nabídky masáží a  dalších blahodárných terapií.

Již při vstupu do SPA recepce vítají recepční své hosty s úsměvem a zájmem nabídnout jim přesně to, co potřebují. Velmi příjemně a sympaticky, oblečené do elegantních SPA uniforem, nabízí hostům lehké občerstvení,  jemné SPA župany a doprovází je k místu jejich relaxace a odpočinku.

 

Dokonalá souhra perfektního personálu a filozofie SPA kosmetiky

profi-kosmetika-Payot-spaPřipravený a proškolený personál spolu se světovou značkou SPA kosmetiky jsou dokonalou souhrou a zárukou toho, že SPA centrum Čestlice nabízí skutečně servis a služby na vysoké úrovni.

Od personálu ve SPA recepci lze kdykoliv očekávat, že bude dokonalým poradcem svým hostům.

Pro to, aby klient opravdu dostal to, co očekává a nebo, aby vhodný výběr procedur ze strany SPA managera či terapeuta byl pro něj správný, je potřeba spolehnout se na zkušený a proškolený personál, který ví přesně jak jednotlivé procedury z nabídky působí, pro koho jsou určené a jak se dají navzájem kombinovat.

Tím, že personál zná dokonale kosmetickou značku, se kterou se v provozu pracuje, jejich produkty a postupy, jsou odborně a pravidelně školeni, svoji práci dělají ze srdce rádi a se zájmem o klienta, mohou být opravdovou zárukou úspěchu wellness či SPA provozu. To, že provoz takto skutečně funguje je z části také díky partnerství se SPA kosmetickou značkou.

SPA kosmetika nabízí světovou značku, hodnoty a zkušenosti, zejména
osvědčené know – how v péči o wellness a SPA klienty

profi-kosmetika-Payor

Společnost, která dodává do provozu SPA kosmetiku zajišťuje nejen stálý přísun kvalitní značkové kosmetiky té nejvyšší kvality, ale zajišťuje také odborné školení personálu v tom, jak přistupovat v péči o klienta tak, aby se dosáhlo těch nejlepších výsledků, viditelných nejen na pokožce klienta, ale také na jeho mysli a na duši.

Veškeré kosmetické novinky, nové techniky masáží a postupy jednotlivých kroků v péči o klienty jsou vždy pečlivě předávány terapeutům odbornými školiteli při pravidelných setkáních.

Francouzská SPA kosmetika Payot je na celosvětovém trhu již několik desetiletí, v souladu se světovými trendy uvádí pravidelně inovace, novinky a nové účinné aktivní látky. Sestavují své originální programy a postupy péče o klienta, snaží se o vývoj jedinečných kosmetických produktů. Toto specifické zaměření se pak promítá do většiny výrobků a celých kosmetických řad, jež tvoří kompletní, na sebe navazující programy ošetření.

spa-kosmetika-PayotSPA centrum v Čestlicích má tak svého partnera, který zaručuje nejen stále aktuální produkty a programy péče o tělo i obličej, ale také to, že kosmetičky a terapeuti jsou vždy dokonale vyškoleni a připraveni nabízet i ty stále žádané a ověřené programy jakož i ty nejnovější a aktuální postupy a ingredience.

Jsou připraveni nabídnout klientům informace o jednotlivých procedurách, ale také umí sestavit individuální SPA balíček tak, aby kombinace a návaznost jednotlivých procedur byla příjemná a aby na sebe jednotlivé procedury smysluplně navazovaly a poskytly klientům tu nejlepší a co možná nejlépe cílenou péči.

Kdykoliv během roku je zde aktuální nabídka toho nejlepšího, procedury a postupy péče se pravidelně obměňují a inovují.

Pokušení z nových ošetření jarní nabídky

wellness cestlice (12)I přesně zaměřené ošetření s cílem modelovat postavu může být v podání SPA kosmetiky dokonalým relaxačním zážitkem. Aktuálně je žádané především profesionální ošetření těla před létem, detoxikace a hydratace.  Klienti SPA centra v Čestlicích mohou vyzkoušet úplnou novinku, důmyslně vytvořené tělové rituály, zaměřené na kombinaci účinných technik ošetření a potěšení všech smyslů, které ve výsledku nabízí příjemný efekt.

Nyní uváděné nové SPA rituály péče o tělo jsou zaměřené právě na tyto požadavky.

GOMMAGE SUBLIMANT – tělové ošetření zaměřené na dokonalou přípravu kůže před létem. Nabízí harmonický peeling pokožky celého těla, které se tak dostane té nejlepší přípravy před sluněním nebo aplikací smoopalovacích přípravků. Součástí této procedury může také být speciální hydratační masáž. Ošetřená a hydratovaná pokožka lépe reaguje na slunění, opálení vypadá přirozeně a déle vydrží.

wellness cestlice (11)PERFORMANCE MINCEUR – tělový spa rituál má za cíl detoxikovat pokožku, podpořit drenáž tukových buněk a snížení zadržování vody. Součástí tohoto ošetření je masáž – speciálně vyvinutá kombinace vybraných masážních tahů a také tělový zábal, který eliminuje pomerančovou kůži, zadržování vody a tuku, díky čemuž je postava štíhlejší a kůže zdravější.

PERFORMANCE HYDRATATION – spa ošetření zaměřené na sametově hladkou pleť a hlubokou relaxaci. Součástí rituálu je masáž s tělovým zábalem nebo peelingem, jehož cílem je zejména hydratovat pokožku, okysličit kožní tkáň a výrazně ji rozzářit.

Vše je dokonale připravené a sladěné pro to, aby byli klienti se službami spokojení a rádi se vraceli. Profesionální personál s pozitivním přístupem, příjemná a harmonická atmosféra SPA centra i dokonale sladěná a bohatá nabídka wellness procedur. Klienti mají možnost kdykoliv si odpočinout a relaxovat, nejen během SPA rituálů a blahodárných terapiích, ale také po skončení terapie. Relaxační místnosti nabízí pohodlí a prostředí, kde je možné v klidu nechat doznít účinky procedur, například při malém občerstvení, u knihy, nebo jen tak, chvilkou nicnedělání….

foto: archiv webu, kosmetika Payot, SPA centrum Čestlice.

Více o kosmetice Payot:  www.facebook.com/Payotcz – blog: http://www.payot.cz

 

 

Více o kosmetice Payot na webu SPAwellness.cz

Luxusní wellness sází na prestižní kosmetiku Payot
Legendární elixíry krásy – exkluzívní kolekce kosmetiky Payot

Krémy podle abecedy  – BB CC DD krémy a kosmetika

 

Kam dál?

Kam dál?

rubrika Lázně,      rubrika Medical wellness,      Novinky – Hotely, wellness a SPA

Aktuálně ve wellness a SPA

SPA WELLNESS beauty kosmetika do wellnessAktuality, pozvánky, akce ve wellness a spa  
Spa a wellness hotely –  wellness novinky a zajímavosti
N
ovinky v kosmetice – kosmetické produkty
Novinky a aktuality – wellness , beauty a SPA

Saunové ceremoniály a zážitkové saunování – trendy v saunování

Klientela ve wellness a spa
Wellness provoz – co se řeší ve wellness?

Wellness koncept – každé wellness je jiné

 

 

Profesionální kosmetika

spa-wellness-kosmetika-profJíly v kosmetice, wellness  a spa
Wellness trendy – zpomalení ve wellness – nový směr
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika
Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika

Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Jak účinně používat aroma marketing?

 

Další články na webu SPAwellness.cz

Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Saunové ceremoniály – zážitkové saunování
Občerstvení pro klienty ve wellness a spa – inspirace
Léčivá sůl ve wellness a spa
Eko wellness – Eko spa – nové trendy ve wellness
Wellness a SPA hotely – novinky
Bylinky ve wellness a spa, koření a bylinné terapie
Drahé kameny ve wellness a spa
Květiny ve wellness, květinová výzdoba a inspirace pro wellness a spa
Dekorativní obklady ve wellness a spa – fotogalerie-obklady-inspirace
Recepce ve wellness a spa

 

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

 

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,