Follow me
0

Šaolinské masáže – trendy ve wellness – zážitky ve wellness a spa

 

Šaolinská masáž pro důkladnou regeneraci a uvolnění.

šaolinske masáže wellness spa proceduryPokud se nezajímáte o bojová umění, možná pojem šaolin neznáte. Šaolinské bojové umění patří do oblasti kung-fu a dostalo se do povědomí především díky filmu Klášter Šaolin. Tento klášter sloužil buddhistickým mnichům k meditaci a vznikla zde i slavná škola bojových umění.

Čínský klášter je dodnes aktivní a vychovává nejen mladé bojovníky. Někteří z mnichů studují umění rehabilitace a možnosti regenerace organismu, kterou pak přinášejí i do i do uspěchané a stresem zmožené Evropy.

Šaolinská masáž je zajímavý a osvěžující zážitek, který se pohybuje na hranici mezi klasickou regenerační masáží, thajskou masáží a reflexní terapií.

Dochází k uvolnění, odpočinku i vyladění drah, po kterých proudí energie v těle, a výsledkem je téměř hodinová relaxace a zklidnění mysli.

 

saolinske masaze ve wellness spa lazensaolin masaze wellness spa rakousko

Pro wellness a spa hotely v Rakousku je typické, že se snaží svým klientům a pravidelným hostům nabízet stále něco nového, velký důraz je kladen na hluboký a individuální prožitek v hotelovém wellness centru. Ta bývají i tak špičkově a kompletně vybavena, samozřejmostí jsou bazény, vířivky, saunová centra a beauty – kosmetická centra, nabídka masáží a cvičení.

SONY DSCObvyklé ale bývá, že se standardní  nabídka procedur během roku mění, přidávají se sezonní akce a speciality. Nejinak je tomu i v rakouském hotelu Larimar v krásné krajině lázní Stegernsbach.

V hotelu Larimar pravidelně hostují dva šaolinští mniši z Číny, Qiang Liu a Guojun Thang, kteří hosty seznamují s touto zajímavou školou formou masáží a energetických cvičení Qi Gong, Kung Fu a Taiji.

Přijíždí na několik měsíců a poskytují své znalosti a umění v podobě velmi zajímavého a blahodárného ošetření, které je vhodné několikrát opakovat. Hosté takovou nabídku oceňují a péči si velmi chválí.

Během svého pobytu mistři také například představují své umění tance s vějíři nebo mečem při společenských setkání.

SONY DSCsaolinska masaz spa hotel wellness procedura

 

ajurveda ve wellness a spa rakouskoKromě šaolinských masáží je v nabídce wellness centra hotelu přes zimní období také ajurvédská péče, pobývá zde odborný lékař TCM, který vystřídá na čas šaolinskou péči.

Pravidelně jsou v hotelu organizovány intenzivní týdny s uznávaným lékařem a TCM odborníkem, Dr. med.

Mei Li, který hosty seznamuje s léčivou sílou akupunktury, baňkovou masáží a tuina masáží. Klienti si mohou dopřát z mnoha speciálních postupů a masáží v rámci ajurvédy a tradiční čínské medicíny.

 

Spa a wellness v Rakousku – Burgenland

Dokonalá oáza pohody -Spa destinace jižní Burgenland – lázně Stegersbach – lázně v Rakousku

 

 

Kam dál?

Wellness a SPA kosmetika

spa-wellness-kosmetika-profNovinky a aktuality – wellness , beauty a SPA

Novinky v kosmetice – kosmetické produkty

Květinové vody a mlhy,
Jíly ve spreji – pohodlné používání jílů ve wellness
Thalassoterapie a thalasso procedury
Mořská kosmetika – Mořské řasy, sůl a bahno
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Pleťové masky – prodeje stoupají 

 

 

Kam dál?

wellness-inteerier-spaSPA a wellness hotely – novinky  
Klientela ve wellness a spa
Wellness provoz – co se řeší ve wellness?
Wellness koncept – každé wellness je jiné

Aktuality a novinky v kosmetikce, beauty a wellness

 

 

 

Profesionální kosmetika

spa-wellness-kosmetika-profJíly v kosmetice, wellness  a spa
Wellness trendy – zpomalení ve wellness – nový směr
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika
Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika

Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Jak účinně používat aroma marketing?

 

 

 

 

Další články na webu SPAwellness.cz

Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Saunové ceremoniály – zážitkové saunování
Občerstvení pro klienty ve wellness a spa – inspirace
Léčivá sůl ve wellness a spa
Eko wellness – Eko spa – nové trendy ve wellness
Wellness a SPA hotely – novinky
Bylinky ve wellness a spa, koření a bylinné terapie
Drahé kameny ve wellness a spa
Květiny ve wellness, květinová výzdoba a inspirace pro wellness a spa
Dekorativní obklady ve wellness a spa – fotogalerie-obklady-inspirace
Recepce ve wellness a spa

 

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

 

 

 

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,  , wellness marketing, marketing ve wellness, marketing pro wellness, spa marketing spa wellness marketing.

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,