Follow me
0

Profesionální tělové ošetření – spa kosmetika a spa rituály

Unikátní tělové spa rituály a wellness procedury.
Oceněná profesionální kosmetika.

Nejkrásnější procedury ve spa, wellness a beauty jsou jednoznačně spa rituály –  péče o celé tělo.  Profesionální kosmetika – spa kosmetika Skeyndor – má téměř 50 let zkušeností a je nejen žádaná ve světových spa, ale získává také řadu ocenění za své produkty a holistickou péči.

SPA Senses  – holistická spa péče o tělo, navazuje na firemní filozofii profesionální kosmetické značky, založené na vědeckých poznatcích a účincích aktivních látek získaných ze zdrojů Země.

 

Spa Skeyndor fylozofie a péče
Co jsou to rituály ve wellness?

Skeyndor je španělskou profesionální kosmetickou značkou, která nabízí kompletní zázemí pro nabídku kosmetických služeb. Soustředí na salonní kosmetickou péči, na ucelený program péče o tělo ve wellness, beauty a spa, a také nabízí dekorativní kosmetiku a program péče o muže.

 

 Unikátní spa rituály a wellness procedury
- 4 nádherné světy péče o tělo

Do holistické péče o klienta a do tělových spa rituálů se promítají principy západní i východní medicíny, léčebná síla drahých kamenů, léčebná a magická síla rostlin. Tělová ošetření působí také na čakry, tělo, duši i mysl jako celek, za účelem dosažení rovnováhy a harmonie.

 

GEMOTHERMAL  – voda a drahokamy

Tělové spa rituály, kde je využita blahodárná léčebná síla drahých kamenů, a speciální techniky ošetření se promítají se do citlivé péče o klienta ve wellness a spa.

Stále více lidí nachází větší uspokojení v přírodní kosmetice. Přírodní kosmetika ale nemusí být jen bylinná. Ještě ve starověkém Egyptě se používala mast s údajně zázračnými účinky, která kromě aromatických substancí obsahovala zlato, stříbro, tyrkys a lazurit.

V ajurvédě, jsou léčivé přípravky vyráběny z oxidovaných drahokamů nazývaných „bhasmas“ nebo z tinktur. Výzkum odhalil, že rozličné vlastnosti drahokamů ovlivňují svojí energií procesy revitalizace a omlazování kůže.

Naprosto jedinečné zážitky nabízí klientům wellness, beauty a spa tělové zábaly, peelingy a masáže spa kosmetikou s jemnou sametovou texturou, okouzlující vůní a obsahem částic z drahých kamenů. Energie kamenů, jejich barvy, tvary a obsah se výrazně podílí na účinku spa ošetření na klienta na všech úrovních, těla, duše i mysli. Aktivní složky Spa kosmetiky jsou čisté zdroje z přírody, organické bahno, přírodní sůl, termální voda a výtažky z drahokamů a polodrahokamů, výtažky z hematitu, malachitu a safíru.

 

 

BOTANICAL SPICE – rostliny a citrusové plody

Léčebná síla rostlin se promítá do blahodárné péče o celé tělo.

Přírodní produkty dodávají pokožce všechny vlastnosti rostlin, ze kterých byly vyrobeny. Ve spojení s energiemi vody, vzduchu, slunce a země, které jsou nezbytné pro život, vytvoří zásadní a viditelný efekt. Toto ošetření pracuje se s produkty připravenými výhradně z rostlin.

Botanical Spice je řada, která je ze všech tří řad nejvíce zaměřená na léčebné procedury. Produkty této řady, rituály a masáže jsou zaměřeny na různé projevy poruch organismu klienta. V těchto procedurách se využívají tělové zábaly, které napomáhají uvolnění kontraktury, ulevují oběhovým problémům a pomáhají při detoxikaci organismu.

Na rostlinách jsme absolutně závislí po všech stránkách – výživa, energie a kyslík. Mezi člověkem a rostlinami existuje vzájemná závislost. Jsme součástí jednoho celku, kterým je život sám. Z tohoto důvodu nejsou rostliny k tělu člověka agresivní. V péči se uplatňuje fototerapie a fytokosmetika – produkty připravené výhradně z rostlin. Nicméně výzkum a věda se dále vyvíjejí a vzniká další obor, kterým je FYTOBIOLOGIE, který se zabývá životem pokožky prostřednictvím rostlin.

Řada Botanical Spice může být použita jako relaxační ošetření s kosmetickým účinkem nebo jako alternativní terapie. Účelem této linie není pouze estetický účinek, ale tato ošetření nám poskytují prospěch také v tom smyslu, že jsou ještě doprovázena speciální péčí.

Můžeme aplikovat zábaly, které vytvářejí teplo či chlad a mezi jejich kosmetické přednosti patří zejména: hydratace pleti, eliminace toxinů, remineralizace epidermis, uvolnění kontraktur apod.

Podle použitých aktivních látek dosáhneme nejen kosmetického efektu, ale také vstoupíme do světa pocitů na základě textury a vůní.

 

 

 

ORIENTAL SENSES – esence a koření 

 Základem této řady jsou východní filosofie. Tato řada v sobě snoubí techniky různých kultur; thajské, čínské, japonské a dalších, které zakládají své znalosti na vědě o životě.

Východní filosofie uvažuje o člověku jako o harmonickém celku,  jednotě,  která propojuje tělo, mysl a ducha. Život je tedy spojením mysli, těla a duše. Nezaměřuje se pouze na fyzickou stránku, ale také na tu spirituální. Život je řízen zákony přírody.

Ošetření je prohloubeno emocionálním uvolněním klienta a zaměřuje se na podporu zdraví spíše než na léčbu nemocí. Veškeré přípravky jsou založeny na přírodě. Léčba probíhá nejen přes fyzický aspekt, nýbrž bere na vědomí  i aspekty mentální a duchovní.

Oriental Senses je kosmetická řada profesionální péče, která využívá aromaterapii, kolorterapii (terapii barvami), masáže a práci s čakrami. Cílem tohoto spa ošetření je hluboká relaxace a navození rovnováhy.

Používají se esenciální oleje, které umožňují stimulaci nejdůležitějších energetických center těla. Také speciálně koncipovaný masážní olej Tridóša s výtažky z koření.

 

více: kosmetika www.Skeyndor.cz
www.facebook.com, staň se přítelem

 

 

Další články – profesionální kosmetika

Profesionální kosmetika Skeyndor,
Tělové bandáže
Drahé kameny ve wellness a spa – rituály
Jak ošetřit celulitidu v kosmetickém salonu
Kartáčování – pro krásnou pokožku
Chemický peeling je oblíbený – krásná za pár minut – Mesosystem
Redukční anticelulitidní ošetření v salonu
Jíly v kosmetice – Clay Spray – jíly ve spreji v profi kosmetice
Zabiják vrásek a akné  – Retinol v kosmetice a vitamín A v kosmetice 
Profesionální kosmetika Ainhoa – účinně proti vráskám

Profesionální péče o oční okolí a výživa pro řasy

 

 

Kam dál?   

články:
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika

Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika
Peelingové saunové rituály
Léčivá sůl ve wellness a spa

 


rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy

 

profesionální kosmetika Skeyndor, ainhoa profesionalni kosmetika Skeyndor, Skeyndor kosmetika pro kosmeticky ainhoia, Skeyndor  kosmetika pro kosmetičky, Skeyndor kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky Skeyndor, kosmetika profi Skeyndor, profi kosmetika Skeyndor, saunová kosmetika, saunova kosmetika ainhoa, kosmetika do sauny, wellness kosmetika ainhoa, ainhoa kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness Skeyndor, spa wellness kosmetika Skeyndor,  Skeyndor profesionální kosmetika salonní, Skeyndor salonni kosmetika, kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni spa kosmetika, Skeyndor profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika,Skeyndor  spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, vůně v sauně, vune v saune, aroma do sauny, aroma v sauně, esenciální oleje do sauny. saunové ceremoniály, saunove ceremonialy, ceremonialy v saune, ceremoniály v sauně, saunové zážitky, saunove zazitky, doplnky do sauny, doplňky do sauny, saunování, saunovani,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu, ainhoia

 

 profesionální kosmetika Skeyndor, ainhoa profesionalni kosmetika Skeyndor, Skeyndor kosmetika pro kosmeticky ainhoia, Skeyndor  kosmetika pro kosmetičky, Skeyndor kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky Skeyndor, kosmetika profi Skeyndor, profi kosmetika Skeyndor, saunová kosmetika, saunova kosmetika ainhoa, kosmetika do sauny, wellness kosmetika ainhoa, ainhoa kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness Skeyndor, spa wellness kosmetika Skeyndor,  Skeyndor profesionální kosmetika salonní, Skeyndor salonni kosmetika, kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni spa kosmetika, Skeyndor profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika,Skeyndor  spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, vůně v sauně, vune v saune, aroma do sauny, aroma v sauně, esenciální oleje do sauny. saunové ceremoniály, saunove ceremonialy, ceremonialy v saune, ceremoniály v sauně, saunové zážitky, saunove zazitky, doplnky do sauny, doplňky do sauny, saunování, saunovani,