Follow me
0

Zářivé oči bez vrásek!! Profesionální kosmetika – péče o oční okolí a řasy

Úplně nové – cílené ošetření, novinka na trhu.
Koncept péče zaměřené na mladistvý pohled a silné řasy.

 

Skeyndor profi kosmetikaProč se zaměřit na péči o oční okolí?

Pleť v okolí očí je zranitelnější a jemnější než ostatní části obličeje. Je silně vystavená externím vlivům (slunce, zima, vítr, kouř, ovzduší, alergeny..) Proto je také okolí očí jednou z prvních částí obličeje, na které se projeví příznaky stárnutí formou drobných vrásek a známek únavy.

S věkem zde může dojít ke zpomalování krevního a lymfatického oběhu po celém obvodu očního okolí, které se viditelně projeví příznaky únavy, jako kruhy a váčky pod očima, které jsou tím výraznější, čím více je pleť oslabená a dehydratovaná.

Světový dodavatel profesionální kosmetiky Skeyndor uvádí specializované profi ošetření pro oční okolí a řasy. Po několika letech intenzívního vývoje představuje cílenou kúru pro oční okolí a řasy pro mladistvý vzhled, založenou na molekulární platformě (aktivní účinné látky v molekulách).

Kosmetika Skeyndor tak reaguje na stále větší poptávku opravdu cílené a intenzívní péči pro oční okolí a výživu řas. Nárůst trhu v této oblasti za rok 2013-2014 představuje 10%.

 

kosmetikaSkeyndor-power-HyaSkeyndor – Power Hyaluronic

Cíleno na: oční okolí, váčky, vrásky a kruhy kolem očí, stárnoucí pleť a namáhanou pleť, pokleslá víčka a slabé řasy.

Aplikace: profesionální salonní péče + domácí následná péče. Intenzívní ošetření, které lze kdykoliv zařadit k běžné kosmetické péči, propojit s dalšími produkty péče o stárnoucí či unavenou pleť.

Důležitou složkou řady Power Hyaluronic jsou dehydrované mikrosféry kyseliny hyaluronové biotechnologického původu. V kontaktu s vodou v pleti se zvlhčují a zvětší svůj objem až 30x, výsledkem je efekt výplně vrásek zevnitř z úrovně dermis.Vrásky se tak zjemňují a dochází k dlouhodobé hydrataci.

 

foto-skeyndor-kosmetikaÚčinné aktivním látky z přírody

Pro nové produkty péče o oční okolí byly také použity účinné látky získané z rostlin, konkrétně z Albízie růžové (hedvábný strom) a Darutosid. Kombinace extraktu ze stromu známého také jako „perský hedvábný strom“ nebo květ z Konstantinopole, která má schopnost potlačovat příznaky únavy a antiglykační účinky a Darutosidu ( výtažek z rostliny Siegesbeckia orientalis), který zlepšuje strukturu dermis společně výrazně chrání a zlepšují vlastnosti dermis. Tato kombinace posiluje jemnou mikrocirkulační síť, stimuluje systém odstraňování toxinů, redukuje kapilární úniky a akumulaci glykotoxických pigmentů zodpovědných za nestejnoměrnou pigmentaci a viditelné příznaky únavy.

Další účinnou látkou je Biotin GHK, jedná se o tripeptid, který se běžně nachází v lidském těle. Napomáhá vlasové cibulce a zajišťuje optimální upevnění vlasu. Díky tomu můžeme působit na silnější řasy, více je vyživovat, ty se pak méně lámou a méně vypadávají.

Produkty Skeyndor Power Hyaluronic nabízí profesionální program ošetření s kyselinou hyaluronovou pro oční okolí a řasy. Je ideální pro věk 25+ nebo na pleť s již viditelnými příznaky únavy nebo stárnutí a pro tenké nebo krátké řasy. Součástí profesionální řady je biologický masážní koncentrát s liftingovým efektem a posilující gel na řasy. Také reparační krém na vrásky s projasňujícím efektem a speciální maska. Cílené a intenzívní ošetření očního okolí a řas trvá přibližně 40 minut v kosmetickém salonu. Péče je doplněná ideálně i o produkty pro domácí následnou péči.palicky-na-masaz-skeyndor

Novinka pro dokonalou masáž

Novinkou jsou profesionální kovové masážní paličky vyrobené z kovové slitiny ( zinek, magnézium a měď – ZAMAK). Mají velké výhody v porovnání s jinými materiály, například s hliníkem.

Nabízí okamžitý chladivý efekt a uvolnění svalového napětí. Díky speciálnímu designu umožňují pracovat v očním okolí bez vytahování pokožky a zaměřit se cíleně na hluboké vrásky v očním okolí, aktivují cirkulaci.

 Pro skvělý výsledek  – domácí péče o oči

Součástí speciální domácí péče o oční okolí je chladivý gel na oční okolí a řasy se speciálním aplikátorem. Díky jedinečnému kovovému materiálu nabízí okamžitý chladivý efekt, aplikátor má zkosený design, aby se lépe přizpůsobil očnímu okolí. Tomuto balení byla udělena cena Swiss Packaging Awards 2014 v kategorii luxusní a funkční design.

 

Jaké řešíme problémy kolem očí v profesionální kosmetice?

 ♦ TMAVÉ KRUHY

 • Kruhy pod očima jsou spojovány se špatným krevním oběhem, který se viditelně projevuje drobnými kapilárami v okolí očí. Tato změna je v mnoha případech také geneticky podmíněná, ale často souvisí se stresem či nedostatkem spánku. Mohou se zde také projevovat problémy jater nebo krevního oběhu.
 • Oslabení pleti pod očima zvýrazňuje strukturu dermické vrstvy, takže vlásečnice jsou pak viditelnější a proto u těchto tmavých kruhů převládá namodralá barva.
 • Některé přeměny melanocitů ještě více zdůrazňují pigmentaci, takže je ještě více hnědá. Navíc, ochablost pleti zvýrazňuje tmavé kruhy, protože se tvoří stíny.

profi-kosmetika-skeyndor♦ STÁRNUTÍ PLETI A VRÁSKY

 • Pleť v oblasti očí je 4 x jemnější než pleť obličeje a 8 x jemnější než kůže na nohách.
 • Mrkání mý výrazný vliv na stárnutí výrazu v okolí oka. Víčky mrkneme více než 10 krát za minutu, řasami 10 000 až 17000x denně. Pokud přičteme veškeré pohyby, které uděláme, když se usmějeme, pláčeme, zvedáme obočí, chráníme oči před UV paprsky, atd.. dostaneme se na cca 85.000 stahů v okolí očí denně.
 • Proces regenerace je ale mnohem pomalejší, protože se zde nachází málo buněk, které mají na starosti nápravu vzniklých škod.
 • Oblast okolí očí je náchylná k dehydrataci, protože je téměř zbavená přirozeného hydrolipického filmu, který pokrývá dermickkou vrstvu a má velmi omezenou schopnost zadržovat vodu. Proto se doporučuje věnovat se opravdu hydrataci.
 • Je také velmi důležité používat odpovídající kosmetický přípravek, který respektuje sliznici očí a svým složením a texturou se přizpůsobuje potřebám této části obličeje.

♦ VÁČKY POD OČIMA

 • Zadržování tekutin, způsobené nedostatečnou vnitřní drenáží může způsobit neestetické váčky pod očima. Stres, špatná výživa, únava, strava bohatá na cukry se na tom negativně podílí, ještě více se zhoršují zadržování vody v této oblasti.
 • Dalším typem váčků jsou tukové váčky pod očima – ty jsu stálé a často je třeba je řešit chirurgicky.

Profi-kosmetika-Skeyndor-po

Tipy:

V případně hodně výrazných váčků pod očima způsobených zadržováním tekutin se doporučuje:
– absolvovat ošetření manuální lymfatické drenáže
– spát s hlavou výše než tělo
– večeřet lehká jídla na bázi zeleniny a s malým obsahem soli
– ráno si omývat obličej studenou vodou
– používat chladivé masky

 

 

♦ OCHABLÁ VÍČKA – POKLES VÍČEK

 

 • Ptosis palpebral je vytvoření záhybu na horním víčku v důsledku ochabnutí pleti.
 • Pokles horního víčka uvívání do pohybu svaly čela při pohledu nahoru a to vede k tvoření nejdříve dočasných a posléze trvalých vrásek na čele.
 • Tento záhyb je permanentní a kromě toho, že se jedná o kosmetickou vadu, ztěžuje aplikaci make-upu na očí víčko, takže má okamžitý i dlouhodobý účinek (slepování líčidel).

 

♦ŘASYkrasne-rasy Skeyndor kosm

Řasy představují velmi důležitou část očí, protože jejich funkcí je chránit oči před případnými škodlivými vlivy.

Exustují jisté faktory, jako zlozvyky při odličování, špatná výživa, nedostatečná hydratace, vystavování se slunci nebo prostě jen vliv času, které způsobují, že řasy ztrácejí sílu a začínají se lámat a vypadávat.

Věděli jste o řasách?

Na víčkách rostou řasy ve dvou řadách a dorůstají až do délky 1cm. Máme asi 150-200 řas na horním víčku a méně než polovinu na spodním víčku.

Řasy rostou 2až 4 krát rychleji než vlasy a žijí asi 5-11 měsíců. Potom má folikula pauzu na rekuperaci, aby se mohla vytvořit nová řasa.

Základní funkcí řas je sloužit jako ochranný štít očí, brání vniknutí cizích tělísek z vnějšího znečištěného prostředí

Řasy fungují také jako solární filtr. Pokud bychom je neměli, byla by oční bulva permanentně podrážděná, také by neměla jednotný barevný odstín v důsledku nedostatečné regulace světla.

Po dosažní 40let věku dochází ke zpomalení růstu řas. Řasy začínají být také křehčí a více se lámou. Dochází také ke změně barvy na šedou v důsledku úbytku melanocitů.

Pokud však jde o muže, vypadávání vlasů NENÍ doprovázeno vypadáváním řas, protože jejich růst není ovlivněn přítomností testosteronu.

 

Zdroj, foto: profesionální kosmetika Skeyndor.

 

více: kosmetika www.Skeyndor.cz
www.facebook.com, staň se přítelem

 

 

Další články – profesionální salonní kosmetika

Profesionální ošetření – spa rituály Skeyndor,
Tělové bandáže
Drahé kameny ve wellness a spa – rituály
Jak ošetřit celulitidu v kosmetickém salonu

Kartáčování – pro krásnou pokožku
Redukční anticelulitidní ošetření v salonu
Chemický peeling je oblíbený – krásná za pár minut – Mesosystem
Retinol v kosmetice, zabiják vrásek a akné

 

 

Kam dál?   

články:
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika

Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika
Peelingové saunové rituály
Léčivá sůl ve wellness a spa

 


rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

 

hubnutí – tělo – detox

tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,