Follow me
0

AINHOA – profesionální kosmetika – nová péče proti vráskám

Nejnáročnější – přesná péče proti vráskám.
Ošetření vrásek v profesionálním salonu.

Bez ohledu na to kolik je nám let, všichni hledáme způsoby, jak předejít vráskám, či jak úplně vymazat vrásky, které nám přidávají roky. Hledáme účinné metody, které nám umožňují získat zpět mladistvou pleť. Velkou rychlostí kupředu jde vývoj ve všech oblastech kosmetického a lékařského odvětví, které napnuly své síly v boji proti vráskám a v oboru anti-aging.

To nejlepší z vědeckých poznatků ve službách kosmetiky

ainhoa-profi-kosmetika

 Dokonalá spolupráce technologie a výzkumu

Ainhoa je španělská profesionální kosmetika s dlouholetou tradicí v profesionálním salonním ošetření. Ainhoa je i v České republice poměrně známá a oblíbená. Je to profesionální kosmetika, se kterou kosmetičky rády pracují a která pravidelně uvádí na trh účinné a aktivní kosmetické produkty. Je na vysoké úrovni ve využití moderních technologií v kosmetice a výzkumu.

 

Nový rozměr v péči proti vráskám u nejnáročnějších pletí.

profesionální-kosmetikaŘada EXIGENCE je toho důkazem. Je to řada zaměřená na náročné klientky, kterým nabízí účinnou zbraň proti vráskám, pracuje s faktem, že různé vrásky si žádají individuální ošetření.

Hluboké vrásky a expresní linky mají rozdílné charakteristiky i potřeby.  Expresní linky jsou výsledkem pohybů svalů obličeje, které se opakují při gestikulaci a vyjadřování emocí. U hlubokých vrásek postupem času a vlivem vnějších vlivů dochází ke změnám v kožním pletivu. Hluboké vrásky si žádají specifickou péči, která se s přesností přizpůsobuje individuálním potřebám.

Revoluční strategie krásy

V řadě Exigence nabízí kosmetika Ainhoa účinné působení na hluboké vrásky, tvůrci se inspirovali schopností sebeobnovy a seberekonstrukce pleti. Exigence působí s maximální přesností na vrásky přítomné na pleti, včetně těch nejhlubších, opravuje je zevnitř navrací tak obličeji mladistvý vzhled. Strategií je renovace, rekonstrukce a ochrana pleti. Ainhoa Exigence obnovuje přirozenou schopnost renovace epidermu pro novou mladou pleť, Vyplňuje vrásky zevnitř, zvedá prohloubený reliéf a chrání pleť před volnými radikály a vnějšími vlivy.

Aktivní účinné látky

kosmetika-ainhoiaVelmi účinnou aktivní látkou v řadě Ainhoa Exigence je extrakt z katránu přímořského, což je revoluční aktivní látka získaná mořskou biotechnologií, která aktivně působí ve dvou úrovních, epidermis a dermis.  Rostlina je původem z Velké Británie a Francie, roste planě podél pobřeží.

Výtažek podporuje regeneraci pokožky, pomáhá znovuobnovovat přirozenou schopnost pleti zrekonstruovat svou vlastní hmotu (kolagen a glykosaminoglykany) a vyplnit vrásky zevnitř. Silně působí proti volným radikálům, chrání buněčnou strukturu a mateřské kmenové buňky, zachovává schopnost renovace pleti. Silně omlazuje buňky, zlepšuje hydrataci a výživu pleti. Výtažek extraktu z katránu přímořského je posílen působením glykopeptidů ze sóji a extraktu z kaktusu Opontia Ficus Indica.

 

 ♦ ♦ Sója a glykopeptidy ze soji

soja-v-kosmeticeSója je v kosmetice účinná a oblíbená pro mnoho svých vlastností, proto si ji vybrali i pro řadu Ainhoa Exigence. Výtažky ze sóji v kosmetice posilují syntézu kolagenu I, vytvářejí dermický polštář a usnadňují vyrovnávání hlubokých vrásek. Posilují stavbu pleti, zvyšují její hustotu, navrací jí pevnost a sílu, která se s věkem ztrácí.

Glykopeptidy ze sóji zhušťují pleť do hloubky, díky tomu jsou vrásky vyplňovány zevnitř a jejich hloubka se snižuje. Mikro-reliéf pleti se vyhlazuje a výrazně se snižuje drsnost pleti. Ta znovu získává svou pevnost a sílu a celkově se zvyšuje odolnost pleti.

 

♦ ♦ Extrakt z kaktusu Opuntia Ficus Indica

opuncie-wellness

O opuncii je známé, že má široké využití napříč léčitelstvím, farmacií i kosmetickým průmyslem. Používá se v parfémech a významný je esenciální olej z opuncie. V kosmetice se cení proto, že pomáhá znovuobnovovat aktivitu enzymů zodpovědných za přirozený proces olupování pokožky. Proto je i součástí nové řady Ainhoa Exigence.
Nabízí přirozený a dlouhodobý proces exfoliace, který pleti navrací krásný a zdravý vzhled. Jemně a neagresivně pokožka znovu získává svoji schopnost autoobnovy. Počet a hloubka vrásek se minimalizuje. Pleť je pak projasněná a zářivá.

 

 

Ainhoa – program proti vráskám

Profesionální kosmetika Ainhoa se specializuje na účinné profesionální ošetření v salonech  a beauty centrech. Ainhoa nabízí v programu Exigence speciální Wrinkle Precision Program – program péče proti vráskám. Ucelená řada profi kosmetiky je určena pro 5 ošetření a obsahuje 4 výrobky pro kompletní ošetření v kosmetickém salonu. Ainhoa pro ošetření Exigene vyvinula speciální postup ošetření. Součástí balení je i účinný complex – koncentrát vytvořený speciální technologií pro účinné ošetření vrásek.

Toto salonní  ošetření je doplněno produkty pro domácí použití.  Součástí řady Ainhoa Exigence pro domácí použití jsou také dva propracované ošetřující pleťové krémy, které s maximální přesností vyplňují zevnitř VRÁSKY, včetně těch nejhlubších, s bohatou texturou a SPF faktkorem. Krémy okamžitě a dlouhodobě hydratují, poskytují denní ochranný stít proti vnějšímu agresivnímu prostředí, chrání před slunečním zářením a pleti po celou dobu usnadňují renovaci a regeneraci. Navrací obličeji ztracenou pevnost a hustotu, vyplňují vrásky a zmenšují jejich hloubku. K dispozici je také precizní oční krém, který bojuje proti vráskám, váčkům a tmavým kruhům pod očima.

ainhoia-kosmetika

 

Vyjímečné výsledky:

  •  ♦ Snižuje hloubku vrásek.
  •  ♦ Zjemňuje mikro-reliéf pokožky, omezuje drsnost
  •  ♦ Obnovuje pevnost a sílu pokožky
  •  ♦ Posiluje odolnost pleti
  •  ♦ Okamžitě a dlouhodobě hydratuje , zlepšuje pružnost
  •  ♦ Odhaluje projasněný a zářivý přirozený vzhled

 

 

 

Zdroj:
dovozce a distributor Clay Spray pro ČR – PRIMAVERA ANDORRANA s r.o., Jinonická 80, 158 00 Praha 5
www.facebook.com, staň se přítelem

 

 

 

 

Další články – profesionální salonní kosmetika

Profesionální ošetření – spa rituály Skeyndor,
Tělové bandáže
Drahé kameny ve wellness a spa – rituály
Jak ošetřit celulitidu v kosmetickém salonu

Kartáčování – pro krásnou pokožku
Redukční anticelulitidní ošetření v salonu
Chemický peeling je oblíbený – krásná za pár minut – Mesosystem
Retinol v kosmetice – vitamín A – vrásky a akné
Profesionální péče o oční okolí a výživa pro řasy

 

 

Kam dál?   

články:
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika

Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika
Peelingové saunové rituály
Léčivá sůl ve wellness a spa

 


rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

 

hubnutí – tělo – detox

tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,