Follow me
0

Redukční anticelulitidní ošetření -

Efektivní ošetření celulitidy si žádá profesionální přístup.
Trh s přípravky proti celulitidě se intenzívně vyvíjí.

Renomovaná kosmetická společnost Skeyndor, která se specializuje na profesionální ošetření těla, duše i mysli, nabízí účinné ošetření na celulitidu do salonů po celém světě, drží krok na poli inovací a osvědčených postupů.

 

Účinné, rychlé a efektivní ošetření je žádané

Klienti, kteří přichází do salonů, jsou stále náročnější a současně také informovanější, žádají účinné a efektivní ošetření. Není neobvyklé že mají i znalosti ohledně složení výrobků a účinných aktivních látek.

Proto kosmetické společnosti rozšiřují svoji nabídku o přípravky, které bojují proti celulitidě skutečně na úrovni. Stejně tak se rozšiřují i formy kosmetických přípravků, používají se účinné gely, emulze, dávkovací pumpičky, koncentrovaná séra a vzácné oleje. Najdeme ale i přípravky, které alternují radiofrekvenci nebo ultrazvuk!

Aplikace přípravků na celulitidu se kromě profesionálního prostředí kosmetického salonu, beauty centra nebo wellness centra, rozšířily i na dodatečné domácí ošetření přes den i přes noc. Nabídka je také doplněna o doplňky stravy nebo speciální textil ve formě šortek a kalhot k redukci objemu v problémových partiích – stehna – hýždě – boky.

 

 Skeyndor nabízí kosmetičkám několik účinných zbraní v boji proti celulitidě.
Jak se rychle zbavit „skladových zásob“?

Kosmetička  může při ošetření klientů postupovat efektivně a snadně podle předem ověřené receptury a osvědčeného postupu. Nejlépe je, když může využít předem připravené a definované produkty, jež bývají součástí jedné ucelené sady.

Jednou z nich je sada Genesculpt  Skeyndor. Sada obsahuje přípravky, do kterých vnesli odborníci v kosmetických laboratořích ty nejlepší účinné látky. Součástí jsou 4 intenzívní přípravky na ošetření celulitidy.

 

Relaxační sérum, které se používá na počátku ošetření ke zklidnění klienta, obsahuje výtažek z třezalky tečkované (Hypericum perforatum), což je jedna z nejoblíbenějších a nejúčinnějších bylin, která se od nepaměti využívá pro navození klidu, rovnováhy a harmonie. Sérum je vhodné k potlačení estetických dopadů způsobených různými úzkostlivými stavy. Sérum je důležité pro navození rovnováhy a klidu klienta, který byl měl v klidu postoupit harmonické anticelulitidní ošetření.

Sérem je vhodné provádět příjemnou – uklidňující masáž, při které se působí na meridiány, zejména v oblasti břicha. Doporučuje se lehce promasírovat celé břicho, dekolt a krk tak, aby došlo ke zklidnění klienta, který často drazí do salonu uspěchaný a nervozní. Přičemž stres a úzkost je jeden z faktorů, který prohlubuje celulitidu. Pro proceduru je třeba, aby byl klient uvolnění a produkty tak mohly účinně pracovat.

Další je profesionální sérum vyrobené s výtažkem z Oenanthe javanica, obsahujícím isorhamnetin (IsR), důležitou inovační molekulu, která inhibuje lidské adipózní kmenové buňky (hAMSC, in-vitro). Působí na příčinu celulitidy a napomáhá dosáhnout definitivnějších redukčních výsledků. Používá se lokálně na postižená místa, kam se zapracuje masáží. Obsahuje také důležitý kofein a karnitin.

Střídání teplot má blahodárný vliv na kondici, zdraví a texturu pokožky. Využívá se při saunování, po kterém je kůže detoxikovaná, hebká a prokrvená. Stejných účinků se využívá i při ošetření celulitidy.

Masážní gel s teplým efektemje určený k ošetření celulitidních zón s nadbytkem nahromaděného tuku. Obsahuje hlavně výtažek z maliny (přírodní odbourávač tuku) a červeného pepře (zahřívá a prokrvuje)Výtažek z růžového pepře je vysoce koncentrovaný olej ze zralé bobulky. Patří k nové generaci anticelulitídních činidel s pre-lipolytickou aktivitou. Navíc má coby příslušník rodu pepřů znatelný vazomotorický  účinek, který napomáhá odstraňování tuků. Gel pomáhá rozpouštět viditelné uzlíky tuhého tuku a usnadňuje pohyb tukové složky celulitidy.

Gel je vhodný na lokality „studené“ celulitidy, tam kde je již ve vyšším stádiu a kde se místo špatně prokrvuje, kde potřebujeme zahřát.

Odvodňující masážní gel se studeným efektemje určený k redukci oteklého vzhledu pokožky způsobeného zadržováním tekutin v břiše a nohou. Obsahuje mateřskou tinkturu z artyčoku a pampelišky s účinky proti otokům a chránící cévy, která napomáhá odstraňovat tekutiny a předchází jejich novému zadržování. Výtažky pomáhají vyloučit vše, co v kůži nemá být a je uvolněno zahřátím. Obsahuje také výtažek z listnatce kopinatého a zlatobýlu obecného.

Profesionální řada je určená k ošetření celulitidy v salonu. Jednoduše a efektivně ve 4 důležitých krocích. Prvním krokem je zklidnění klienta, ke kterému dojde jemnou relaxační masáží za použití relaxačního séra. Poté se nanáší účinné sérum, které intenzivně působí na příčinu celulitidy. Následuje zahřátí teplým gelem a nakonec se nanáší odvodňující chladivý gel. Celý rituál tělového ošetření probíhá cíleným postupem, tahy a masážemi, které proces podpoří, celkově zhruba 50 minut. Může se doplnit o přístrojové ošetření. Ošetření se opakuje zpočátku 2 x týdně a následují další, udržovací kúry. Salonní ošetření celulitidy je vhodné doplnit domácím ošetřením, pro které Skeyndor připravil  15 denní intenzívní ošetření v podobě koncentrátů v ampulkách.

 

Receptury pro krásu a zdraví, individuální péče

Při použití sady Genesculpt je ošetření předem jasné a definované, kromě této možnosti nabízí kosmetika Skeyndor další možnosti jak profesionálně ošetřit celulitidu v salonu. Tentokrát se vychází z kombinací jednotlivých přípravků. Kosmetička podle diagnózy, stavu, původu a hloubky celulitidy zvolí konkrétní přípravky, které poskládá do účinné a intenzívní kúry každé klientce na míru.

K dispozici jsou gely, prášky, koncentráty a séra. Působení se díky specializaci jednotlivých kosmetických produktů dále rozšiřuje také na ošetření nohou, celkové odvodnění, na strie a další potíže.

 

 

Kombinace a volby pro dokonalý výsledek

Řada profesionálních produktů Skeyndor nabízí zcela individuální program – rituály péče o klienta. Postupuje se podle osvědčených kroků tak, aby byl výsledek opravdu efektivní. Nejdříve dochází k odstranění odumřelých svrchních buněk. Na ošetřované partie se nanáší koncentrát, který provede peeling, nebo ho můžeme udělat i například zážitkovou a efektivní metodou kartáčování ( Dry Body Brushing). Aktivujeme tím také lymfatický systém a připravíme pokožku na další proceduru.

Podle toho, co si žádá klientka ošetřit a jaký je aktuální stav problému se vybírají další kosmetické produkty. Mohu být na odvodnění, strie, na ošetření tvrdé celulitidy, na ošetření ztěžklých nohou,.. případně můžeme cílit přípravkem na více problémů zároveň a současně také na regeneraci a obnovu hladké pokožky.

Při působení na odvodnění se uplatňuje například zelený čaj, na tvrdou celulitidu prášek se zázvorem, který opravdu účinně zahřívá. Pro ulevení těžkých nohou je vhodný koncentrát z artritických rostlin, eukalyptus či máta. Provádí se drenáže, masáže a zábaly.

Kúry jsou vhodné doplnit například i o ruční lymfo drenáže nebo přístrojové ošetření. Na závěr ošetření se masáží nanáší další speciální masážní krémy, které dodají ošetření tu správnou tečku. Zejména intenzívní výživu. Využívají se hlavně vitamíny účinné pro výživu pokožky a bylinné výtažky.  Profesionální ošetření celulitidy je vždy vhodné doplnit vhodnými přípravky i pro domácí použití.

 

zdroj: připraveno ve spolupráci se společností Primavera, kosmetikou Skeyndor, foto archiv a Primavera

více: kosmetika www.Skeyndor.cz
www.facebook.com, staň se přítelem

 

Další články:

Profesionální kosmetika Skeyndor,
Profesionální ošetření – spa rituály Skeyndor,
Tělové bandáže
Drahé kameny ve wellness a spa – rituály
Jak ošetřit celulitidu v kosmetickém salonu
Kartáčování – pro krásnou pokožku
Chemický peeling je oblíbený – krásná za pár minut – Mesosystem
Jíly v kosmetice – Clay Spray – jíly ve spreji v profi kosmetice
Zabiják vrásek a akné  – Retinol v kosmetice a vitamín A v kosmetice 
Profesionální kosmetika Ainhoa – účinně proti vráskám

Profesionální péče o oční okolí a výživa pro řasy

 

 

 

Kam dál?


rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienti, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hair spa – vlasové rituály-péče o vlasy

 

profesionální kosmetika Skeyndor, ainhoa profesionalni kosmetika Skeyndor, Skeyndor kosmetika pro kosmeticky ainhoia, Skeyndor  kosmetika pro kosmetičky, Skeyndor kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky Skeyndor, kosmetika profi Skeyndor, profi kosmetika Skeyndor, saunová kosmetika, saunova kosmetika ainhoa, kosmetika do sauny, wellness kosmetika ainhoa, ainhoa kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness Skeyndor, spa wellness kosmetika Skeyndor,  Skeyndor profesionální kosmetika salonní, Skeyndor salonni kosmetika, kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni spa kosmetika, Skeyndor profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika,Skeyndor  spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, vůně v sauně, vune v saune, aroma do sauny, aroma v sauně, esenciální oleje do sauny. saunové ceremoniály, saunove ceremonialy, ceremonialy v saune, ceremoniály v sauně, saunové zážitky, saunove zazitky, doplnky do sauny, doplňky do sauny, saunování, saunovani,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,

 

profesionální kosmetika Skeyndor, ainhoa profesionalni kosmetika Skeyndor, Skeyndor kosmetika pro kosmeticky ainhoia, Skeyndor  kosmetika pro kosmetičky, Skeyndor kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky Skeyndor, kosmetika profi Skeyndor, profi kosmetika Skeyndor, saunová kosmetika, saunova kosmetika ainhoa, kosmetika do sauny, wellness kosmetika ainhoa, ainhoa kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness Skeyndor, spa wellness kosmetika Skeyndor,  Skeyndor profesionální kosmetika salonní, Skeyndor salonni kosmetika, kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni spa kosmetika, Skeyndor profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika,Skeyndor  spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, vůně v sauně, vune v saune, aroma do sauny, aroma v sauně, esenciální oleje do sauny. saunové ceremoniály, saunove ceremonialy, ceremonialy v saune, ceremoniály v sauně, saunové zážitky, saunove zazitky, doplnky do sauny, doplňky do sauny, saunování, saunovani,