Follow me
0

Profesionální kosmetika Skeyndor – představujeme kosmetiku

 Profesionální beauty & Spa kosmetika
– v péči odborníků na krásu a mládí.

 

Beauty & SPA

Stejně tak, jako po celém světě,  i v České republice pracuje řada profesionálních kosmetiček ve svých salonech nejraději s takovou profesionální kosmetikou, na kterou se mohou spolehnout, která má  zázemí odborníků a nabízí širokou nabídku služeb, nejen kosmetických produktů, ale také rituálů péče o obličej i celé tělo.

SKEYNDOR je značkou profesionální kosmetiky se sídlem v Barceloně, která slaví celosvětové úspěchy již téměř padesát let. Oslovuje klienty kosmetických salonů, wellness, beauty a spa po celém světě, stejně tak profesionály, kteří s ní rádi pracují.

Skyendor nabízí harmonickou a účinnou péči v oblasti profesionální péče o klientky v kosmetickém salonu a také profesionální péči v oblasti SPA péče.

 

♦   Profesionální kosmetika Skeyndor

Profesionální kosmetické produkty pro tvář i tělo uspokojí potřebu pokožky v každém ročním období a v každé fázi života. Široká škála produktů umožňuje komplexní ošetření klientů ve wellness, beauty a spa.
Propracované řady profi kosmetiky nabízí ošetření obličeje i těla a také nabízí dekorativní kosmetiku do salonů. Samozřejmě nechybí pánská řada a řada pro domácí následnou péči klientů.

Kosmetika Skeyndor je vyhledávaná pro své speciální zaměření  v oboru anti-aging péče o pleť. Díky svému širokému zázemí, zejména díky skvělému týmu vědců, výzkumu a dlouholetým zkušenostem nabízí průlomové novinky v oblasti ošetření stárnoucí pleti. K výrobě se využívají zejména původní suroviny biotechnologického, mořského a rostlinného původu.

  Power Hyaluronic

Intenzivní hydratační program s kyselinou hyaluronovou  pro hloubkovou hydrataci s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové o nízké molekulární hmotnosti. Obnovuje optimální hladinu hydratace pokožky, napomáhá udržet v pleti potřebné tekutiny, výrazně omlazuje suchou a velmi suchou pleť.

ROZŠTĚPENÁ KYSELINA HYALURONOVÁ – hloubkově hydratuje pleť a zabraňuje ztrátám kožní tekutiny. Velikost a váha štěpů kyseliny hyaluronové určují jak jejich biologickou aktivitu v pokožce, tak i schopnost pronikat a rozšiřovat se v tkáních.
Řada Power Hyaluronic byla vytvořena s použitím štěpů s velmi nízkou a vysokou molekulární hmotností proto, aby se pleť hloubkově hydratovala a zároveň se zabránilo předčasným ztrátám vody způsobeným působením škodlivých vnějších vlivů.

 

Kosmetika s nanoliposomy
- Anti Age intenzivní regenerace

Eternal je první celkově regenerační kosmetický přípravek určený k omlazení pleti s dlouhodobým účinkem.

S pomocí nanoliposomů dopraví do spodních vrstev pokožky kmenové buňky rostlinného původu. Ty jsou získané z dlouhověkého jablka Spätlauber a jejich vlastnosti jsou naordinovány lidským kmenovým buňkám. Jabloň má sice malé plody, které nevynikají zvláštní chutí, ale zato velmi dlouho vydrží hladké a hezké a jsou tzv. dlouhověké. Samotné kmenové rostlinné buňky jsou příliš velké, aby se mohly penetrovat do lidské pokožky.

Proto je laboratoře Skeyndor upravily a zapouzdřily do nanoliposomů, které je dopraví na správné místo. Tak se zajistí regenerace nejen kmenových buněk, ale i ostatních tkání a trvale ovlivní vzhled omlazujícím účinkem.

Tento výzkum získal v roce 2008 mezinárodní ocenění „Nejlepší inovace“ od Evropské kosmetické asociace.

 

 

 

♦  SPA kosmetika Skeyndor

SPA kosmetika Skeyndor je profesionální kosmetickou značkou pro luxusní čtyř až pěti hvězdičkové wellness hotely po celém světě. Výrobky Skeyndor jsou dobře známé pro svou lehkou a nemastnou strukturu.

Spa kosmetika oslovuje především díky zajímavým produktům, které  se snadno aplikují, mají úžasné složení, textury a vůně. Kosmetičkám a klientkám beauty salonů nabízí kosmetika Skeyndor více než 20 produktových řad, které pokrývají každý aspekt estetické péče o pleť i celé tělo.

 

♦ Muži v rukou profesionálů

Stále více mužů mění svůj přístup k péči o vzhled a začínají se zajímat o možnosti pánské kosmetiky.

Detoxikační pěna pro vnitřní hloubkové čistění pokožky, emulze pro hloubkovou hydrataci a pro zmatnění pokožky, hydratační sérum, zpevňující lifting pro omlazení pleti,.. I muži mají v nabídce Skeynodor kosmetiky své pevné místo a zázemí odborné kosmetické péče.

 

 

Mezinárodní ocenění kosmetiky Skeyndor

  • V roce 1995 – ocenění „Laus de Oro“ za vynikající výsledky v oblasti designu a kvality za řadu „Natural Defence“.
  • V roce 2001 – podepsání Smlouvy s japonskou mezinárodní společností „KANEBO“ o výzkumu, vývoji a výrobě tělové řady „Body Slindy“. Tato dohoda podpořila image kosmetiky v zahraničí a značka SKEYNDOR získala Cenu za exportní dokonalost, kterou uděluje Obchodní komora.
  • V roce 2004 byla vytvořena řada Hydra Filler, se kterou se SKEYNDOR stal průkopníkem ve vývoji zvětšujících se mikrokapslí pro vyplňování vrásek.
  • V roce 2004, v australském Sydney prestižní noviny „HER ALD TRIBUN“ udělily značce SKEYNDOR cenu za Vynikající oční linie z řady Platinum.
  • V roce 2006, společnost SKEYNDOR uvedla na trh řadu „Aquatherm“, první kosmetickou řadu obsahující termální vodu s nejvyšším obsahem hořčíku na světě.
  • V roce 2008 společnost zahájila svoji éru v genetické kosmetice s novou řadou „Eternal“. Je to řada obsahující nanolipozómy rostlinných kmenových buněk jakož to aktivní složky, která byla vyvinuta v úseku R+D společnosti SKEYNDOR. Ve stejném roce tato řada získala Cenu Evropské kosmetické akademie za inovační aktivní složku.
  • Rok 2010 se stal svědkem příchodu revoluční řady „Corrective“. Po 3 letech výzkumu a více než pětadvaceti testovaných složkách, SKEYNDOR uvedl tuto novou řadu přípravků proti stárnutí, jakož to reálnou alternativu chirurgického zákroku. V roce 2013 řada Corrective společnosti Skeyndor získává jako první ve Španělsku ocenění ASIASPA AVARDS 2012 za nejlepší výrobek v boji proti známkám stárnutí.
  • V roce 2012 je uvedena nová řada Global lift Technologie [ProGEN-in] – exkluzivní technologie vyvinutá značkou SKEYNDOR® zaměřená proti ukazatelům biologického stárnutí. Technologie [ProGEN-in] je založena na působení třech základních specifických složek: jedna z nich Biomimetický peptid elafin získal ocenění Innovation Zone Best Ingredient Award 2012 na veletrhu In-cosmetics®, Barcelona 2012. Kromě uděleného ocenění je aktivní látka užívaná v těchto ošetřeních -peptid elaf in – předmětem lékařských výzkumů s cílem jej využít k léčení degenerativních o nemocnění.

více: kosmetika www.Skeyndor.cz
www.facebook.com, staň se přítelem

 

Další články- profesionální kosmetika

Profesionální ošetření – spa rituály Skeyndor,
Tělové bandáže
Drahé kameny ve wellness a spa – rituály
Jak ošetřit celulitidu v kosmetickém salonu

Kartáčování – pro krásnou pokožku
Redukční anticelulitidní ošetření v salonu
Chemický peeling je oblíbený – krásná za pár minut – Mesosystem,
Jíly v kosmetice – Clay Spray – jíly ve spreji v profi kosmetice
Zabiják vrásek a akné  – Retinol v kosmetice a vitamín A v kosmetice 
Profesionální kosmetika Ainhoa – účinně proti vráskám
Profesionální péče o oční okolí a výživa pro řasy

 

 

 

Kam dál?   

články:
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika

Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika
Peelingové saunové rituály
Léčivá sůl ve wellness a spa

 


rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy

 

profesionální kosmetika Skeyndor, ainhoa profesionalni kosmetika Skeyndor, Skeyndor kosmetika pro kosmeticky ainhoia, Skeyndor  kosmetika pro kosmetičky, Skeyndor kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky Skeyndor, kosmetika profi Skeyndor, profi kosmetika Skeyndor, saunová kosmetika, saunova kosmetika ainhoa, kosmetika do sauny, wellness kosmetika ainhoa, ainhoa kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness Skeyndor, spa wellness kosmetika Skeyndor,  Skeyndor profesionální kosmetika salonní, Skeyndor salonni kosmetika, kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni spa kosmetika, Skeyndor profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika,Skeyndor  spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, vůně v sauně, vune v saune, aroma do sauny, aroma v sauně, esenciální oleje do sauny. saunové ceremoniály, saunove ceremonialy, ceremonialy v saune, ceremoniály v sauně, saunové zážitky, saunove zazitky, doplnky do sauny, doplňky do sauny, saunování, saunovani,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu, ainhoia

 

 profesionální kosmetika Skeyndor, ainhoa profesionalni kosmetika Skeyndor, Skeyndor kosmetika pro kosmeticky ainhoia, Skeyndor  kosmetika pro kosmetičky, Skeyndor kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky Skeyndor, kosmetika profi Skeyndor, profi kosmetika Skeyndor, saunová kosmetika, saunova kosmetika ainhoa, kosmetika do sauny, wellness kosmetika ainhoa, ainhoa kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness Skeyndor, spa wellness kosmetika Skeyndor,  Skeyndor profesionální kosmetika salonní, Skeyndor salonni kosmetika, kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni spa kosmetika, Skeyndor profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika,Skeyndor  spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, vůně v sauně, vune v saune, aroma do sauny, aroma v sauně, esenciální oleje do sauny. saunové ceremoniály, saunove ceremonialy, ceremonialy v saune, ceremoniály v sauně, saunové zážitky, saunove zazitky, doplnky do sauny, doplňky do sauny, saunování, saunovani,