Follow me
0

Profesionální kosmetika Mesosytem – specialisna na anti-aging – chemický peeling omlazuje

Chemický peeling je oblíbený,
nabízí krásnou pleť během několika minut

chemicky peeling (3)       Za určitých podmínek se chemické peelingy aplikují v salonech během celého roku. Jejich hlavní sezonou je však obdobní od října zhruba do února, kdy je nízká aktivita slunečního záření a méně se sluníme. Chemický peeling je profesionální ošetření pleti, které pomáhá účinně řešit nedostatky na pleti, zejména pigmentové skvrny, hluboké i povrchové vrásky, jizvy, akné a strie a další problémy pleti. Ošetření je možné výhradně v salonu a patří do rukou profesionálů.

Pro koho je chemický peeling vhodný?

Chemický peeling je vhodný pro každý typ pleti. Je na zkušené kosmetičce, která pro danou klientku zvolí konkrétní, vhodný typ chemického peelingu a postup, kterým chemický peeling aplikuje. Zvolí se také vhodné koncentrace chemického peelingu. Klientka samozřejmě musí po ošetření chemickým peelingem používat ochranné krémy s tím nejvyšším faktorem a pleť si chránit.

Chemický peeling je ošetření, které pro dokonalý výsledný efekt potřebuje opakování. Po každém ošetření se  pleť hodnotí a volí se další, následné ošetření. Časový interval a konkrétní přípravky se volí podle aktuálního stavu pleti. Jinak se začíná ošetřovat pleť, která se s chemickým peelingem ještě nesetkala, jinak se ošetřuje pleť, která má již peeling za sebou. Jiné nároky má pleť suchá a citlivá. Chemické peelingy se také aplikují během roku jako udržující kúry. Základem chemického peelingu jsou kyseliny. Používá se celá škála kyselin. Ošetření se opakuje dle stavu a cíle, kterého chceme dosáhnout.peeling profi

Nemusíme se bát ošetřit i citlivou pleť chemickým peelingem!

Například pro suchou a citlivou pleť je vhodná kyselina mléčná, která sjednocuje odstín pleti, působí i na pigmentace a pokožka dostane sjednocenou barvu. Je vhodná i pro pleť, která se zatím s chemickým peelingem nesetkala, při dalších ošetřeních se buď využívá vyšší koncentrace a nebo další chemické peelingy. Chemický peeling se aplikuje na obličej, krk i dekolt. Klientka během ošetření běžně pociťuje například mravenčení, poštipy, štípání, lehké pálení, svědění. Kosmetička během ošetření chemickým peelingem s klientkou komunikuje a ptá se jí na její pocity..

Při ošetření pleti peelingem se také používají další kosmetické produkty, zejména tonika, například s obsahem heřmánku, a také pleťové masky, s obsahem bylin nebo ty, které obsahují látky pro zklidnění pleti a obnovu kolagenu. Používají se masky krémové v tubě, nebo masky v sáčcích s připravenými otvory pro nos, ústa a oči. Ty jsou připravené pro jednorázové použití, napuštěné účinnými látkami, rychle se aplikují na obličej. Po aplikaci pleťové masky se aplikují revitalizační séra, která je možné klientkám nabídnout i pro domácí péči. Na závěr ošetření se aplikuje ochranný krém s UV filtrem.

chemicky peeling (1)

Chemický peeling v létě? Žádný problém.

Chemický peeling nám pomáhá získat zdravou a barevně sjednocenou pleť, která také vypadá lépe opálená, než ta, která má řadu nedostatků. Pleť je krásně stejnoměrně opálená po celé léto. Chemický peeling nám pomáhá připravit se během zimy na léto. Ale i v létě se dá chemický peeling bez problému používat. Zejména proto, že pleť může během léta ztrácet svoji potřebnou vlhkost. K tomu se doporučuje aplikovat kyselina mléčná, která velmi účinně podporuje vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové v pokožce. Pleť je po ošetření přirozeně hydratovaná, jemná, vláčná a má mladistvý vzhled. Pokožka zbavená povrchových odumřelých buněk se navíc mnohem lépe a stejnoměrněji opaluje. Aplikace kyseliny mléčné také podporuje lifting, vyhlazení vrásek a celkové omlazení pleti. Jedná se o šetrný exfoliant, vhodný i pro citlivější typy pleti.  Při ošetření chemickým peelingem s kyselinou mléčnou se doporučuje také použít další výživu s hydratačním účinkem (ampule) a hydratační masky, které pleť osvěží a zjemní. Pleť je v létě bezpodmínečně nutné chránit krémem s ochranným faktorem SPF 50+-


 

kosmetika Mesosystem – chemický peeling
– specialista na mladou a krásnou pleť

peeling chemProfesionální kosmetika Mesosystem, vyráběná firmou MCCM Medical Cosmetics, přináší ucelenou řadu vysoce kvalitních přípravků s okamžitým viditelným účinkem na pleť. Efektivně řeší celou škálu problémů a defektů na pokožce, jež tradiční kosmetika využívající běžných aktivních složek v nízké koncentraci vyřešit nedokáže. Samozřejmě patří do rukou školených profesionálů.

Speciální přípravky pro jedinečný výsledek

Inovační aktivní látky vyrobené pomocí špičkových technologií, vysoce koncentrované přípravky, propracované a praxí důkladně prověřené postupy zaručují jedinečnou efektivitu, dosažení požadovaných výsledků a spokojenost tisíců zákazníků. Díky této mimořádné účinnosti je kosmetika Mesosystem používána v kosmetických salonech, centrech estetické medicíny a klinikách po celém světě. Hlavní sortiment je postaven na účinných produktech, základ tvoří peelingy, jednosložkové chemické peelingy, vícesložkové – kombinované peelingy, používají se ampule, přípravky před ošetřením pleti a po ošetření pleti. Sortiment kosmetiky Mesosytem zahrnuje ochrannou kosmetiku proti slunci. V nabídce je také tělová řada a přípravky pro následné domácí ošetření a výživu.

kyseliny-peeling

Profesionální kosmetika Mesosystem

chemický peeling – kyselina mandlová – kyselina salicylová – kyselina mléčná – kyselina glykolová – kyselina azelaová – kyselina pyrohroznová – kombinované chemické peelingy – ampule – pleťové masky – šampaňské ošetření – Mesoderma Q System – solární kosmetika

 

Speciální koncentráty – ampule a séra
Ucelená nabídka účinných ampulí

ampule-profi-kosmetikaV nabídce profesionální kosmetiky Mesosytem je poměrně velký výběr chemických peelingů, jednotlivých, určených pro individuální použití a také i těch, které jsou připravené v kompletních setech spolu s dalšími produkty pro ošetření.

Kromě toho firma vyniká nabídkou sér a ampulí. Ampule jsou účinné koncentráty zaměřené na různé projevy, nedostatky a potřeby pleti. Ošetření vrásek linek, ochablé či dehydrované pleti.

Pleť musí po celý rok reagovat na různé vlivy, v létě i v zimně, pomocí sér a ampulí jí pomůžeme zachovat si svůj perfektní stav. Na pleť může intenzivně působit stresové období, extrémní chlad, některé regenerační procesy v pleti nefungují správně a dostatečně. Typickým zátěžovým obdobím pro pleť je zima, ale jsou to i individuální období, které si prožíváme, nemoc, stres, zátěž, traumatické zážitky. Tady všude jsou vhodná intenzivní ošetření pomocí koncentrovaných ampulí a sér. Ampule mají koncentrovaný – intenzívní jednosložkový obsah účinné látky s konkrétním zaměřením na pleť. Je to například arganový olej, růže, vitamín A, proteoglykany. Jsou tu ale i směsi – koktejly určené pro anti-aging, kde se využívá několika účinných aktivních látek, kterými docílíme požadovaného stavu pleti. Ampule se používají  během chemického peelingu a nebo se dávají do krémů.

chemicky peeling (4)Oblíbené jsou ampule s vitamínem A, je to koncentrát se silným hydratačním, anti-agingovým a preventivním účinkem. Rozjasní pleť a dodá jí jemnost, mírní drobné vrásky. Je vhodný pro mastnou a aknózní pleť. Podporuje tvorbu kolagenu, který je zodpovědný za pevnost pokožky. Vitamín A je velmi oblíbený, protože navrací pleti mládí a působí preventivně proti vzniku známek stárnutí.    Stimuluje buněčnou obnovu, chrání pleť před účinky volných radikálů.

Mesosystem chemické peelingy jsou propracované postupy, při kterých se používají špičkové výrobky. Společnost se velmi soustředí právě především na chemické peelingy a stále přichází na trh s inovacemi a novinkami. Nabízí účinné ošetření pro každý typ pleti a může se aplikovat kdykoliv během roku, díky tomu, že firma nabízí také další ochranné produkty. Tím může kosmetička uspokojit potřeby a přání každé své zákaznice, která se rozhodne řešit problémy svojí pleti kdykoliv to potřebuje.

IMG_8235IMG_8243

Ricardo Carvalho, terapeut a hlavní technolog značky Mesosystem, školí kosmetičky v Praze při prezentaci novinky – Smart Antiaging, v říjnu 2014.

PACK SMART ANTI-AGING

mesosystem-profiTato profesionální kúra je určena pro celkové omlazení pleti a je horkou novinky v nabídce Mesosystemu. Lze ji využít i specificky na depigmentační péči a také pro velmi citlivou pleť. Přináší skutečně výrazné omlazení zralé pleti se známkami stárnutí.

Lze ji využít i specificky na depigmentační ošetření a také pro velmi citlivou pleť. Chemický exfoliant je určený zejména pro redukci hyperpigmentace vzniklé v důsledku nadměrného slunění, po akné či v těhotenství. Díky kombinaci arbutinu, kyseliny citronové, kyseliny kojové, mléčné a salicylové umožňuje tento přípravek skutečně účinnou depigmentaci. Sada obsahuje ultra-koncentrované sérum v s regeneračním a reparačním účinkem.

Opětovně aktivuje a stimuluje buněčný metabolismus, efektivně mírní různé známky stárnutí.
Ošetření také stimuluje buněčnou obnovu, viditelně mírní vrásky, redukuje pigmentové skvrny, hydratuje pokožku a zpevňuje ji. Výsledkem je projasněná, zdravá, výrazně mladistvá pleť.

 

kontakt: Distributorem značky Mesosystem pro Českou republiku je firma Primavera Andorrana s.r.o.,
sídlící v Praze 5, Jinonická 80.

www.mesosystem.cz

 

 

Další články:

Profesionální kosmetika Skeyndor,
Profesionální ošetření – spa rituály Skeyndor,
Tělové bandáže
Drahé kameny ve wellness a spa – rituály
Jak ošetřit celulitidu v kosmetickém salonu

Kartáčování – pro krásnou pokožku
Redukční anticelulitidní ošetření v salonu

Jíly v kosmetice – Clay Spray – jíly ve spreji v profi kosmetice
Zabiják vrásek a akné  – Retinol v kosmetice a vitamín A v kosmetice 
Profesionální kosmetika Ainhoa – účinně proti vráskám
Profesionální péče o oční okolí a výživa pro řasy

 

Kam dál?


rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienti, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hair spa – vlasové rituály-péče o vlasy

 

 

profesionální kosmetika Skeyndor, ainhoa profesionalni kosmetika Skeyndor, Skeyndor kosmetika pro kosmeticky ainhoia, Skeyndor  kosmetika pro kosmetičky, Skeyndor kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky Skeyndor, kosmetika profi Skeyndor, profi kosmetika Skeyndor, saunová kosmetika, saunova kosmetika ainhoa, kosmetika do sauny, wellness kosmetika ainhoa, ainhoa kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness Skeyndor, spa wellness kosmetika Skeyndor,  Skeyndor profesionální kosmetika salonní, Skeyndor salonni kosmetika, kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni spa kosmetika, Skeyndor profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika,Skeyndor  spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, vůně v sauně, vune v saune, aroma do sauny, aroma v sauně, esenciální oleje do sauny. saunové ceremoniály, saunove ceremonialy, ceremonialy v saune, ceremoniály v sauně, saunové zážitky, saunove zazitky, doplnky do sauny, doplňky do sauny, saunování, saunovani,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu, ainhoia

 

 profesionální kosmetika Skeyndor, ainhoa profesionalni kosmetika Skeyndor, Skeyndor kosmetika pro kosmeticky ainhoia, Skeyndor  kosmetika pro kosmetičky, Skeyndor kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky Skeyndor, kosmetika profi Skeyndor, profi kosmetika Skeyndor, saunová kosmetika, saunova kosmetika ainhoa, kosmetika do sauny, wellness kosmetika ainhoa, ainhoa kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness Skeyndor, spa wellness kosmetika Skeyndor,  Skeyndor profesionální kosmetika salonní, Skeyndor salonni kosmetika, kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni spa kosmetika, Skeyndor profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika,Skeyndor  spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, vůně v sauně, vune v saune, aroma do sauny, aroma v sauně, esenciální oleje do sauny. saunové ceremoniály, saunove ceremonialy, ceremonialy v saune, ceremoniály v sauně, saunové zážitky, saunove zazitky, doplnky do sauny, doplňky do sauny, saunování, saunovani,