Follow me
0

Tělové bandáže Arosha – rychlé a účinné zeštíhlení – krásná postava před sezónou

Tělové ošetření s jasným cílem.
Štíhlá postava a krásná pokožka.

 

 Rozhoduje efekt a jednoduchost aplikace

Před každou sezonou hubnutí stojí kosmetičky před otázkou, jaké metody modelace těla a tělová zeštíhlující ošetření mohou letos svým klientkám nabídnou. Posuzují  různé možnosti, srovnávají značku dodavatele kosmetiky, pořizovací náklady, spotřebu kosmetiky, ale zejména efekt a účinek tělového ošetření. Důležitá je také jednoduchá aplikace.

Nové metody hubnutí
a zeštíhlení jsou žádané.

Je jasné, co řeší každá žena s příchodem jara. Svoji postavu! Diety, kondice a hlavně účinné metody hubnutí, zeštíhlení a modelace těla jsou jednou z nejvyhledávanějších procedur ve wellness beauty a spa. Jakmile v kalendáři nalistujeme únor, vše začíná..

Klientky mají přednostně zájem o tělová ošetření v salonu, která cílí na hubnutí, zeštíhlení a ochablost kůže. Žádají ošetření celulitidy, chtějí zlepšit hydrataci pleti a hlavně modelovat problémové partie a omezit nadměrné zadržování tekutin, které přidává kila navíc.

Proto, aby klientky byly spokojené, nabízí jim kosmetičky a terapeuti v kosmetických salonech různé procedury a hubnoucí kúry složené z kosmetického ošetření a přístrojového ošetření. Vždy je důležitá úprava stravy, pitný režim a přiměřený pohyb.

Tělové ošetření v salonu – jak nalákat klienty?

Řada procedur zaměřených na modelaci těla, zeštíhlení, celulitidu a detoxikaci se skládá z postupu, který zahrnuje tělový peeling, tělový zábal nebo tělová maska. Tato kosmetická tělová ošetření se často neobejdou bez omytí klientky v salonu, nejlépe ve sprše. Bohužel ne všechny kosmetické salony a beauty centra disponují sprchou nebo vanou a ne všem klientkám je sprchování během ošetření v salonu příjemné. Sprchování klienta v salonu může nahradit omývání žínkou, ale bývá časově náročné a klientce může být chladno.

Tělová ošetření zaměřená na zeštíhlení a modelaci těla a také ošetření celulitidy nebo odvodnění organismu je jednou z nejvyhledávanějších ošetření, které kosmetické salony na jaře zaznamenávají. Konturovací procedury se sice prodávají dobře celoročně, nicméně na jaře je o ně jasně největší zájem, jednoznačně vede hubnutí a zeštíhlení.

Každý kosmetický salon by měl mít takové služby v nabídce. Pokud pro kosmetičku v salonu nabídka tělových zábalů není možná z důvodu chybějící sprchy, může nabídku postavit na jednoduchých a rychlých aplikacích – kosmetické tělové bandáže – ošetřují všechny estetické nedokonalosti těla a jsou připravené k okamžitému použití.

 

Tělové bandáže – výhody

Pro ošetření klientů v salonu mají kosmetické tělové bandáže absolutní výhodu v tom, že jsou jednoduché pro aplikaci, nabízí efektivní  a rychlé výsledky a jsou velmi snadné a přitom hygienické při použití v salonu. Kosmetičky uvítají rychlé a čisté ošetření, klientky pohodlnou, příjemnou a rychlou proceduru.

Účinné zeštíhlující zábaly klientů do bandáží nabízí speciální obvazy, které jsou nasycené pečlivě vybranými účinnými aktivními látkami, tak, aby velmi intenzivně, rychle a spolehlivě působily tam, kde klientka potřebuje.

Zeštíhlující a modelační bandáže usnadňují celý proces ošetření klientky v salonu. Ošetření je efektivní, rychlé, jednoduché a hygienické.

Arosha bandáže nabízejí několik druhů aktivních roztoků, jimiž jsou bavlněné pruhy napuštěné. Bandáže se po vyndání ze sáčku namáčí v misce s teplou vodou, lehce se vyždímají a poté se klientce omotávají kolem těla – na zvolené partie. Po celkové proceduře se tělové bandáže opět sundají a klientka se nemusí vůbec sprchovat. Naopak „zbytky“ účinných aktivních látek si „odnáší“ s sebou na těle a ty mohou ještě nějaký čas na kůži pracovat, efekt doznívá i po proceduře.

Kosmetička nemusí být pro nabídku tělových ošetření vybavená sprchou. Aplikace tělových bandáží na klienty je pro ní jednoduchá a rychlá, po proceduře není potřeba kabinu uklízet.  Kosmetička může rovnou ošetřit další klienty.

K proceduře není potřeba žádná náročná příprava ani školení. Bandáže jsou dodávané v jednotlivých baleních pro jednorázové použití. Celkové ošetření klienta trvá 1 hodinu, přičemž 30 minut klientka relaxuje v bandážích a kosmetička se může věnovat jiné činnosti.

 

Podle cíle ošetření a aktuálního stavu daného problému, kosmetička doporučí klientce konkrétní tělové ošetření bandáží a navrhne počet potřebných ošetření v salonu. Ošetření se opakuje 4-8krát, podle potřeby.

V průběhu celkové kúry by klientka do salonu měla na aplikace docházet minimálně jednou týdně. Klientce by se také mělo nabízet následné domácí ošetření speciálním krémem, který efekt podpoří.

První výsledky tělových bandáží je možné pozorovat již po prvním ošetření v salonu. Aplikaci tělových bandáží je možné několikrát do roka opakovat pro udržení stavu.

 

Jak rychle zhubnout,
zbavit se celulitidy a získat krásnou pokožku?

Arosha bandáže jsou speciální bandáže napuštěné aktivními roztoky, které podporují hubnutí, zeštíhlení, spalování tuků a odvodnění těla.  Kosmetické tělové bandáže zlepšují stav a kondici kůže, zejména její pevnost. Bandáže se používají se na všechny formy celulitidy, i na ošetření tvrdé celulitidy.

Arosha bandáže mají různé zaměření, tudíž může kosmetička cíleně vybírat vhodné bandáže pro každou svoji klientku individuálně, podle toho, co žádá ošetřit.

Záleží, jaký má klientka problém a co chce vyřešit. Podle toho se volí konkrétní tělové bandáže. Díky speciálně připraveným roztokům mají tělové bandáže dvojí efekt. Kromě toho, že bandáže hloubkově a intenzívně pracují na daném problém v kůži, povrch kůže zanechávají hladký, pružný a vyživený. Kůže je prokrvená a detoxikovaná, zdravější a krásnější.

Tělové bandáže se motají na prsa, krk, dekolt, nohy, břicho, hýždě a paže.

Bandáže se přikládají zejména na nejvíce problémové partie těla. Z hlediska hubnutí, zeštíhlení a modelace těla pak především na oblasti stehen, hýždí a břicha.

Nejvíce žádané jsou bandáže na zeštíhlení, při hubnoucí kúře a odvodnění.

Zvlášť vhodné jsou bandáže s vypínacím účinkem pro ošetření prsou a ochablé kůže dekoltu, krku nebo paží (push-up efekt).

Některé z bandáž jsou vhodné i při křečových žilách a narušených kapilárách. Uleví unaveným nohám a odstraní otoky.

Jak fungují Arosha bandáže?

Arosha bandáže nabízejí několik druhů aktivních roztoků, jimiž jsou bavlněné pruhy napuštěné. Bandáže se nejprve namočí v teplé vodě a pak se lehce vyždímané omotávají klientce na zvolené partie, které chceme ošetřit. Zbylá tekutina z misky se ještě nanáší na omotané bandáže.

Následně se omotaná klientka zabalí do igelitové folie a zakryje dekou. Tělové bandáže se nechají na klientce působit. Aktivní látky se z bandáží postupně vstřebávají do kůže, kde působí. Případně můžeme jejich působení ještě zintenzivnit, například zvýšeným teplem nebo tím, že k ošetření přidáme aplikaci wellness přístrojem. Po proceduře se bandáže jednoduše sundají a klienta může odejít domů. Na ošetřená místa se ještě nanáší speciální krém a případně se může provést dodatečná drenáž.

 

Intenzívnější účinek
Peeling-teplo-přístroje

Pro lepší a hlubší účinek se 1-2 dny před nanesením bandáží doporučuje provést peeling, ne však těsně před procedurou.  Aktivní látky v bandážích jsou koncentrované a na kůži po peelingu by mohly štípat. Teplo účinek hubnoucího a modelačního ošetření zesílí a výsledek je intenzívnější, proto se klientka zabalí to teplé deky nebo do návleků přístroje pro přístrojovou lymfodrenáž. Celý proces modelace těla podpoří wellness přístroje, které se při kúře mohou také využít. Při použití wellness přístrojů se doporučuje presoterapie, elektrostimulace nebo ultrazvuk.

Doporučený postup a aplikace tělových bandáží se dají volitelně a podle zájmu klientů doplnit o další techniky, které podpoří zeštíhlení a modelaci těla. Například můžeme nabídnout manuální lymfodrenáž, presoterapii, elektrostimulaci nebo infračervené záření, případně ultrazvuk. Vhodná je také vibrační plošina.

Výsledky jsou viditelné již po jednom ošetření, velmi výrazného efektu se dosahuje při opakování. Při kombinaci s přístrojovým ošetřením v salonu jsou výsledky ještě výraznější.

 

Jaké výsledky budou dosaženy po prvním ošetření?

Tento druh ošetření dává klientovi již po prvním sezení pocit, že se zlepšil stav pokožky, bude více pevná, posílená, hladká a bude mít zdravější vzhled a ztratí na objemu.

O kolik centimetrů je možné zeštíhlet po absolvování kompletního cyklu Arosha (min. 8 ošetření)? Můžeme říci, že klient bude výsledky pozorovat již po prvním ošetření, dojde k významnému úbytku centimetrů u té části těla, na které proběhlo ošetření, zároveň dojde k úbytku celulitidy.

Jsou výsledky zaručeny?

Klienti budou pozorovat viditelné výsledky už po prvním sezení a tyto výsledky budou zachovány pokud klient nepřibere na váze, jelikož se nejedná o úbytek vody. Je důležitá zdravá výživa a dodržet jedno ošetření za měsíc na udržení.

 

Ty nejlepší koktejly pro dokonalý účinek

Výrobce si do svých roztoků pro tělové bandáže Arosha vybral vysoce účinné aktivní látky, které jsou osvědčené zejména při drenáži, detoxikaci a hubnutí. Roztoky jsou plné minerálů, aminokyselin a rostlinných výtažků. Roztoky bandáží mají zejména tonizační, anticelulitidní a drenážní účinek, intenzívně působí na tukovou tkáň.

V roztoku Arosha bandáží najdeme například tyto vysoce účinné aktivní látky:

 

Kofein – skvěle působí v boji proti celulitidě, odvodňuje a zvyšuje metabolickou spotřebu, snižuje zadržování tekutin.

Kyselina hyaluronová – zlepšuje elasticitu, pružnost a hydrataci pokožky.

Ženšen – rostlina dlouhověkosti a energie, přispívá antistresovým, posilujícím a stimulačním účinkem, skvěle působí na urychlení metabolismu.

Guarana - výtažek z guarany má posilující účinek a aktivuje spalování triglyceridů. Je to vynikající antioxidant a látka s antibakteriálním účinkem.

Sůl z mrtvého moře – sůl je osvědčená aktivní látka, která je hlavní součástí většiny hubnoucích ošetření a detoxikačních kúr. Sůl z mrtvého moře je bohatá na složení a také pokožku intenzivně vyživuje, obsahuje vápník, draslík, jód a hořčík. Sůl má trojí účinek, odvodňovací, odvádí z těla přebytečnou vodu, také tepelný a chemický, navrací pevnost, posiluje tkáně a zlepšuje krevní oběh.

Sůl odvádí z těla přebytečnou vodu a působí proti zadržování tekutin v těle. Přičemž napomáhá udržet kůži hydratovanou a vyživenou.

Kyselina mléčná – upravuje Ph pokožky na optimální hodnotu, podporuje buněčnou obnovu. Pleť získává kompaktní, jednotný a zářivý vzhled.

Řasy – výtažek z řas je jedinečný při detoxikace a stimulaci metabolismu. Odvádí odpadní látky a toxiny. Řasy v kosmetice jsou, podobně jako sůl v kosmetice, součástí většiny účinných detoxikačních a modelačních ošetření. Zejména tělových zábalů. Řasy jsou také bohatým zdrojem minerálů.

Přeslička – rostlina s vysokým obsahem křemíku se využívá v kosmetice hojně, zejména pro zpevňující účinek, zlepšuje stav pleti a je účinná při ošetření strií.

N.M.F. – anglická zkratka pro přírodní hydratační faktor – natural moisturizing factor. Jedná se o rostlinný produkt složený ze směsi aminokyselin, minerálů a cukrů, jež má intenzívní hydratační a zvláčňující účinek. Tyto látky mají velkou schopnost zadržovat vodu, optimálně a fyziologicky se váží k pokožce a podporují dlouhotrvající hydrataci pokožky. Hydratační faktor je dobře snášen všemi typy pokožky, neobsahuje konzervanty, barviva, ani stabilizátory.

Centella asiatica – výtažek z rostliny, který poskytuje pleti elasticitu, stimuluje fibroblasty a tím podporuje produkci  nového kolagenu. Rostlina je známá pro své hojivé účinky, díky vazoprotektivní funkci  posiluje stěny žil a redukuje ucpávání cév, podporuje odvodňování.

Kakaová semínka –  Obsahují teobromin a kofein, látky se stimulačním účinkem schopné působit proti hromadění tuků v tukových polštářcích.

 

KARTÁČOVÁNÍ – jedinečný zážitek a skvělý efekt

Relaxační masáž kartáčem je nejen skvělý zážitek pro klientku, ale velice příjemnou terapií pro pokožku.  Jemný peeling – čistění suchým kartáčem je velmi stará technika, která při pouhých několika minutách aplikace denně přináší vynikající výsledky.  Udržuje pokožku v dobrém stavu, blahodárně působí zejména na krevní mikrooběh i lymfatický oběh.

Štětiny kartáčku firmy Arosha jsou vyrobeny z rostlinného vlákna, který se získává z rostliny Agave Lechugilla. Je to dužnatá byliny, která volně roste v pouštích Mexika a její vlákna mají výjimečné vlastnosti, především pružnost a odolnost.

Ošetření kartáčem napomáhá udržet krásně zářivou pokožku, stimuluje krevní mikrooběh, odstraňuje odumřelé buňky, posiluje a zjemňuje pokožku. Kartáčování nasucho se používá v rámci ošetření klientů v salonu. Pro klienty v salonu je příjemným zážitkem a přitom přináší skvělý efekt, zejména ve spojení s procedurami zaměřenými na dokonalý stav, kondici a vzhled pokožky.

Preventivně působí proti předčasnému stárnutí, zmírňuje stres a napětí. Pomáhá při ošetřeních proti celulitidě a  účinně stimuluje lymfatický systém.

Pomalými a jemnými pohyby stimulujeme lymfatický systém a podporujeme tím drenážní účinek.

Malými a rychlými pohyby dosáhneme posílení dané části těla a dodání energie. Pomalými, ale pevnými pohyby podél svalů dosáhneme dekontrakci svalových tkání a kloubů. Metota  Body Brushing  ( dry body brushing) je ve světě velmi oblíbená, bývá součástí luxusní péče ve wellness a spa po celém světě.

 

 

♦ Zdroj Primavera, kosmetika Arosha, více na
www.arosha.it
www.primavera-and.cz   e-shop


Další články – profesionální kosmetika:

Profesionální kosmetika Skeyndor,
Profesionální ošetření – spa rituály Skeyndor,
Drahé kameny ve wellness a spa – rituály
Jak ošetřit celulitidu v kosmetickém salonu

Kartáčování – pro krásnou pokožku
Redukční anticelulitidní ošetření v salonu

Jíly v kosmetice – Clay Spray – jíly ve spreji v profi kosmetice
Zabiják vrásek a akné  – Retinol v kosmetice a vitamín A v kosmetice 
Chemický peeling omlazuje – profesionální ošetření Mesosystem
Profesionální kosmetika Ainhoa – účinně proti vráskám

 Profesionální péče o oční okolí a výživa pro řasy

 

Kam dál?   

články:
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika

Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika
Peelingové saunové rituály
Léčivá sůl ve wellness a spa

 


rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

 

hubnutí – tělo – detox

tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,