Follow me
0

Kosmetický veletrh – podzim, 5.- 6.9.2014, Letňany

18. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA v areálu  PVA EXPO PRAHA – LETŇANY
opět v poprázdninovém týdnu 5. a 6. září 2014. 

 

Veletrh navazuje na jarní WORLD OF BEAUTY & SPA, kterého se účastnilo  více než dvě tři stovky vystavovatelů a za nimi přišlo rekordních více než dvacet tisíc návštěvníků.

Na veletrhu se  prezentuje několik set značek  řady profesionální pleťové, tělové, vlasové i nehtové kosmetiky, přípravky pro wellness, spa, lázeňskou a hotelovou péči včetně profesionálního vybavení pracovišť v těchto oborech, výrobky pro obchod a finální spotřebitele.

 

 

Anti-aging péče, masáže, relaxace, regenerace

Ve třech saloncích i na hlavním pódiu bude probíhat program věnovaný zkrášlovacím metodám a anti-aging, péči, aromaterapii, relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Témata i praktické ukázky budou prezentovat nejen přední odborníci z kosmetického oboru, ale též odborníci na masáže a fyzioterapii, podiatrii, akupresuru, aromaterapii, kosmetiku pozitivně ovlivňující duchovní sféru člověka a další obory. Partnery pro odbornou spolupráci jsou mimo jiné největší oborová sdružení jako Unie kosmetiček, Česká asociace wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace Českých aromaterapeutů, Česká aromaterapeutická společnost, Dexter Academy, Česká podiatrická společnost, sdružení pro kosmetiku  PROKOS  a velká řada dalších specialistů poskytujících poradenství  odborníkům – kosmetičkám kadeřnicím, masérům fyzioterapeutům a dalším, stejně tak i jejich klientům vyhledávajícím tuto péči. Nejlepší odborníci budou připraveni zodpovědět dotazy i poskytnout praktické rady pro pěstění půvabu i zdravý životní styl. Patří k němu jako základ duševní pohoda, zdravá seberealizace a pozitivní přístup k sobě i okolí.

V trendech pro péči o pleť budou opět dominovat nejnovější poznatky v regeneraci např. systémem kmenových buněk, stále markantněji se však prosazuje přírodní péče, pěstící kosmetika doplněná aromaterapií, relaxačními procedurami i přípravky pro detoxikaci a nové „nastartování“ organizmu.

Trendy v líčení, účesech, odívání pro podzimní a zimní sezónu

Nejznámější kosmetické značky a trendy budou prezentovány již tradičně v podání vizážistů Pavla Bauera, Štěpánky Podroužkové, Lindy Valsami, Ilony Pavlatové, Vladislavy Krajníkové a dalších. Stejně tak na podiu předvedou své úspěšné kadeřnické show Honza Hlaváček, Martin Loužecký, Romana Topinková, Blanka Hašková, Honza Špilar.

Velkou oblibu si získaly módní přehlídky v podání řady českých miss a dalších známých tváří show businessu za účasti předních návrhářů, butiků a oděvních značek. Trendy doby se odrážejí i v oborových soutěžích – mezi nejatraktivnější budou patřit opět Česká mistrovská soutěž v make-upu pod vedením Pavla Bauera, Česká a mezinárodní soutěž v nail designu, manikúře s postupem na Mezinárodní mistrovství v Düseldorfu, European Championship Spa Manicure 2014, kadeřnická soutěž „INSPIRACE 2015“ s postupem na Norimberská mistrovství, soutěž v naturálním fitness, v prodlužování řas i prestižní ocenění výrobků BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD.

 

Péče o ruce a nohy

Pro odborníky i ostatní zájemce o obor budou nejlepší nehtové designerky předvádět dokonalou modeláž nehtů, manikúru, zdobení nehtů a mnoho dalšího. Pro všechny, kteří mají zájem o podiatrickou péči aktivně či pasivně, bude připraven pro oba dny veletrhu atraktivní program, další zajímavosti z oboru se představí na stánku České podiatrické společnosti i stáncích dalších vystavovatelů.

 

Fotogalerii z předešlých akcí, videa i další aktualizované informace najdete na www.worldofbeauty.cz i  na našich stránkách na Facebooku

  Bohatý program kosmetického veletrhu

I letos je připraven bohatý program, na co se vlastně můžete těšit? Ve třech saloncích i na hlavním pódiu bude probíhat program věnovaný zkrášlovacím metodám, péči o pleť, aromaterapii, alternativní péči o zdraví v podání řady odborníků. Seznámíte se s novými trendy v líčení již tradičně v podání vizážistů Pavla Bauera, Štěpánky Podroužkové a dalších. Také si nenechte ujít kadeřnickou show s týmem Honzy Hlaváčka, Martina Loužeckého, Romany Topinkové, stejně tak účast nejkrásnějších dívek r. 2014 v módních přehlídkách. Představíme projekt Roberta Vano, českých olympioniků a kadeřníků. Pro odborníky i ostatní návštěvníky budou nejlepší nehtové designerky předvádět dokonalou modeláž nehtů, manikúru, zdobení nehtů a mnoho dalšího. Pro všechny, kteří mají zájem o podiatrickou péči aktivně či pasivně, bude připraven pro oba dny veletrhu atraktivní program – první den odborné semináře na téma péče o nohy diabetika, v sobotu pak workshop pro začátečníky. Pro nehtové designerky a manikérky budou připraveny ukázky modeláže a zdobení, podívají se i do historie vzniku tzv. „francouzské manikúry“.

Nenechte si ujít ani zajímavé soutěže!

Trendy doby se odrážejí i v oborových soutěžích – mezi nejatraktivnější budou patřit opět Česká mistrovská soutěž v make-upu pod vedením Pavla Bauera. Tématem bude“ Candy Girl“, jejímiž hlavními atributy jsou sladké pokušení, rozmanitost barev a hravá nálada. Nesoutěží se však o málo: kromě hodnotných cen pro všechny účastníky čeká na vítězku postup na prestižní Mezinárodní mistrovství v Düsseldorfu v r. 2015. Pavel Bauer také poprvé vyhlásí a zároveň ztvární téma pro soutěž Creative Image Team 2015.

Štěpánka Podroužková, mistryně ČR a mezinárodní mistryně v make-upu 2002, si jako modelku pro ztvárnění tématu pro fotomakeup 2015 „Fashion street“ vybrala zpěvačku Natalii Kubištovou, která na závěr zazpívá duet s Karolem Komendou. Štěpánka také nalíčí podzimní trendy firmy Artdeco. Ke zpěvákům se kromě tradičního charitativního vystoupení pro Labyrint přidá i Vojtěch Bernatský, moderující vystoupení značky GERnétic.

Čerstvá mistryně ČR a vítězka Mezinárodní soutěže v Düsseldorfu Vladislava Krajníková ztvární podzim/zimu v barvách značky Arabesque, Ilona Pavlátová trendy značky Tana Cosmetics. Další trendy v odívání představí „Módní show Českých modelek“ i atraktivní přehlídka juniorů „Nature“ .

Tradiční Česká a mezinárodní soutěž v nail designu s postupem na Mezinárodní mistrovství v Düsseldorfu má opět náročné téma: soutěžní nehty s bílými špičkami za použití dokonalých technik i kamufláže. Úspěchu lze dosáhnout pouze precizní a naprosto bezchybnou prací designerky, která povýší  modeláž téměř na uměleckou práci.

Pro manikérky jdoucí s trendy je připravena soutěž European Championship in Spa Manicure na téma „Vůně orientu“.

 Kadeřnická soutěž „INSPIRACE 2015“ s postupem na Norimberská mistrovství bude tentokrát na téma „Originální společenský účes“ a může být zajisté inspirací pro společenské události zimní sezóny.

Přehlídkou krásných těl žen i mužů bude již tradičně soutěž v naturálním fitness, soutěžit se bude i v nových trendech v tvorbě objemu řas. A inspirací pro nákup výrobků může být vyhlášení prestižních ocenění výrobků BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD.

♦ V areálu nejsme sami!

Veletrh „Minerály a drahé kameny“ je prodejní akce zaměřená na přímý obchod s minerály, šperky, drahými kameny a materiály pro vlastní tvoření. Probíhá v jedné hale současně s veletrhy Sběratel (největší setkání sběratelů ve střední a východní Evropě) a Investor, jenž je věnovaný investicím do zlata, mincí, filatelie a drahých kamenů. Doprovází jej expozice bižuterie BijouExpo. Na všechny tyto akce je vstup pro ženy zdarma.

Den letiště Letňany – vstup zdarma

Návštěvníci uvidí v sobotu 6. září největší setkání historických letadel československé konstrukce, mnoho dalších strojů ve vzduchu i na zemi, akrobatické lety a seskoky padákem. Letos slaví letiště 90. výročí založení, takže je připraven bohatý doprovodný program včetně ukázek historických vojenských táborů a bojových akcí. Příznivci létání, vojenství a historie by si akci neměli nechat ujít.

V areálu bude k dispozici dětský koutek-hlídání dětí od dvou let zdarma i tvůrčí dílnička.

společenský  P R O G R A M  kosmetického veletrhu

HLAVNÍ PODIUM

PÁTEK  5. 9. 2014moderuje Romana Navarová

10.10     Benefiční koncert, zahájení celodenní účesové show SOU Praha 8

10.15     Vladimír Mazal: Ájurvédská masáž plosek nohou tibetskou miskou

10.30     Vita Liberata – „Zdravé opalování”

10.45     APR: Rolfterapie dorazila z USA do České republiky – krátká prezentace metody

11.00     Artdeco: Trendy podzim – zima 2014 – líčí Štěpánka Podroužková, mistryně ČR

11.20     Reviderm: profesionální ultrazvukové ošetření CellJET v pohodlí domova

11.40     VOŠON a SPŠ oděvní Praha-Holešovice – modní přehlídka studentů „Nature”

11.50     Pozvánka České podiatrické společnosti

12.00     SpaRitual (Veronika Mořkovská) – Jeff Pink, majitel Orly: historie vzniku „francouzské manikúry”, Diagnostika přírodních nehtů od SpaRitual

12.10     Setkání šampionů , borců a kadeřníků  – Robert Vano, čeští olympionici a nejúspěšnější sportovci, kadeřníci karlínského učiliště  a další osobnosti na podporu Charitativního  kalendáře pro Sportovní klub Jedličkova ústavu.

12.40     TANA Cosmetics – řada s 24 kar. zlatem, Hair wonder: zázrak pro řídnoucí vlasy

12.55     Tasha: Dr. Vlasta Pilmaierová – Mikropigmentace: oboří, řasy, oči, hair tattoo…

13.10     Národní komora módy – výsledky soutěží mladých designerů

13.15     Anna Menzelová, Unie kosmetiček: Proč být v Unii kosmetiček

13.25     BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD pro výrobky mimořádné kvality

13.30     GERnétic: Trik, jak být rychle krásná. Moderuje Vojtěch Bernatský, Alena Kimlová

14.00     Arabesque: Trendy podzim/zima 2014 – Vladimíra Krajníková

14.15     Pavel Bauer: vyhlášení tématu Creative Image Team 2015
Luděk Kellner: kolekce „Without name”, Romana Topinková: účesy

15.00     Mistrovství České Republiky v MAKE-UP na téma „CANDY GIRL”.
Generální partner: Unie kosmetiček. Hlavní sponzoři: Eva Garden, GERnétic, Vizart, Matrix, Dermalogica, Christina, Wimpernwelle, TANA Cosmetics

16.00     Kurkuma, nejen jako koření, ale i pro krásu pleti

SOBOTA  6. 9. 2014

10.00     Zahájení Českých a mezinárodních mistrovských soutěží v NAIL DESIGNU

10.05     Zahájení EUROPEAN CHAMPIONSHIP IN SPA MANICURE

10.10     Účesová show SOU Praha 8

10.15     Avita Beauty & Fitness Cup 2014 – moderují Jindra Šípková a Ivan Mach

10.35     Módní show portálu www.CeskeModelky.cz – kolekce podzim-zima 2014

10 50     Avita Beauty & Fitness Cup 2014

11.15     Jan Špilar: „A je to!” kadeřnická show

11.30     Fashion Island – přehlídka Podzim/zima 2014 v čele s Miss ČR Lucií
Křížkovou, 2. Vicemiss ČR Veronikou Procházkovou a Taťánou Makarenko

12.00     Yasminka.cz – PhDr. Hana Khlaif „Pleťové a tělové terapie bylinnými pudry”

12.25     Avita Beauty & Fitness Cup 2014

13.00     Jan Cigánik, Jan Hlaváček, Martin Loužecký, Blanka Hašková, Romana Topinková, Táňa Vélová : „INSPIRACE 2015”
5. ročník soutěže napříč kadeřnickým světem

13.45     Tigi show týmů Honzy Hlaváčka a Martina Loužeckého

14.00     Štěpánka Podroužková: Fotomakeup 2015 – téma „FASHION STREET”

14.25     Natálie Kubištová zpívá s Karolem Komendou (z programu Superstar)

14.45     Vyhlášení vítězů INSPIRACE 2015, cena pro vítěze padesát tisíc korun českých

14.55     Vyhlášení vítězů EUROPEAN CHAMPIONSHIP IN SPA MANICURE

15.00     TANA Cosmetics – řada s 24 kar. zlatem, Hair wonder: zázrak pro řídnoucí vlasy

15.15     Hraj co chceš – cvičení mozku pro všechny generace – ing. Pavlína Boučková

15.30     Módní show portálu www.CeskeModelky.cz – kolekce podzim-zima 2014

15.50     Vita Liberata – „Zdravé opalování”

16.05     Enii nails: Novinky

16.30     Česká a mezinárodní mistrovská soutěž v NAIL DESIGNU – vyhlášení vítězů

ODBORNÝ PROGRAM

SALONKY

KONFERENČNÍ SÁL S1 PÁTEK  5. 9. 2014

11.00     Beurer: „Jak připravit svou pleť na zimní měsíce”

11.30     Asociace pracovníků v regeneraci: Regenerace a prevence zdraví v aktivním věku

12.30     Reviderm: řešení problémů pleti – akné, kuperóza, pigmentové skvrny, strie, jizvy

13.00     Workshop České podiatrické společnosti o.s. (4 hod.)www.podiatrie.cz

KONFERENČNÍ SÁL S1 SOBOTA  6. 9. 2014

10.00     ČESKÁ PODIATRICKÁ SPOLEČNOST – kurz pro začátečnice – www.podiatrie.cz

14.00     DEXTER ACADEMY – seminář s výukou pravé indické masáže hlavy (3 hod)

SALONEK S2 – PÁTEK  5. 9. 2014

10.30     DEXTER ACADEMY pro veřejnost – ukázka  těch nejlepších masáží a terapií – Masáž lávovými kameny, Masáž bambusovými tyčemi, Originál bali masáž, Kinesiotaping  a praktické ukázky

14.00     Asociace českých aromaterapeutů – www.aromaterapie.cz
Aromaterapie a životní cesta člověka:
Jak pomoci aromaterapií na životních křižovatkách. Možnost individuálních dotazů.  Aromaterapeutka AČA Ing. Radka Loja

15.00     DEXTER ACADEMY – Vakuová masáž baňkami, Chci být masérem (rozdíl mezi zdravotním a sportovním masérem), Čínská medicína v praxi a jak se dá studovat

SALONEK S2 – SOBOTA  6. 9. 2014

10.30 Milan Gelnar: „Hvězdná cesta aneb jak vzít život do svých rukou a začít žít …”

11.30 Hanna Mária: Vůně v psychologii. Představení vůní pro posílení psychiky

12.30 Medicolux: Jak s produkty projektu Ramissio pozitivně ovlivnit naše zdraví a život

Česká aromaterapeutická společnost – www.aromaspol.cz

13:00 Marie Noe, owp.cz: Aromaterapie v domácnosti, kniha „Aromaterapie do kapsy”

14:30 PhDr. Hana Khlaif, Yasminka.cz: Aromaterapie a Fytoterapie v kosmetické praxi

15:15 Jiřina Víchová, kvetinyprozdravi.cz: Přírodní kamenec jak jej neznáte

PODIUM PRO ÚČESOVOU TVORBU: PÁTEK i SOBOTA – účesy SOU kadeřnické Praha 8 Karlín

SOUTĚŽNÍ PODIUM 2:

PÁTEK  5. 9. 2014:

10.00     Soutěž ve zvyšování objemu řas

SOBOTA  6. 9. 2014:

10.00     České a mezinárodní mistrovství v NAIL DESIGNU (postup do Düsseldorfu)

10.00     EUROPEAN CHAMPIONSHIP IN SPA MANICURE 2014 (pořádá SPARITUAL)

program na stáncích vystavovatelů

Stánek CHRISTINA: Prezentace nové čistě přírodní řady Chateau de Beauté – vínoterapie!

Stánek Tasha: ukázky mikropigmentace a permanentního make-upu

Stánek Alessandro: atraktivní program se známými osobnostmi

Stánek České podiatrické společnosti: Pátek i sobota – vyšetření nohou

Stánek Beurer: Workshop: Péče o pleť

Stánek španělské kosmetiky KEENWELL: soutěž o zajímavé ceny

Stánek Nobilis Tilia: míchání osobních terapeutických parfémů denně v každou sudou hodinu. Poradenství v použití unikátní přírodní enzymatické regenerace www.nobilis.cz

Stánek APR: praktické ukázky rolfterapie – reorganizace pojivových tkání Idy Rolf, masáže

Stánek Alessandro :  6.9.  15.00-autogramiáda Kristiny Kloubkové

Dětský koutek pro vaše děti zajišťuje BABY OFFICE a DOMELIE.CZ – nabízíme hlídání dětí od 2 let zdarma, tvůrčí dílničku, možnost přebalení a nakojení dětí.


 

Kam dál?

Profesionální kosmetika

spa-wellness-kosmetika-profJarní linie ve wellness a spa – profi salonní ošetření
Jíly v kosmetice, wellness  a spa
Wellness trendy – zpomalení ve wellness – nový směr
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika
Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika

Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy

 

 

Další články na webu SPAwellness.cz

Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Saunové ceremoniály – zážitkové saunování
Občerstvení pro klienty ve wellness a spa – inspirace
Léčivá sůl ve wellness a spa
Eko wellness – Eko spa – nové trendy ve wellness
Wellness a SPA hotely – novinky
Bylinky ve wellness a spa, koření a bylinné terapie
Drahé kameny ve wellness a spa
Květiny ve wellness, květinová výzdoba a inspirace pro wellness a spa
Dekorativní obklady ve wellness a spa – fotogalerie-obklady-inspirace
Recepce ve wellness a spa

 

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace