Follow me
0

Jarní probuzení, kapkou po kapce, koncentrovaná séra a péče Gisele Delorme – rozjasnění pleti

Kosmetická aromaterapie a fytoterapie nabízí
dokonalé rozjasnění a regeneraci pleti.

 

Gisele Delorme kosmetika profiJarní probuzení pleti

Profesionální kosmetická péče se v předjarním období zaměřuje především na stav a kondici pleti po podzimním a zimním období, kdy pleť odolávala nejen vlivům počasí, ale reagovala i na jiný jídelníček a celkově jinou kondici celého organizmu.

Profesionální ošetření pleti pro její regeneraci a rozjasnění může kosmetička klientkám nabízet i kdykoliv během roku, pokud klienta prošla nějakým zatěžujícím obdobím, nemocí nebo stresem.

Rozjasnění je jednou z priorit pro dosažení krásné pleti, která vypadá zdravě a svěže. Mdlá a unavená pleť vypadá starší než je ve skutečnosti, je na pohled bez života, není hebká a všechny její nedokonalosti jsou viditelnější a zřetelnější.

 

 

Jakou pleť si přejeme? Co žádají klientky v kosmetickém salonu?

Spa-kosmetika-Gisele-Delo    – aby pleť správně dýchala

– zjemnit pleť, která je po zimě hrubá

– celkově zlepšit stav a kondici pleti

– dodat pleti jas a energii

 

 

Pro oživení a probuzení pleti je potřeba zvolit účinnou intenzívní péči pleti z venku i zevnitř, rozjasnit ji a zlepšit její strukturu. Ideální je účinné profesionální ošetření v kosmetickém salonu doplněné o domácí následnou péči.

 

 

kosmetika Gisele Delorme profiKoncept individuální péče

Gisele Delorme je kosmetika, která ke klientkám přistupuje s jinou filozofií péče o pleť. Nabízí jim cílenou a individuální péči podle jejich přání.

Využívá speciální drenáže pleti obličeje a vlasové pokožky, speciální manuální techniky ošetření a masáží a do kosmetických produktů přidává speciální koncentrovaná séra vybraná dle konkrétních potřeb pleti.

serum GIsele Delorme kosmetikaPro rozzáření pleti nabízí speciální kúru Arom Activ drenáž.

Tato exkluzívní technika Gisele Delorme spočívá v manuálním ošetření, jež tvoří řada specifických drenážních tahů, které stimulují oběh a vylučují z tkání škodliviny a posilují účinek přípravků.

Technika Arom Activ drenáže se využívá k ošetření pleti, obličeje, celého těla i vlasové pokožky. Kombinuje se účinek drenáže se synergickým účinkem specifických sér. Výsledky Arom Activ drenáže jsou okamžité, navozují intenzívní pocit relaxace, duševní pohody a komfortu.

 

 

Profi kosmetika Gisele DelormeSkutečně intenzívní péče
-receptura pro svěží pleť

Profesionální zkrášlující ošetření stimuluje buněčnou obnovu, napomáhá okysličení buněk, zjemňuje a vyhlazuje povrch pleti.

Rozjasňující regenerační ošetření trvá 75 minut a nabízí okamžité rozjasnění a omlazení pleti.

Při salonním ošetření se začíná drenáží šíje a ramen, používá se bio-aktivní směs rozjasňujícího peelingu a rozjasňující intenzívní sérum  ( přírodní ovocné kyseliny + omlazující/rozjasňující komplex).

Dále se aplikuje vitamínový komplex bohatý na antioxidanti a zejména vitamín E.

 

 

gisele-delorme-osetreniSoučástí profesionálního kosmetického ošetření je Arom Activ drenáž, při kterém se používá hydratační sérum a aromatické stimulační sérum/jas.

Aplikuje se pleťová maska z mořských řas, do které se opět přidává několik kapek z intenzivních koncentrátů – aroma komplex a rozjasňující sérum.

Následuje obklad napuštěný liftingovou směsí a na závěr se nanáší omlazující sérum a aktivní pleťový krém.

 

Koncentrovaná séra po dokonalý výsledek

Koncentrovaná kosmetická séra jsou součástí intenzívní péče o pleť. Často za nimi stojí dlouhé roky vývoje a lahvičky jsou dokonalou zásobárnou koncentrované energie a péče. Je mnoho aktivních látek, která se pro přípravu sér využívají, jejich směs, synergie látek, a hlavně také koncentrace, tedy množství těchto látek v jedné lahvičce, je rozhodující pro to, jak intenzívní sérum bude v péči o pleť.  Séra se mohou používat samostatně nebo se přidávají do kosmetických produktů pro zintenzívnění aktuální péče. V tom je jejich další výhoda, do denního krému si můžeme přidat specifickou dávku účinných látek podle toho, jaký problém zrovna řešíme, aniž bychom museli měnit svůj oblíbený denní krém, peeling nebo masku.

 

Jarní intenzívní péče

Rozjasňující obnovující sérum je vhodné pro všechny typy pleti, zejména pak pro unavenou pleť a pleť „bez života“, které dodá výrazné povzbuzení a jas. Protože jde opravdu o koncentrované sérum s vysokým obsahem účinných látek, stačí ho přidávat po kapkách a krůček za krůčkem získat krásnou pokožku, kterou vypne, rozjasní a zjemní.

 

Profesionalni-kosmetika-gisSérum obsahuje A.H.A. přírodní ovocné kyseliny v 5%, jsou to meruňka, jahoda, malina, guava, mango, grapefruit, broskev, mučenka, dále kvas černého čaje, sojový protein, polyfenoly zeleného čaje, vitamín A a aktivní hydratační komplex.

Gisele-Delorme-sera-kosmetiSérum zjemňuje povrch pleti, zlepšuje strukturu a kvalitu pleti a rozjasňuje ji. Stimuluje proces buněčné obnovy, restrukturalizuje a revitalizuje epiderm.

 

Při ošetření se také používá aromatický komplex pro mdlou a přetíženou pleť, obsahuje esenciální oleje, hořký pomeranč, šalvěj, cypřiš a mátu peprnou a rostlinné výtažky z kaštanu koňského.

Aromatický komplex, směs bylin a účinných aktivních látek, celý proces rozjasnění podpoří a pleť ještě více stimulují,  používá se pro okamžité rozjasnění, stimulaci mikrocirkulace na povrchu pleti a pro uvolnění pleti.

Jarní probuzení – speciální, cílená  péče zahrnuje komplexní přístup k péči o pleť, v cílené péči se používají aktivní krémy pro denní i noční ošetření, speciální peeling, masky a samozřejmě osvědčená a oblíbená séra a aromatické komplexy, která jsou v Gisele Delorme skutečně velmi silná a koncentrovaná, díky tomu můžeme u pleti dosahovat dokonalého výsledku rozjasnění pleti ve velmi  krátké době. Chcete-li si dopřát efektivní péči a zlepšit vzhled pleti, dopřejte jí tuto intenzivní péči. Stejně intenzívní jarní péči účinnými séry si mohou samozřejmě dopřát i zimou zmožené vlasy.

Pro domácí následnou péči o pleť se doporučuje speciální večerní ošetření, ranní ošetření, peeling a maska z mořských řas.

 

 

 

Kam dál?

Aktuálně ve wellness a SPA

SPA WELLNESS beauty kosmetika do wellnessAktuality, pozvánky, akce ve wellness a spa  
Spa a wellness hotely –  wellness novinky a zajímavosti
N
ovinky v kosmetice – kosmetické produkty
Novinky a aktuality – wellness , beauty a SPA

Saunové ceremoniály a zážitkové saunování – trendy v saunování

 

 

 

Profesionální kosmetika

spa-wellness-kosmetika-profJarní linie ve wellness a spa – profi salonní ošetření
Jíly v kosmetice, wellness  a spa
Wellness trendy – zpomalení ve wellness – nový směr
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika
Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika

Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy

 

 

Další články na webu SPAwellness.cz

Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Saunové ceremoniály – zážitkové saunování
Občerstvení pro klienty ve wellness a spa – inspirace
Léčivá sůl ve wellness a spa
Eko wellness – Eko spa – nové trendy ve wellness
Wellness a SPA hotely – novinky
Bylinky ve wellness a spa, koření a bylinné terapie
Drahé kameny ve wellness a spa
Květiny ve wellness, květinová výzdoba a inspirace pro wellness a spa
Dekorativní obklady ve wellness a spa – fotogalerie-obklady-inspirace
Recepce ve wellness a spa

 

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

 

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,