Follow me
0

Wellness pro celou rodinu – Resort Hrubá Voda – kam s dětmi za zážitky?

spa-wellness-hruba-voda-resPro zážitky, relaxaci i zábavu do Hrubé.
Skvělé místo pro celou rodinu

Mezi tuzemské perly pro rodinné pobyty patří od minulého roku nový wellness resort, Resort Hrubá Voda.

Nabízí úžasné zázemí pro pobyty jednotlivců, skupiny i rodiny s dětmi. Velmi pestrá a originální nabídka resortu je provázána s rozmanitými možnostmi vyžití v okolí, v místě absolutně čisté a kouzelné přírody, která osloví v každém ročním období.

wellness-life-hruba-hotelResort tvoří Wellness hotel Hluboký dvůr společně se sportovním a zážitkovým areálem s bobovou dráhou, disc-golfem, minigolfem, dvěma sjezdovkami, čtyřsedačkovou lanovkou, dětským vlekem a lyžařskou školou. V letní sezoně jsou to vyjížďky na koních, trampolíny, lukostřelecká arena a například unikátní Kamzíkova stezka nebo skvělé wellness zázemí hotelu s úžasnými možnostmi saunování v Sauna Areně.

 

spa-wellness-life-hotel-

Místo – Management – Možnosti,
tvoří skvělý základ pro dokonalý koncept provozu

sauna-herbalV péči nadšenců wellness, saunování a skvělé zábavy tak zde může každý prožít pár úžasných dnů. „Razíme jednoduché heslo, ve kterém je vše: PROŽÍT A POCHOPIT,“ popisuje místo jednoduše a výstižně obchodní ředitel Tomáš Drápal, který má za sebou úžasný rozjezd krásného a jedinečného místa, wellness hotelu Kolštejn a podílel se například i na rozjezdu zajímavého saunového projektu Sauna Herbal Cup.

„České rodiny si stále častěji dopřávají dovolenou v rámci České republiky. V jejich hledáčku jsou zejména místa, která mají zajímavou nabídku pro dospělé i děti různého věku. Důležité je krásné místo v přírodě, pohodové ubytování a vstřícný pro-klientský servis a samozřejmě množství aktivit, které nabízejí pro každý věk něco zajímavého.

V Čechách se dají najít zajímavé wellness resorty, kde je cítit, že jejich provozovatelé dělají vše s láskou a nadšením pro to, aby vytvořili místo, kde se každý bude cítit dobře.  Oblíbené prodloužené víkendy nebo rovnou celá rodinná dovolená v Čechách je dle statistik stále více využívána na úrok pobytu v zahraničí. Výhodu mají místa, která nabízejí programy během celého roku. Sem se také rodiny často rády vracejí. Právě těm se také nabízí ideální možnost, jak příjemně trávit množství různých prázdnin a volna, která jsou během školního roku,“ dodává Tomáš Drápal.

sauny  spa wellness life  (2)spa-sauny-wellness-life-hrusauna-interier-wellness-lif

To správné místo pro odpočinek a relaxaci

spa wellness hruba voda (6)Místo které působí svojí magickou atmosférou, obec Hrubá Voda, patřilo v dávnějších časech k vyhledávanému místu návštěvníků ze všech koutů naší země, ale i například lidem, kteří přicestovali po železnici až z Vídně. Nejinak tomu začíná být i v posledních letech, kdy se opět tato obec s přibližně 400 stálými obyvateli dostává do širšího povědomí lidí, nejen z blízkého okolí.

Mírou největší tomu přispívá právě Resort Hrubá Voda. Resort, cíleně zaměřený na volný čas, sportovní a wellness aktivity, si klade za cíl jediné – aby bylo o jeho návštěvníky postaráno ve všech ohledech a nabídl vyžití všem věkovým a zájmovým skupinám. Vše začíná dobrou dopravní dostupností. V areálu nalezneme přes 250 neplacených parkovacích míst. Vlaková stanice leží přímo u bran areálu, přímé spoje z Olomouce zajíždí do resortu 20krát denně.

 

Wellness hotel, saunový svět a velká zážitková sauna arena

macerat olej bylinky wellness (14)Resort nabízí zajímavou nabídku ubytování. Wellness hotel Hluboký dvůr umožňuje ubytování v 3* Superior hotelu či samostatných apartmánech, které jsou vybaveny i kuchyní a terasou s výhledem do přírody. Celkově resort nabízí 120 pevných lůžek.

Součástí Wellness hotelu Hluboký dvůr je i saunový svět s finskou saunou, parní bylinkovou a parní solnou komorou, whirlpool s obřím akváriem, masážní sprchy, ledové vědro a vnitřní či vnější klidová zóna.

 

Herbal sauna wellness  (3)Velkým lákadlem je nová venkovní Sauna Arena. Ve vybraných dnech dle předem připraveného kalendáře na měsíce dopředu se zde pořádají saunové ceremoniály s příběhem.

Do této sauny se vejde až 70 osob. Sauna Arena nabízí skutečně to nejkvalitnější zázemí pro milovníky relaxačních i zážitkových ceremoniálů. Je vybavena speciálními centrálními kamny, kvalitním ozvučením a pestrou škálou světelných efektů.

spa wellness hruba voda (4)Zákazníci venkovní části saunového světa ocení zejména odpočívárnu pod širým nebem, venkovní jezírko, vodopád a ničím nerušený klid.
Ať už jste ubytovanými hosty, či jen těmi, co přijeli za aktivitami, hlady v resortu také nepadnete! Resort Hrubá Voda nabízí zázemí ve dvou restauracích.

Přímo v hotelové restauraci s venkovní terasou u jezírka s rybami, která je přístupná všem návštěvníkům, nejen těm ubytovaným. A pak také v hospůdce Bobovka, přímo u bobové dráhy v Parku Sportu.

 

 

spa-wellness-hruba-voda-sauspa-wellness-hruba-voda-arespa wellness hruba voda (7)

 

 

Kamzíkova stezka – Novinka léta 2017

spa wellness hruba voda (9)Největší novinkou resortu pro letošní sezonu 2017 a také největším lákadlem je úplně KAMZÍKOVA STEZKA.

Toto léto si všechny pohybu chtivé a hravé děti budou moci vyzkoušet unikátní stezku, která ve výšce až 13 metrů nad zemí nabídne všem návštěvníkům jedinečné zážitky. Desítky různých překážek, převážně z přírodních materiálů, vybízí k dobrodružství, na které se nezapomíná.

„Věříme, že Kamzíkova stezka alespoň na nějaký čas odtrhne děti od výdobytků moderní technologie a hravou i vzdělávací formou jim  ukáže a připomene, jak se leze po stromech nebo že se o přírodu lidé musejí také starat,“ uvádí obchodní ředitel resortu.

„Práce na stezce jsou v plném proudu a s příchodem léta vás srdečně zveme nejen na stezku, ale i na další zážitky, kterými resort disponuje,“ dodává.

Vzhledem k množství zážitků, dobrodružství a aktivit, která zde čekají, zaznívá od provozovatelů jedno opravdu dobré doporučení. Všem, kdo se do resortu Hrubá voda chystají, se bude hodit, když si pobyt či výlet budou koncipovat spíše jako vícedenní.

 

Bobová dráha, koně a další aktivity park sportu
Zábava v Hrubé nikdy nekončí

spa wellness hruba voda (3)Z dalších lákavých „adrenalinových“ atrakcí Park Sportu Hrubá Voda lze určitě doporučit například bezpečnou bobovou dráhu, která se svou délkou 851 metrů a rychlostí 40 km/h nabízí „zběsilou jízdu“ zajímavým členitým přírodním terénem.

Dalšími cíli jsou bungee-trampolíny, na kterých si díky jištění můžete zkusit až 3 metrové skoky!

Méně dobrodružným povahám a těm, kteří touží po chvilku klidné relaxace na čerstvém vzduchu doporučujeme například 18 jamkový minigolf a nebo netradiční verzi golfu, tzv. Disc-golf, kdy se pomocí létajícího talíře trefujete do „jamek“ připomínajících koš na basketbal.

Vspa wellness hruba voda (2)elmi oblíbená je také lukostřelecká aréna a dětské bezpečné trampolíny.

Součástí resortu je i krytá jízdárna, stáje a malý zvěřinec. „Hosté mohou využít vyjížďky na 7 koních a na 1 poníkovi. Pokud se jezdit nechystáte, můžete se kdykoliv jen tak přijít podívat na koně na pastvinu,“ odkrývá další trumfy pan ředitel.

K celkovému výčtu možností pak ještě lze přidat například možnost využití půjčovny kol a vydat se po místních cestách nedotčené přírody a jejího okolí. K dispozici je také multifunkční hřiště s dvěma bránami a sítí na tenis či volejbal.

 

 

Detailní informace naleznete na:    www.hlubokydvur.cz, www.hrubavoda.cz, www.SaunaArena.cz

♦ zdroj: archiv webu a archiv resort Hrubá voda

 

 

 

 Kam dál?

Děti ve wellness – Děti a rodina

 Aromaterapie ve wellness a SPA

ruze-aromaKvětinové vody ve wellness  – hydroláty jsou oblíbené
Intuitivní aromaterapie – Mikael Zayat – aromaterapie jinak
Vykuřovadla – přírodní parfémy pro prostory – jak vykuřovat?
Magická aromaterapie ve wellness, jak nás ovlivňuje? Co je to scent marketing?
Aromaterapie do sauny, vůně do sauny pro relaxaci a zdraví
Aroma koupele, vůně a voda, harmonie pro tělo, duši i mysl

 

Další články:

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Aroma koupele- magická energie z přírody
Bylinkové wellness rituály pro zdraví a krásu
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech

Wellness vybavení pro domácí wellness
Jak postavit domácí wellness?    
Esence do sauny, vůně do sauny  
Bylinky ve wellness – wellness rituály – bylinky a koření  

                                             

Další články v rubrice Bylinky a koření

 Aura parfémy
Květinové vody – hydroláty/hydrosoly – jaké jsou pravé květinové vody? 
Vykuřovadla a vykuřování, jak čistit prostor, nový směr v aromaterapii, jak vykuřovat pomocí bylinek?

Bylinky pro dobrou náladu
Kurkuma, zázračné koření pro zdraví a krásu
Bylinkové wellness rituály
Aroma koupele – magické rituály krásy
Bylinkové wellness rituály – bylinky a koření ve službách krásy, pohody a zdraví

Bylinky na bolest hlavy 
Bylinkové maceráty – třezalkový olej, růžový olej, ..

 

 

– sauny a saunování, domácí sauna

Domácí sauna – jak vybrat saunu domu?
Jaké dřevo do sauny?
Stavba sauny – důležitá je izolace sauny
Dekorace do sauny – doplňky do sauny

Dekorace do sauny – obložení sauny kameny, kámen v sauně
Solná dekorace do sauny – sůl v sauně – solné panely
Fotogalerie  sauna – inspirace – suna doma a luxusní sauny
Hamam lázně a procedura – co je to hammam?
Barevné osvětlení sauny – kolorterapie do sauny – světlo do sauny
Jak vybrat dveře do sauny?

–  trendy v sauně – zážitky v sauně, ceremoniály

ceremonial sauna bylinky aromaMetličkování v sauně – větvičky v sauně, jak je používat?
Saunový ceremoniál – jak probíhají ceremoniály v sauně?

Saunování v těhotenství – saunování prospívá těhotné i porodu
Těhotná v sauně, na co se maminky ptají?
Mrazivá sauna – kryosauna – léčba mrazem
Saunování dětí – děti v sauně
Zážitkové saunování -nové trendy v saunování

Práce saunéra – profesionální saunér a jeho role v sau

 –  saunová kosmetika – aromaterapie do sauny

aroma-koupele-wellness-a-spPeelingové saunové rituály – kosmetika do sauny– peeling do sauny
Aromaterapie do sauny – vůně do sauny a esence do sauny, jaké zvolit?
P
řírodní kosmetika do sauny – péče během saunování

 

 

 

Wellness interiéry a dekorace

Čím obložit vířivky
Nejčastější problémy s vířivkami a jak to řešit I. část

Nejčastější problémy s vířivkami, jak to řešit II.část
Víc než jen koupelna – domácí wellness-nové trendy v obkladech
Stavíme domácí wellness
Dekorativní obklady ve wellness a spa
Kamenné tapety – ohebný kámen pro dokonalé obložení
Barvy v interiéru – barvy kolem nás, jak na nás působí barvy?

 

Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor
Bylinky a koření ve wellness a spa
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, doplnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do sauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, doplnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do sauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.