Follow me
0

Oslavy 50. výročí značky Kérastase Paris

Oslavy profesionálních kadeřníků.

Během víkendu 24. a 25. května  se konal v luxusním hotelu Sofitel ve Vídni Kongres při příležitosti oslav 50. výročí značky Kérastase Paris. Kongresu se zúčastnilo více než 250 majitelů salonů, manažerů a kadeřníků ze salonů Kérastase Paris z České republiky, Slovenska a Maďarska. Pro klienty byl připravený bohatý program. Hostem byl Laurent Decreton, uznávaný francouzský kadeřník a umělecký ředitel HCF Paris (Haute Coiffure Fancaise).

Pestrý program a zajímavé osobnosti

V sobotu, před začátkem hlavního programu, měli kadeřníci možnost zúčastnit se interaktivní prezentace „Umění luxusních vůní” pod vedením Zsolta Zsólyomiho, absolventa Fragnance Academy, který je jedním z nejznámějších a nejuznávanějších tvůrců parfémů ve východní Evropě. Ten provedl kadeřníky světem exkluzivních vůní, jejich historií, výběrem ingrediencí, návrhy vůní, merchandisingem luxusních parfumerií a marketingem luxusu.

Večer byl připravený program, kde zástupci značky Kérastase  Paris přiblížili přítomným historii značky a také její aktuální situaci. Ke klientům promluvil i ředitel divize profesionálních produktů, pan Frederic Espinoza.

Na závěr mohli kadeřníci obdivovat večerní vlasovou show v podání Laurenta Decretona. Laurent Decreton, který má více než 25 let zkušeností v oboru, je ambasadorem vlasového stylingu L´Oréal a uměleckým ředitelem Haute Coiffure Française.

Česal nejznámější top modelky na světě a podílel se na vlasových show Haute Coiffure Française pro módní domy jako Chanel, YSL, Gaultier, Jean-Louis Scherrer a Hanae Mori ve spolupráci s týmem Alexandre de Paris.

Další den byly připravené 3 ateliery. První,  zaměřený na střih, se konal pod vedením Laurenta Decretona. Ten ukázal, společně se svým týmem profesionálů, 3 aktuální a moderní střihy a styling za použití inovativní stylingové řady od Kérastase Paris.

Laurent si získal vše přítomné svou vytříbenou technikou střihu a svojí osobností, které činí jeho práci jedinečnou.

V atelieru STYLINGU, který se konal  pod vedením Markéty Spoustové, Jana Kravčíka a Tomáše Práška, byly představné na modelkách tři nové stylingové produkty z řady COUTURE STYLING.

Třetí Ateliér byl zaměřený na představení nové řady DISCIPLINE, kterou uvede značka Kérastase Paris na český trh v září 2014. Ateliér vedla Lucie Kacafírková, technologická poradkyně značky Kérastase.

Zdroj: tisková zpráva Kérastase

 

 

Kam dál?

 Hair spa články  – rubrika Hair spa

Hair spa – víc než jen kadeřník
Vlasové rituály péče o vlasy – péče o klienta
Hair spa – pohodlí v náruči barev – vybavení hair spa
Jak probíhá Hair spa procedura
Proč vlasy nejsou krásné a zdravé
Problémy s vlasy – sebora a lupy
Olejové rituály péče o vlasy – wellness péče

 

články:
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika

Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika
Peelingové saunové rituály
Léčivá sůl ve wellness a spa


   rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,