Follow me
0

Hair spa – pohodlí v náruči barevné pohody

Design v péči o vlasovou pokožku.
Wellness zážitky při vlasových rituálech.

Pro skvělé zážitky i během péče o vlasy a vlasovou pokožku je důležitá atmosféra a příjemné pohodlí. Výrobci profesionálního vybavení pro kadeřnické salony drží krok s moderní technologií a také s trendy v oblasti wellness, relaxace a dokonalé vlasové péče.

Základem rituálů péče o vlasy a vlasovou pokožku je pohoda klienta, to aby se při proceduře uvolnil a opravdu si ji užil.

A protože může převážnou část procedury strávit u mycího boxu, zaměří řada provozovatelů pozornost tímto směrem.

Při pořízení vybavení pro kadeřnický salon či procedury hair spa v rámci wellness se posuzuje řada praktických technických kritérií mycích boxů, ale také jejich pohodlí, materiál, ze kterého je vyroben, případně design celého boxu tak, aby pokud možno ladil s celkovou koncepcí interiéru a podpořil dokonalou atmosféru provozu.

Vstříc náročným zákazníkům, vychází profesionální firmy leckdy i tak, že při tvorbě těchto boxů spolupracují s návrháři či designery a společně nabízí jedinečné multifunkční luxusní mycí boxy, které okouzlí nejen tím, jak vypadají, ale i tím, co vše nabízí.

Mycí box pak může během procedury, kdy kadeřník pečuje o jeho vlasy a vlasovou pokožku, klientům nabídnout další celkovou terapii, relaxaci celého děla, duše i mysli. Klient může díky jednoduchému ovládání využít například kolorterapie, masáže či si poslechnout příjemnou relaxační hudbu.

Na podzim roku 2012 představila firma Beauty servise group na pražském veletrhu World of Beauty & Spa luxusní mycí jednotkou Luxor.

Navrhl ji designerský team Matta & Varaschin ve třech verzích: základní s elektronickým zdvihem podnožníku, s cyklickou tlakovou masáží a nebo s pokrokovým masážním systémem založeným na celkové tlakové terapii s lymfodrenáží, regeneračními účinky a  působením proti celulitidě.

Tato nejvyšší verze je vybavena nejmodernější technologií, která přináší relaxaci „pro všechny smysly“.

Designové křeslo nabízí dokonalé uvolnění klienta, ale i pohodlnou obsluhu pro personál.

Křeslo je elektricky nastavitelné, keramickou místu je také možné nastavit do požadované výšky, páková baterie se sprchovou koncovkou je vysouvací, nastavit elektricky se dá i podnožník.

Potah křesla je ze žádané eko kůže, která je považována za jeden z nejvhodnějších materiálů.  Ovládání je elegantně zabudované do hliníkových područek, lze jimi ovládat především další relaxační nabídku křesla.

 

• Masáže během hair spa – Tlaková cyklická masáž i jemná vzduchová masáž, efekt lymfatické, regenerační i anticelulitidní masáže.

• Kolorterapie – Barevné vibrace v sobě nesou nesmírné množství  jemných impulsů, které povzbuzují buňky a posilují tak imunitní systém a regeneraci. Vhodné barvy a jejich střídání prohlubují dýchání a povzbuzují prokrvení a látkovou výměnu.
Klienti se cítí více vitální, odcházejí s pozitivními pocity a s větší životní energií.

• Muzikoterapie – Zabudovaný MP3 přehrávač pro reprodukovanou hudbu nabízí relaxační či jinou hudbu.

zdroj: Beauty servis group, foto archiv wellnessprovoz.cz a Beauty servis group

Kam dál?

 Hair spa články  – rubrika Hair spa

Hair spa – víc než jen kadeřník
Vlasové rituály péče o vlasy – péče o klienta
Jak probíhá Hair spa procedura
Proč vlasy nejsou krásné a zdravé
Jak odborně ošetřit problémy s vlasy, kadeřník a dermatolog
Problémy s vlasy – sebora a lupy
Olejové rituály péče o vlasy – wellness péče

 

články:
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika

Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika
Peelingové saunové rituály
Léčivá sůl ve wellness a spa


   rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,