Follow me
0

Zlatá linie ve wellness a SPA ožívá – obklady ze zlata – zlatá barva v interiéru

 Návrat ke královské zlaté zažívá nebývalý comeback.
Zlatá barva v interiéru je velmi žádaná,
vnáší do interiérů teplo, luxus a vášeň.

Zlatá barva v interiéru poutá pozornost, je elegantní a energická. Každý, kdo je obklopen zlatou se může cítit výjimečně. Stejně jako kdysi Kleopatra či králové.

Zlatá barva proniká do našich obydlí – do koupelen, ložnic, domácího wellness, stejně tak i  do hotelů, restaurací, beauty, spa a wellness provozů a získává si značnou oblibu. Dnešní  trendy nás přesvědčují, že modernímu interiéru sluší opravdu vše, zlato nevyjímaje.

 

Zlatá barva v interiéru wellness a spa

Zlato, zlatá barva, zlaté dekorace a zlaté obklady byly vždy známkou bohatství a vytříbeného vkusu. Zlato, stříbro či jiné drahé kovy byly v interiéru využívány od pradávna.  Ať už v časech starověkého Egypta, renesanční a barokní Evropy nebo zdobné secese. Do interiérů patřili vždy a vždy se využívaly, hlavně na doplňky. Dnešní doba ale zlatým dekoracím dává mnohem větší prostor. Zlatá barva v interiéru je velmi žádaná.

Zlatá barva v interiéru – půvabná, elegantní a přitažlivá

Dnešní doba zlatu opět velmi přeje, a to ve všech oblastech. Zlato, zlaté dekorace, zlaté doplňky a zlaté obklady se využívají doplňkově či plošně, záleží na konceptu interiéru. Zlatá barva v interiéru se aplikuje plošně jako výmalba nebo formou doplňků.

Zlaté není nutné se bát ani plošně, naopak pokrýt zlatou výmalbou celé stěny – velké plochy nebo vsadit na zlatou barvu jako dominantní může přinést neočekávané, úžasné výsledky.

Zlatá mozaika a obklady

profesionální-kosmetika-do wellnessLuxusní zlatá mozaika láká v mnoha podobách a kombinacích. Mozaiky se zlatými dekory jsou neobyčejně krásné a velmi dekorativní. Jakmile najdeme v barevné skladbě mozaiky zlatou barvu, hned jakoby působila luxusněji a propůjčila prostoru mnohem více elegance. Zejména kombinace bílé barvy a zlaté barvy v interiéru působí až magicky elegantně, půvabně a přitažlivě.

Zlaté mozaiky v interiéru wellness a spa se uplatní téměř všude, kolem bazénů, u whirlpoolů, v saunovém světě nebo relaxační místnosti. Vhodně nasvětlené interiéry se zlatou dekorací nabízejí příjemné prostředí pro odpočinek a relaxaci, vytváří útulně hřejivou atmosféru s nádechem luxusu a jedinečnosti. Zlatá mozaika může být hladká, skleněná nebo metalická. V pravidelných tvarových variacích a kombinacích.

Jak na zlato v koupelně či wellness provozu?

Zlatá barva v interiéru se velmi dobře kombinuje s dalšími oblíbenými materiály ve wellness a spa.

Úžasně ladí se dřevem všech odstínů, se sklem, s kamenem, objevují se zlaté tapety, obklady, mozaiky, vše ke spokojenosti nejen designérů, ale i provozovatelů a majitelů wellness, beauty a spa.

Zlatá barva v interiéru se krásně kombinuje se širokou škálou ostatních barev, dobře vypadá s bílou, černou, červenou,…

Velmi podobně jsou na tom i nové trendy v péči o klienty ve wellness, beauty a SPA. Kosmetické firmy, které do wellness provozů dodávají kosmetické produkty ( spa kosmetika / wellness kosmetika) nabízí ošetření pleti zlatem, krémy a séra či masky s obsahem zlata.

 

Fotogalerie – zlatá v interiéru,
zlaté obklady, obklady ze zlata, zlatá mozaika, nabízí REŠ-STAVBY PRAHA

zlata

http://www.wellnesslife.cz/spawellness/wp-content/tn3/2/zlato-dekorace-wellness-obklady-ze-zlata-1.jpg
 • zlato-dekorace-wellness-obklady-ze-zlata-4

 • zlato-dekorace-wellness-obklady-ze-zlata-15

 • zlato-dekorace-wellness-obklady-ze-zlata-16

 • zlato-dekorace-wellness-obklady-ze-zlata-14

 • zlatá-v-interiéru-Cedrus-Spa

 • zlato-dekorace-wellness-obklady-ze-zlata-13

 • zlato-dekorace-wellness-obklady-ze-zlata-12

 • zlato-dekorace-wellness-obklady-ze-zlata-11

 • zlatá-v-interiéru-Cedrus-Spa

 • zlato-dekorace-wellness-obklady-ze-zlata-10

 • zlato-dekorace-wellness-obklady-ze-zlata-9

 • zlato-dekorace-wellness-obklady-ze-zlata-8

 • zlatá-v-interiéru-Cedrus-Spa

 • zlato-dekorace-wellness-obklady-ze-zlata-7

 • zlato-dekorace-wellness-obklady-ze-zlata-6

 • zlatá-v-interiéru-Cedrus-Spa

 • zlato-dekorace-wellness-obklady-ze-zlata-5

 • zlato-dekorace-wellness-obklady-ze-zlata-3

 • zlato-dekorace-wellness-obklady-ze-zlata-2

 • zlato-dekorace-wellness-obklady-ze-zlata-1

 • zlatá-v-interiéru-Cedrus-Spa

 • zlato-dekorace-wellness-obklady-ze-zlata-17

 

 

Kam dál?

Ohebný kámen – snadná dekorace s přírodním kamenem – kamenné tapety ve wellness a SPA

 

 Fotogalerie: 

Umělý kámen, přírodní kámen, obklady
Dekorativní obklady pro vstupy, vchody a fasády

Další články
Kamenné obklady sauny a saunového světa
Originální kamenné dekorace sauny a saunového světa

Výhody pro obklady z umělého kamene

 

Dekorace ve wellness a SPA

wellness-interier-spa-dekorWellness interiér plný květin – květiny ve wellness a SPA – květinová dekorace
Jak zaujmout klienty ve wellness a SPA – mocné emoce
Dekorativní obklady ve wellness a SPA
Dekorativní sklo ve wellness a SPA – sklo s potiskem a motivy
O
blázky a kamínky ve wellness a SPA – fotogalerie
 Ohebný kámen – snadná dekorace s přírodním kamenem – kamenné tapety ve wellness a SPA
Originální paravany ve wellness a SPA interieru
Wellness vybavení
Terasy z dřevoplastu ve wellness a SPA

 

 

Aktuálně ve wellness a SPA

SPA WELLNESS beauty kosmetika do wellnessAktuality, pozvánky, akce ve wellness a spa  
Spa a wellness hotely –  wellness novinky a zajímavosti
N
ovinky v kosmetice – kosmetické produkty
Novinky a aktuality – wellness , beauty a SPA

Saunové ceremoniály a zážitkové saunování – trendy v saunování

 

wellness-inteerier-spaKlientela ve wellness a spa
Wellness provoz – co se řeší ve wellness?
Wellness koncept – každé wellness je jiné

Thalassoterapie a thalasso procedury
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Profesionální wellness a  SPA kosmetika
Profesionální aromaterapie pro kosmetiku

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

 

Interier
Wellness interier, wellness interiér, spa interiér, spa interier, interiér wellness, interier wellness, interiér spa, interier spa, spa wellness interiér, spa wellness interier, wellness interiéry, wellness interiery, spa interiéry, spa interiery, wellness spa interiery, wellness a spa interiery, wellness centrum interiér, interiéry wellness centrum, interiery wellnes centrum, exkluzívní interiéry, exkluzivní interiery wellness, exkluzivni wellness interiery, exkluzivní spa interiéry, exkluzivni spa interiery, exkluzivni interiery wellness a spa, exotické wellness interiéry, exoticke wellness interiery, zajímavé wellness interiéry, zajimave wellness interiery, zajimave interiery wellness, zajimave spa interiery, zajímavé spa interiery, interier dekorace, Exotický interiér wellness, jávský interiér wellness, thajský interiér wellness
Design         Wellness design, design wellness, spa design, design spa, wellness spa design, design pro wellness, wellness a spa design, spa wellness design, wellness centrum design, design wellness centrum,

Trendy  Wellness trendy, tredny wellness, spa trendy, trendy spa, spa wellness trendy, wellness a spa trendy, medical wellness trendy, trendy ve wellness, trendy pro wellness, trendy ve spa, trendy wellness ošetření, wellness interiery trendy, wellness centra trendy

Wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellness, nabytek do wellness, nábytek do wellness, nabytek pro wellness centrum, spa nábytek, wellness a spa nábytek, wellness a spa nabytek, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek do wellness centra, nabytek do wellness centra, saunový a wellness nábytek, saunovy a wellness nabytek, wellness lehátka, wellness lehatka, lehatka do wellness, lehátka do wellness, relaxační nábytek, relaxacni nabytek, nabytek k bazenu, nabytek pro soukrome wellness, nábytek pro wellness, nábytek do odpočívárny, nabytek do odpocivarny, potahy nabytek wellness, zahradní nábytek, nábytek do wellness a spa, luxusní zahradní nábytek, outdoor nábytek, odpočinkový nábytek, kvalitní zahradní nábytek, teakový nábytek, zahradní wellness, zahradní velnes, zahradní welnes, wellness vybavení, wellness trendy, wellness doplňky, wellness doma, domácí wellness, wellness dekorace, výstavba wellness, výstavba domácí wellness, vybavení relaxačních zón, relaxační nábytek, nábytek do wellness, spa vybavení, soukromé wellness, designový nábytek do zahrady, ratanový nábytek, kovový nábytek, vyplétaný nábytek, proutěný nábytek, napínané plachty na zahradu, relaxace na zahradě, obložení krbu, zahradní krb, home spa, home wellness, domácí wellness, wellness doma, soukromé wellness,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro k

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,