Follow me
0

Fotogalerie Akvapark Titanik v Egyptě

 Titanic, který zakotvil v Egyptě láká děti k dovádění.

Egyptě patří bezesporu k jedné z nejnavštěvovanějších destinací. Především díky dobré ceně i za zájezdy all inklusive a možnosti ohřát se i v mimosezonních měsících, zejména po zimě. Na rozdíl od exotických destinací je také příjemná dostupnost, stačí 3-4 hodiny letu.

Vodní zábava a dovádění i ve sladké vodě

Pro ty, kdo se chystají navštívit letovisko Hurghada bude zajímavým tipem na celodenní výlet velmi pěkný aquapark. Poměrně snadno dostupný taxíkem, od letiště vzdálený asi 8 kilometrů, z centra Hurghady asi 10 kilometrů.

Titanic aquapark je vlastně takový zábavný komplex složený z vodních atrakcí, zejména skluzavek a tobogánů. Najdeme zde i několik ploch a zákoutí určených zejména pro menší, předškolní děti a řadu obchůdků se suvenýry či doplňky k vodě. Nechybí ani občerstvení a restaurace se zahrádkou.

Pro ty, kteří navštíví aquapark v zimní sezoně je jistě dobrou zprávou, že všechny bazény jsou vyhřívané. Prostor aquaparku je velmi příjemný a pěkný, doplněný o upravené zahrádky a odpočinkové zóny se slunečníky. Jídlo a pití je o něco dražší, ale je možné donést vlastní, což nikdo nekontroluje.

Z protilehlé strany obrácené k hlavní silnici aquapark ohraničuje hotel ve tvaru lodi, ve světle modré barvě. Odtud tedy název Titanic. Z hlavní silnice tak aquapark vůbec není vidět. Člověk má pocit, že taxík zastavil u nějakého hotelu.

K aquaparku pak vede postranní silnice s malou bránou, kde se na první pohled zdá sedí jen obsluha závory a vjezdu do areálu. Zde se také platí vstupné. Buď v místní měně, v dolarech, nebo eurech. S tou poslední měnou to celkově v Hurghadě není příliš valné.

Sice se s eurem dá běžně platit, většinou však na velké bankovky nemají zpět menší euromince a vrací místní libry. Kartou se v aquaparku vstup platit nedá ( r.2010).  Otevřeno je od 10 hodin v zimní sezóně do 17, v letní do 18 hodin. Platí se celodenní vstupné, nebo zlevněné odpolední.

 

Své věci si návštěvník může nechat v šatně. Před vstupem do šaten je celý den obsluha, která vydává klíčky ke skříňkám za jednorázový nevratný poplatek 10 LE ( 40 Kč).

Klíček si pak návštěvník hlídá po celou dobu pobytu. Nemá žádný řemínek ani pohodlné uchycení, pouze kovový kroužek – smotaný drát. Při ztrátě ovšem hrozí pokuta.

Na stejném místě je také možné zapůjčit si za depozit ručníky. Takže není potřeby si nosit vlastní. Prostory šaten a převlékáren jsou celkem prostorné a pěkně barevně – vesele vymalované. Jsou zde také toalety a sprchy.

 

Pro pohyb v aqaparku je rozhodně vhodné používat obuv, pantofle nebo speciální vodní boty. Veškeré chodníky a prostranství jsou až neuvěřitelně kluzké, skoro se na nich mokrou bosou nohou nedá chodit. Natož neposedné a aktivní děti pak při běhání často uklouznou.

Aquapark nabízí zábavu a adrenalin pro celou rodinu. Od klasických jednoduchých skluzavek přes tobogány až po vesmírnou díru, multiserf, rafting na divoké řece, volný pád či space bowl. Zábava  pro každého na celý den.

Pro děti je aquapark bezpečný, všude je přítomný dozor a u každé skluzavky a bazénu obsluha, která kontroluje dodržování pravidel, zejména nasedání do pneumatik, zda nemáte brýle, a podobně. Anglicky hovoří celkem bez problému. Děti do 12 let by samozřejmě měli být pod neustálým dozorem rodičů, tak jak je v každém aquaparku doporučováno.

 

V Aquaparku Titanic najdeme:

• Věž se širokými skluzavkami, skluzavka Létající koberec je dlouhá 33 metrů

• Věž se space bowl skluzavkou a rampou

• Bazén s vlnobitím, které je 7 x denně na 20 minut, tabulka časů je u bazénu

• Tobogány se sjíždí na pneumatikách po jednom, ve dvou nebo třech lidech, účastníci si je vynesou po schodech do centrální věže, odkud se pak skluzavky různých obtížností sjíždí dolů

• Dětský bazén s propletencem barevných prolézaček, skluzavek a sprch, z několika míst srší voda nebo se vylévá ze zavěšených kýblů, další bazénky se skluzavkami v podobě vodních příšerek, chobotnice, hada nebo slonů

 

 

 

Fotogalerie akvapark Titanic

akvapark-titanic-egypt

http://www.wellnesslife.cz/spawellness/wp-content/tn3/2/akvapark-Titanic-20.jpg
 • akvapark-Titanic-22

 • akvapark-Titanic-21

 • akvapark-Titanic-20

 • akvapark-Titanic-19

 • akvapark-Titanic-18

 • akvapark-Titanic-17

 • akvapark-Titanic-16

 • akvapark-Titanic-15

 • akvapark-Titanic-14

 • akvapark-Titanic-13

 • akvapark-Titanic-12

 • akvapark-Titanic-11

 • akvapark-Titanic-10

 • akvapark-Titanic-9

 • akvapark-Titanic-8

 • akvapark-Titanic-7

 • akvapark-Titanic-6

 • akvapark-Titanic-5

 • akvapark-Titanic-4

 • akvapark-Titanic-3

 • akvapark-Titanic-2

 • akvapark-Titanic-1

 • akvapark-Titanic-27

 • akvapark-Titanic-26

 • akvapark-Titanic-25

 • akvapark-Titanic-24

 • akvapark-Titanic-23

 

Kam dál?

Další články: akvacentra, vodní zábava

Oblíbené vodní atrakce
Akvapark Dominikánská republika – aquapark plný barev
Akvapark v Dubai – zábava pod modrou oblohou
Akvapark v Itálii – Aquasplash- stále něco nového
Akvapark v Egyptě – Titanic kotví na pláži
Vodní kolo – kolo do vody – zábava i trénink
Wellness pro celou rodinu – aktivity ve wellness a spa
Děti – klienti ve wellness a Spa – Kids Spa – ráj pro provozovatele

 

 

Další články na webu SPAwellness.cz

Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Saunové ceremoniály – zážitkové saunování
Občerstvení pro klienty ve wellness a spa – inspirace
Léčivá sůl ve wellness a spa
Eko wellness – Eko spa – nové trendy ve wellness
Wellness a SPA hotely – novinky
Bylinky ve wellness a spa, koření a bylinné terapie
Drahé kameny ve wellness a spa
Květiny ve wellness, květinová výzdoba a inspirace pro wellness a spa
Dekorativní obklady ve wellness a spa – fotogalerie-obklady-inspirace
Recepce ve wellness a spa

 

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

 

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,