Follow me
0

Největší venkovní saunový svět v České republice – saunové zážitky pod oblohou- hotel Maximus Resort.

U Brněnské přehrady vznikl největší venkovní
saunový svět v České republice.
Wellness koncept – saunová zahrada…

 

Síť wellness center Infinit vybudovala nový venkovní saunový svět  uprostřed přírody u Brněnské přehrady v hotelu Maximus Resort.

Jedná se o unikátní koncept wellness alpského typu, který vznikl propojením venkovní  části s rozsáhlým vnitřním  SPA , privátní zónou s  masážemi a zážitkovými koupelemi.

 

 

Kouzelná zahrada plná zážitků, relaxace a pohody

Tímto Infinit otevřel dosud největší tuzemský venkovní saunový svět, kde je možné si užít relaxaci  na celkové ploše 3 500 m².

Wellness centrum Infinit Maximus je jedinečné svým zasazením do přírody Podkomorských lesů.

Venkovní částí protéká potok, podél kterého se rozkládá saunový svět s průzračným přírodním jezírkem.

 

 

V celém wellness se nachází 10 druhů saun

Vstupem do venkovního a vnitřního saunového světa se návštěvníkům otevírá relaxace v několika prohřívacích místnostech pod jednou střechou. 

 

 

♦ Sauna na jezeře s panoramatickým výhledem a provoněná lesní esencí
♦ Zakopaná sauna s krbovými kamny, alchymistickou dekorací a vůněmi
♦ Zakopaný relaxační vinný sklípek na břehu potoka
♦ Bylinná sauna v dřevěné chýši
♦ Finská, tropická a medová sauna
♦ Turecká a parní solná sauna
♦ Kneippovy lázně
♦ Privátní finská sauna s ochlazovacím bazénkem, privátní odpočívárnou a terasou
♦ Ochlazovací zóna s 3 ledovými bazénky

 

  Dokonalé zázemí pro pohodu a relaxaci

Pro odpočinek je připravena venkovní relaxační zóna s lehátky ke slunění a nová vnitřní relaxační místnost s krbovými kamny. K občerstvení slouží fresh bar s posezením. Wellness nabízí v ceně vstupu i vodní SPA s bazénem, protiproudem, vodními atrakcemi a veřejným whirlpoolem.

Infinit poskytuje nabídku ubytování a wellness pobytů ve čtyřhvězdičkovém hotelu Maximus Resort přímo v místě wellness centra. Relaxační služby je možné zakoupit i formou dárkových poukazů či firemních benefitů, k dispozici je debetní Infinit karta, která opravňuje ke zvýhodněným cenám.

Jaké jsou venkovní sauny v saunové zahradě Infinit Maximus?

♦♦♦  Bylinná chýše

Suchá bylinná sauna láká především na vůně a účinky bylinných esencí, které se pravidelně v místnosti obměňují a působí blahodárně na tělo i na duši. Prostor uvnitř sauny je z velké části zděný a k posezení slouží lavice ze světlého dřeva. Atmosféru v chýši dotváří dekorace v podobě sušených bylin a rustikální kotlík  plný bylinek nad kamny.

♦♦♦   Vinný sklípek

Zakopaný vinný sklípek se vyznačuje střídavou teplotou, která se mění v závislosti na venkovním počasí. V teplých dnech se teplota uvnitř pohybuje okolo 20 °Celsia a v těch chladných okolo 40 °Celsia. Prostor vinného sklepa prosvětluje oheň z krbových kamen a zdobí vinná dekorace společně s cihlovým stropem. Odpočinek zpříjemňuje pohodlné posezení na zaoblených dřevěných lavicích.

♦♦♦   Alchymistův sklep

Alchymistův sklep v sobě skrývá zakopanou saunovou místnost s parním nárazem vyhřátou na 80 – 90 ° Celsia. Sauna je založena na principu dvojího tepla – saunových a krbových kamen. Saunování doprovází speciální esence, kterou pro vás každý den míchá náš saunový alchymista. Zděný strop je poznamenán alchymistickými znaky a zápisky a dekoraci dotváří zkumavky a baňky plné tajných substancí a elixírů.

 

♦♦♦  Sauna na jezeře

Finská sauna s panoramatickým výhledem na jezero láká především pro tichou relaxaci na kraji lesa. V prostorné saunové kabině ze světlého dřeva vám saunování zpříjemní směs lesních esencí a dekorace ve formě loukoťových kol, jehličnatých větviček, šišek a čerstvého voňavého dříví z nedalekého lesa.

 

♦♦♦  Finská sauna

Finská sauna, která je obložená sto let starým dřevem, patří k suchým typům sauny dosahující teploty okolo 95°Celsia . Sauna je provoněná směsí bylinek a její dominantou je díky vysoké intenzitě pocení schopnost zbavit tělo odpadních látek, úleva při bolestech kloubů a uvolnění dýchacích cest.

 

Zdroj: tex + foto, tisková zpráva Infinit

 

 

Kam dál?

rubrika: Sauna a saunování,

Saunové ceremoniály – trendy v saunování

Saunové ceremoniály – fotogalerie – ukázky

 Saunové ceremoniály a saunové akce

Další články –  sauny a  saunování

Saunové ceremoniály – trendy v saunování
Kolorterapie – barevné osvětlení ve wellness a spa
Výběr esencí do sauny – aroma do sauny -provoněná pohoda
Dekorace do sauny – doplňky do sauny

Kameny do sauny – obložení kameny, kámen v sauně
Kamenné dekorace v sauně

Peelingy do sauny – saunové zážitky

Jaké dřevo do sauny?
Solná dekorace do sauny – sůl v sauně
Léčivá sůl – solné terapie ve wellness provozu

 


rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,