Follow me
0

Jak se zbavit žilek – na počkání? Nový přístroj Veer UTC.

 Nejefektivnější řešení pro odstranění tenkých žilek.

 

Veer UTC představuje nástroj na odstranění nežádoucích drobných žilek na obličeji, nohou a dalších partiích těla s bezprostředním a trvalým výsledkem bez vedlejších nepříznivých komplikací mnohdy spojených s použitím laserů nebo IPL, se kterými nemá metoda Veer nic společného.

Využití laserů, IPL, stejně tak i elektrokoagulace nebo sklerotizace je spojeno s vyšším rizikem vzniku popálenin, s bolestivostí zákroku, s potřebou povrchové anestezie, s nepohodlím a zvýšeným rizikem vzniku jizev a pigmentačních změn.

 Principem nové metody s nejvyšším standardem FDA certifikace (K083352) vyvinuté specificky pro potřeby lékařské péče, je aplikace kontrolované dávka vysokofrekvenční energie vyvolávající efekt tzv. ohmické unipolární termolýzy nebo termokoagulace označované také jako UTC (Unipolar Thermo Coagulation ). Díky tomuto tepelnému efektu dochází ke koagulaci (zatavení ) nežádoucích žilek bez poškození okolní tkáně. Právě FDA certifikace dala metodě důvěryhodnost, jakou si zaslouží.

 

Nezanedbatelné je i ekonomické hledisko – Veer UTC je nejen nejefektivnějším, ale též nejekonomičtějším nástrojem na odstranění drobných žilek.

 Efektivně je možné se zbavit drobných žilek, které nejsou jinak odstranitelné ( např. mikro-skleroterapií ) pro svoji tenkost. Typickým příkladem jsou žilky na nosních křídlech nebo v okolí kotníků. To vše bez rizika poškození epidermis nebo okolní tkáně.

 Jedna aplikace trvá zhruba 10-15 minut, během kterých je možné ošetřit s viditelným efektem délku drobných žilek až 50cm „vytečkováním“ technologií Veer UTC přibližně po každém 1,5 mm. Klient se může prakticky bezprostředně vrátit ke svým běžným každodenním aktivitám.

Efekt zákroku je okamžitý. Je možné celoroční možnost ošetření, ošetření všech fotytypů, ošetření je bez nežádoucích vedlejších efektů ( depigmentace, alergická reakce, popálení, nekróza ap. ).

Zdorj, Tisková zpráva, více na Beneficium

 

 

Kam dál?   

články:
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika

Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika
Peelingové saunové rituály
Léčivá sůl ve wellness a spa

 

rubriky:
Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

 hubnutí – tělo – detox

tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,