Follow me
0

Kongres Unie kosmetiček

 

Prestižní kosmetický kongres pro odborníky v profi kosmetice – zejména kosmetičky, majitele a provozovatele kosmetických, beauty a spa provozů, dodavatele, výrobce a distributory produktů a služeb v oboru profi kosmetika, proběhl ve dnech 4.-5.10 2013 v hotelu Jalta.

Anna Menzelová: Zahájení s moderátorem Honzou Musilem

 

Kromě odborného přednáškového bloku nabízel kongres firmám možnost prezentovat se formou stánků a osobních konzultací.

Kongresu se účastnili zástupci prestižních dekorativních značek, dodavatelé světových salonních spa kosmetických značek a také dodavatelé vybavení a přístrojů pro profi provozy.

Vzdělávací program
kongresu Unie kosmetiček

Doc. MUDr. Jan Měšťák na kongresu

Bohatý dvoudenní vzdělávací program nabízel mnoho zajímavého.

Prezentace, zaměřené zejména na luxusní a unikátní novinky v oblasti líčení, kosmetické, tělové a obličejové péče, doplnily přednášky zaměřená na byznys v kosmetice, kožní nemoci v kosmetice ( MUDr. Andrea Vocilková) nebo například přednáška Doc. MUDr. Jana Měšťáka a jeho syna CSc., MUDr. Ondřeje Měšťáka – radosti a strasti estetické chirurgie.

Manažerka Unie kosmetiček, Anna Menzlová ml.

Probíhaly také praktické ukázky nových trendů v líčení nebo nových postupů při ošetření klientů spa kosmetikou, nové techniky při masážích a přístrojových ošetřeních.

Zazněly i přednášky jako franšíza ve wellness, kmenové buňky v kosmetice, kód krásy, aneb  kde se stírají hranice kosmetologie a lékařství, či například téma Work life balance – aneb jak sladit pracovní a osobní život.

Na kongresu nechyběli ani zajímaví hosté. Kongres Unie kosmetiček úžasně moderoval Honza Musil, o své „elixíry“ mládí a krásy se přišly podělit Simona Stašová  a Ivana Jirešová. Na závěr byla příjemnou tečkou kongresového dne bohatá tombola.

 

Zajímavosti z kongresu Unie kosmetiček

Ivana Jirešová sází na přírodní mořské produkty. Jak o sebe pečuje šarmantní Simona Stašová? Novinky a aktuality z kongresu, více→→


FOTOGALERIE z kongresu Unie kosmetiček, 4.-5.10. 2013

unie-kosmeticek

http://www.wellnesslife.cz/spawellness/wp-content/tn3/2/31kongres-Unie-kosmeticek.jpg
 • kongres-Unie-kosmeticek

 • kongres-Unie-kosmeticek

 • kongres-Unie-kosmeticek

 • kongres-Unie-kosmeticek

 • kongres-Unie-kosmeticek

 • kongres-Unie-kosmeticek

 • kongres-Unie-kosmeticek

 • kongres-Unie-kosmeticek

 • kongres-Unie-kosmeticek

 • kongres-Unie-kosmeticek

 • 21kongres-Unie-kosmeticek

 • kongres-Unie-kosmeticek

 • kongres-Unie-kosmeticek

 • 17kongres-Unie-kosmeticek

 • kongres-Unie-kosmeticek

 • kongres-Unie-kosmeticek

 • kongres-Unie-kosmeticek

 • kongres-Unie-kosmeticek

 • kongres-Unie-kosmeticek

 

rubriky:
Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

 

 

 

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

 

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellnesswellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni, wellness ceremonialy, wellness ceremoniály, ceremoniály wellness a spa, ceremoniály ve wellness a spa, rituály wellness, wellness rituály, rituály wellness, wellness ritualy, rituály ve wellness a spa, ritualy ve wellness a spa.,