Follow me
0

Co je to saunový privát? Pohoda pro rodinné saunování.

Priváty nabízí naprosté soukromí pro wellness a saunování.

Samui SPA Praha

Samui SPA Praha

Pronájem kompletního wellness
zázemí nahradí domácí wellness.

Pro svoji relaxaci si můžeme zvolit veřejný provoz – wellness centrum, SPA, saunový svět a nebo beauty centrum a využívat společně s ostatními návštěvníky služeb, které provoz nabízí.

Pokud si přejeme trochu více klidu a zázemí, volíme PRIVÁT.  Wellness privát nebo často také saunový privát je oddělená nabídka veřejného centra, které má možnost nabídnout relaxaci v uzavřeném prostoru pouze pro 2, 4 nebo i více lidí a často také další služby navíc.

Relaxace a pobyt v privátu je vhodný pro ty, kteří chtějí odpočívat v klidu a podle svých představ nerušeně užívat volný čas. Saunový privát nebo wellness privát nahradí relaxaci v soukromí domova, kde bychom si dopřáli pravděpodobně stejný odpočinek, ale museli bychom do vybudování a provozu domácího wellness investovat nemalé úsilí a také značné prostředky.  Wellness privát nebo saunový privát si lze pronajmout na smluvenou dobu kdykoliv v pracovní týden i o víkendu.

Cedrus SPA

Cedrus SPA

 

Wellness privát je v rámci wellness centra oddělený prostor, většinou pro dvojice nebo menší počet osob, které využívají zázemí pouze pro sebe. Většinou je to jedna multifunkční místnost, ve které je sauna nebo pára, vířivka, sprcha, wc a další zázemí pro pohodlnou relaxaci a odpočinek.

Saunový privát je v podstatě to samé, je to prostor určený pro saunování určitého počtu osob, často 2-4 osoby, které využívají kompletního zázemí v rámci jedné až dvou místností.

 

 

Jak si užívat ve wellness privátu?

 

Finland sauna

Finland sauna

S přáteli, s rodinou, nebo jen ve dvou…vždy v naprostém soukromí!

Součástí privátu  je malá šatna, sauna, infrasauna nebo pára, sprcha, wc, ochlazovací bazének, vědro nebo sprcha a také lehátka nebo wellness lůžka – postele ve wellness a také vířivka.

Saunový privát  nebo wellness privát je často součástí wellness centra či saunového centra, ale funguje odděleně od té části veřejného prostoru, kde relaxují  či se saunují všichni návštěvníci společně.

Saunové centrum může být ale postavené také na tom, že poskytuje několik různě velkých saunových privátů pro saunování 2,4, či více osob a běžné společné saunování vůbec nenabízí. Je to koncept provozu postavený na poskytování saunování v uzavřeném menším prostoru pro malý počet lidí.

Součástí služeb wellness privátu nebo i saunového privátu bývají nadstandardní služby, například wifi, televize, fresh bar, samozřejmě je k dispozici neustálá služba recepce. Někde je také možné si v rámci saunového privátu dopřát další služby, masáž či jiné kosmetické služby, které recepce zajistí právě do privátu. Klienti se nemusí na masáže přesouvat do kabiny, ale zůstávají v privátu a masér přichází na nimi.

foto-wlnsfoto

 

 

Proč jsou wellness priváty a saunové priváty vyhledávané?

privat-sauna-wellnessWellness priváty a saunové priváty jsou vyhledávané těmi, kteří si rádi dopřejí klid a služby na úrovni.

Často jsou to partnerské dvojice, nebo také rodiny s dětmi, které mají v rámci privátu své zázemí a například s malými dětmi by se do veřejné sauny téměř nedostali, protože zejména menší děti často do veřejných saun a některých wellness center z různých důvodů nemají přístup. Případně jen ve dny a hodiny určené pro saunování rodin a dětí.SPA-foto

V saunovém privátu může kdykoliv rodina nerušeně užívat volného času, relaxovat a utužovat si své zdraví a kondici saunováním společně.

Do wellness privátů a saunových privátů často přicházejí i party nebo kamarádi, zejména ženy, které se pravidelně setkávají po práci večer na vínko a někdy zavítají i do sauny. Vínko nebo šampaňské si zde mohou dát většinou také.

Priváty jsou i lákavým dárkem či pozorností, kdy se formou kuponu či voucheru daruje pobyt ve wellness privátu či v saunovém privátu. K narozeninám, k výročí, místo dárku k vánocům, atd. Je to vnímáno jako výjimečná pozornost a luxusní wellness zážitek.

Priváty jsou určitě vyhledávané těmi, kteří nechtějí investovat do domácího wellness a raději si dopřejí kompletní, elegantní a vždy připravené a fungující zázemí a kvalitní služby wellness nebo saunového centra.

 

Kam dál?

 

Děti ve wellness – Děti a rodina

 

Další články o saunování
– sauny a saunování, domácí sauna

Domácí sauna – jak vybrat saunu domu?
Jaké dřevo do sauny?
Jak správně postavit saunu doma – jak izolovat saunu?
Výběr esencí do sauny – vůně do sauny
Dekorace do sauny – doplňky do sauny

Dekorace do sauny – obložení sauny kameny, kámen v sauně
Solná dekorace do sauny – sůl v sauně – solné panely
Fotogalerie  sauna – inspirace – suna doma a luxusní sauny
Hamam lázně a procedura – co je to hammam?
Barevné osvětlení sauny – kolorterapie – světlo do sauny
Jak vybrat dveře do sauny?

 trendy v sauně – zážitky v sauně, ceremoniály

Metličkování v sauně – větvičky v sauně, jak je používat?
Saunový ceremoniál – jak probíhají ceremoniály v sauně?
Saunování v těhotenství – saunování prospívá těhotné i porodu
Těhotná v sauně, na co se maminky ptají?
Mrazivá sauna – kryosauna – léčba mrazem
Saunování dětí – děti v suně
Zážitkové saunování -nové trendy v saunování

 

saunová kosmetika – aromaterapie do sauny

Peelingové saunové rituály – kosmetika do sauny– peeling do sauny
Aromaterapie do sauny – vůně do sauny a esence do sauny, jaké zvolit?

 

 

Další články domácí wellness:

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Aroma koupele- magická energie z přírody
Bylinkové wellness rituály pro zdraví a krásu
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech

Wellness vybavení pro domácí wellness
Jak postavit domácí wellness?    
Esence do sauny, vůně do sauny  
Bylinky ve wellness – wellness rituály – bylinky a koření  

                                             

 

 Další články v rubrice Bylinky a koření

Bylinky pro dobrou náladu
Kurkuma, zázračné koření pro zdraví a krásu
Bylinkové wellness rituály
Aroma koupele – magické rituály krásy
Bylinkové wellness rituály – bylinky a koření ve službách krásy, pohody a zdraví

Bylinky na bolest hlavy

 

 

Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, dolnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do dauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.