Follow me
0

Creative World Zličín – svět pro rodiny s dětmi – creativní a výukové centrum

 Creative World – unikátní prostor pro rodiny s dětmi,
přátelé poznávání, tvoření a hry napříč věkem

 Creative World je místem pro všechny, kdo chtějí více než jen skákací hrady, klouzačky do kuliček a párek v rohlíku či hranolky pro děti.

_foto-Creative-WorldV Praze se v prosinci 2014 otevřel nový zábavný a výukový areál – Creative World ve spolupráci dvou maminek Heleny Neumannové a Mileny Krčálové, IKEA AVION parku Zličín a rybářství Kolář. Nové unikátní místo pro volný čas rodin s dětmi nabízí originální koncept zábavy pro všechny generace a nadchne milovníky dobrého a kvalitního jídla se specializací na čerstvé ryby rybářství Kolář, maso, ovoce, zeleninu a mléčné výrobky od nejlepších farmářů v ČR.

Do Creative world, který je vedle IKEA Zličín, není vybíráno vstupné, platit budou návštěvníci jen za zážitek, který si v den návštěvy chtějí užít. Tvořit, poznávat, vonět, hrát si nebo ochutnávat budou na různých úrovních obtíží malé děti, větší i dospělí.

Nabídka aktivit se v průběhu roku mění.

Creative World je novým konceptem zábavního areálu pro dospělé i děti, který se mění s jarem, létem, podzimem i zimou tak, jako příroda kolem nás. Creative world využívá tradic a svátků země, ve které se nachází. Všechny suvenýry, dekorace či dárky, které si návštěvníci vyrobí a posléze odnesou, jsou založeny na tvořivosti, hádání a kvízech, řešení úloh či příběhu a rozuzlení.

 

„Creative World vznikl na základě neuspokojivé nabídky zábavy a volnočasových areálů v Evropě, nikoliv pouze v ČR. Omezená nabídka nás vedla k tomu, abychom nekritizovaly, ale realizovaly. Jezdit na horských drahách a jíst hranolky a hamburgery, sedět v 4D kině a nechat se unášet příběhem, je sice fajn, ale jednou za rok to stačí,“ shodují se Helena Neumannová a Milena Krčálová, hlavní protagonistky Creative world.

creative-worldcreative-detsky-svet

ATMOSFÉRA CREATIVE WORLDdeti-creative-world

Creative world tvoří venkovní a interiérový areál. Návštěvník vstupuje do přírodou vonícího prostoru s tématem české zahrady.

Od  dekorací a nábytku přes šťavnatou naučnou stezku národního bohatství se svými kvízy a šiframi až po tvořivé altány pro maminky, děti, babičky i tatínky kutily.

Dětem nabídne pohádkové kouty a prostor pro malou procházku zahradou ve čtyřech ročních obdobích se zážitky, které příroda nabízí. Všem napříč věkovou kategorií nabídne aktivní odpočinek.

Návštěvníky vždy doprovodí příjemná hudba s českými písničkami pro děti, přírodními a pohádkovými zvukovými efekty pro skutečný návrat do dětství a pohádky.

 

UKÁZKA VELMI BOHATÉHO PROGRAMU PRO MALÉ I VELKÉ vodnik-creative-world-zlici

 • Creative Altán či Perníková chaloupka
 • Vílí altán s mušlí a perlovým pokladem
 • Brouzdání pískem a v pohádce v teplých měsících
 • Archeologické naleziště lastur, fosilií, kostí, kamenin či šperků
 • Naleziště drahých kamenů a zlata (od jara do podzimu)
 • Ježibabí doupě s drahokamy
 • Kouzelná vrba
 • Samoobslužná relaxační hala, která nabídne deskové hry pro rodinu, přátele, týmy i velkou skupinu s Honzou Vodičkou z Holoubkova, autorem několika úspěšných her v Evropě
 • Druming zóna Baff Ole bubnující music nábytek a zóna pro workshopy s bubeníkem a tanečníkem
 • Papírový svět – zóna pro stavbu domů, mostů, hradů, zámků, doupat, chaloupek z obřích kartonových kostek a kvádrů.
 • Spousta tvorby jako malování na kameny, decoupage a mnoho dalšího

 

 

STEZKY, KDE SE NIKDO NENUDÍ creative-world-zlicin

 • Zahradnictví – zkouška znalostí z české přírody a zahrady
 • Farma – ochutnávka šťáv z českých plodů a bylinek, medu lesního, květového, lesního či lučního a jeho přínos našemu zdraví. Příprava vlastní svačinky dětí z ovoce, zeleniny a aktuálních čerstvých surovin
 • Tradice z českého kalendáře – do kterého měsíce zařadí maminka, tatínek či babička s dětmi vyřezanou píšťalku z vrbového dřeva? Zjistit lze v domečku Tradice z českého kalendáře
 • U zvířátek – kdo to zpívá? Pozná maminka, tatínek či děti zpěv našich ptáků? Kterou rybu jste chytili? Jak se oblékne myslivec?
 • Fámy a pověsti staré Prahy, královské klenoty nebo móda od prvobytně pospolné společnosti až dvacáté století a mnoho dalšího

 

Narozeninová zóna nabídne prostor pro nejrůznější oslavy malých i velkých skupin. Zóna nabídne aroma bar, české dobroty a spoustu chytrých her pro vzájemné poznávání členů rodiny, klubu, týmu i party přátel.

creative-wo creativ-wor-deti creative-worl deti-creative-wor  creative-weorld

POZNÁNÍ I PRO NEJMENŠÍ

 1. VENKOVNÍ MEGAPUZZLE /život na statku a v lese pro děti od 3 do 9 let/
 2. MEDÁRNA /se stáčírnou medu lipového, květového, lesního, kvízy a šifry z medu, dekorace i kvízy a šifry
 3. POHÁDKOVÁ ZAHRADA /Bylinky a plody hrou i čichem /pro děti od 3 let/

 

DOJÍCÍ KRÁVA S ČESTVÝM MLÉKEM a PĚČE O KONĚ, OVCE, KUŘATA A FARMU PRO MALÉ DĚTI

BABY ZONA/ do 3 let s prvky pro rozvoj jemné motoriky

 

POHYB V CREATIVE WORLD

 • Kopec radovánek se promění s nabídkou v každém ročním období – v zimě sáňkujeme, v létě otevřeme SLÁMOVÉ BLUDIŠTĚ

 

NUDIT SE NEBUDOU ANI TATÍNKOVÉ A MAMINKY

Pro dospělé je například připraven program, kde mohou vyzkoušet svoje znalosti o vínech nebo historii chmelu, k tomu všemu samozřejmě koštovat, prověříme znalost myslivosti, rybaření a koloběhu života v přírodě a potravinovém řetězci.

 

OD ZÁBAVY K DOBRÉMU JÍDLU OD ČESKÝCH FARMÁŘŮ

To nejlepší z masa, ryb, mléka, bylinek, rostlin i ovoce a zeleniny nabídnou čeští farmáři v Creative World, kteří patří do Asociace soukromého zemědělství v ČR sdružující přes sedm tisíc sedláků. Řadí se k nim chovatelé zvířat, kteří budou dodávat čerstvé hovězí, vepřové i kuřecí. Nebude chybět Angus maso z Kunclova Mlýnu nebo od farmáře Šebelky z Jižních Čech. Největší lahůdkou se však bezpochyby stanou speciality z českých ryb z Rybářství Kolář s produkcí pstruhů, sivenů, amurů, candátů, kaprů či štik ze 150 rybníků z překrásné přírody Vysočiny.

Ryby budou hrát také hlavní roli také při výrobě speciálních rybích lahůdek, které bude dodávat lahůdkářství Tržan z Čelákovic.

 

Rybárna

V Creative World bude možné denně nakupovat čerstvé sladkovodní ryby z Rybářství Kolář ze 150 rybníků  Vysočiny. Ryby si lze vychutnat na místě z grilu v Relaxační hale nebo si je upravit se svými blízkými doma.

 

creative-world-1Kvalitní káva nesmí chybět

Mezi italskými výrobci kávy společnost Dersut zaujímá jedno z předních míst, obzvláště co se týká kvality výroby. Společnost vznikla v Coneglianu po 2. světové válce. Kořeny společnosti však sahají až do 12. století. Zakladatelem Dersut Caffé SpA je hrabě dr. Vincenzo pocházející z rodu Caballiniů z Sassoferrata. Poté, co založil v roce 1949 Dersut SpA hrabě Vincenzo, byl také mezi zakladateli „Benátského společenství pražičů kávy“ (GTTC), budoucí „Asociace“, které byl po dvacet let prezidentem a následně prezidentem honorárním. Společnost pražičů trojích Benátek
(následník GTTC ) kromě jiného vydalo „Certifikát kvality“ a navrhl značku „Italské kvalitní espresso“.

 

Pohoda s lahodným čajem Bioteque

Mezi nabídkou občerstvení samozřejmě nebudou chybět vysoce hodnotné BIO čajové směsi značky Bioteque v mimořádné kvalitě. A protože něco dobrého se rádo i ukazuje, nejsou barevné velkolisté čajové směsi nasekány najemno v čajových sáčcích, ale viditelně naplněny ve velkých aromatických skleněných nádobách. Tak lze různé BIO čaje vidět, cítit, ochutnat, jednoduše řečeno: „zažít radost z čaje“. Všechny čajové směsi BIOTEAQUE podléhají přísné kontrole ve smyslu nařízení EG-ÖKO (BIO-certifikát).

 Mapa-Creative-Worldvíce info: www.creativeworld.cz

 

zdroj: tisková zpráva

 

Kam dál?

Děti ve wellness – Děti a rodina

 další články: rubrika Výživa

 Další články v rubrice Bylinky a koření

Bylinky pro dobrou náladu
Kurkuma, zázračné koření pro zdraví a krásu
Bylinkové wellness rituály
Aroma koupele – magické rituály krásy
Bylinkové wellness rituály – bylinky a koření ve službách krásy, pohody a zdraví

Bylinky na bolest hlavy

 

Další články domácí wellness:

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Aroma koupele- magická energie z přírody
Bylinkové wellness rituály pro zdraví a krásu
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech

Wellness vybavení pro domácí wellness
Jak postavit domácí wellness?    
Esence do sauny, vůně do sauny  
Bylinky ve wellness – wellness rituály – bylinky a koření  

                                             

 

Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor

 
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, dolnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do sauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.