Follow me
0

Ceny Grand Prix a Top Expo souboru stavebních veletrhů byly rozdány – wellness a SPA vybavení z veletrhu

 

Oceněné exponáty na veletrhu.

for arch wellness a spaDruhý den mezinárodního stavebního veletrhu, 16. září 2015, byly slavnostně předány ceny Grand Prix pro nejinovativnější výrobky stavebních veletrhů a ocenění za nejpoutavější expozici Top Expo.

Stalo se tak na galavečeru mezinárodního veletrhu FOR ARCH. 26. ročník veletrhu FOR ARCH a jeho souběžných veletrhů FOR THERM, FOR WOOD, FOR WASTE & WATER a BAZÉNY, SAUNY & SPA probíhá od 15. do 19. září.

Na ploše přesahující 40 000 m2 prezentuje své produkty z oblasti stavebnictví 830 vystavovatelů z 15 zemí světa.

 

Ocenění za veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA si odnesly:

  CARETTA SPA CZ s.r.o. za lázeňskou vanu Medico

caretta virivky pro wellness a spa interieryCaretta SPA CZ letos vsadila na kompozitovou řadu lázeňských a wellness výrobků, včetně privátních vířivek vhodných do interiéru i exteriéru.“ Pro kompozitovou řadu jsme se rozhodli především proto, že se jedná o výjimečný materiál umožňující vytvářet unikátní design produktů luxusního vzhledu a vysoké odolnosti. Většina návštěvníků z řad privátních zákazníků jednohlasně obdivovala propracovaný design našich vířivek Caretta Gemino a Caretta Tempesta.

Pro zákazníky z komerčních zón a provozovatelů wellness a lázní jsme měli připraveny výrobky z řad kneippových lázní a chodníků a především v soutěži Grand Prix – úspěšnou lázeňskou vanu Medico, coby novopečený výrobek Caretta Spa CZ roku 2015. Tyto výrobky jsou vhodné i k renovování již stávajících lázeňských provozů díky jejich jednoduché instalaci, pro kterou nepotřebujete komplikované stavební a zednické úpravy.
Jsme rádi, že jste nám u naší expozice nedali vydechnout a neustále jste tvořili kolem našich českých produktů živý obraz toho, že česká výroba má u nás stále ještě výhradní postavení“.
Robert Král, jednatel CARETTA SPA CZ s.r.o., Ing. Markéta Pavlíčková, managerka veletrhu

cretta wellness spa interieryCaretta spa wellness oceneni vana pro wellness

 

 

Ocenění Top Expo za expozici nad 60 m2 získala firma  AQUAMARINE SPA s.r.o.

wellness interiery spa design

V letošním roce se společnost Aquamarine Spa prezentovala na svém designovém stánku ZCELA NOVÉ a unikátní produkty, které udávají nový směr pro budoucnost a inovace v oblasti wellness.
Převratnou novinkou bylo představení vysouvací sauny S1 od firmy Klafs. Naprosto unikátní technologie udivovala každého návštěvníka, který objevil na první pohled skryté možnosti této jedinečné sauny. Sauna má hloubku pouhých 60cm, po stisknutí tlačítka se však plynulým pohybem elegantně vysune a během pouhých 20 s tak vznikne prostorná sauna s hloubkou 160cm, která uspokojí i nejnáročnější nároky na saunování.lehatko do wellness interier spa
Zcela nová designová vířivka Sundance Spas zaujala většinu návštěvníků veletrhu zejména svým originálním dřevěným obložením. Čisté bíle linie a čtvercový tvar dotvářel styl moderního wellness produktu, který není určen pouze pro relaxaci, ale také jako designová ozdoba interiéru.

Na stánku mohli návštěvníci také vyzkoušet pohyblivé lehátko SWAY od firmy Klafs, či nerezové designové lehátko od společnosti Imaginox.

Největším lákadlem pro návštěvníky stánku společnosti Aquamarine Spa byla však nerezová vířivka od firmy Imaginox. Jedinečná ergonomicky tvarovaná lehátka, originální masážní trysky, barevné podsvícení či automatické lamelové zakrytí vířivky. Tyto precizní propracované detaily byly jasnou známkou toho, že právě nerezová vířivka je hlavním produktem tohoto roku.

wellness interiery virivkavirivka ve wellness spa interier

 

 

 

 

Čestné uznání získala expozice firmy Vital Trend a Reš stavby.

 

Stylová funkční sauna získala ocenění

saunove ceremonialy aroma do sauny (5)Představení saunových ceremoniálů se na veletrh zúčastnili špičkoví saunéři, kteří měli možnost si s vůněmi pohrát a vytvořit divákům krásnou voňavou pohodu, která dotvářela atmosféru při jejich vystoupeních.
Směsí éterických olejů (synergie) saunéři během vystoupení polévali funkční kameny saunového topidla, které bylo instalováno v designové sauně, připravené speciálně pro tyto veřejné ceremoniály tak, aby diváci mohli vidět co se v saunách děje při skutečných saunových ceremoniálech v různých saunových centrech a saunových světech, která jsou i součástí hotelů a penzionů.

desing sauna obklad kamenSaunu na veletrhu postavila pro účely saunových ceremoniálů společnost Vital Sauny a Reš-stavby.

Tato designová sauna získala od porotců veletrhu Čestné uznání. Záměrem bylo vytvořit saunu příjemnou pro saunéry i diváky, současně atraktivní i pro návštěvníky.

Důraz se kladl na současné trendy ve wellness a spa  – tedy návrat k přírodě  a přírodním materiálů, proto volbou byla harmonie kamene a dřeva. Nezapomnělo se ani na podlahu, která byla z kamenné tapety - přírodní břidlice s červeným nádechem.

 

obklad kamenna tapeta flexi slate design sauna obklad kamen v saune

 

 

 Kam dál?

Ohebný kámen – snadná dekorace s přírodním kamenem – kamenné tapety ve wellness a SPA

Dekorace ve wellness a SPA

wellness-interier-spa-dekorWellness interiér plný květin – květiny ve wellness a SPA – květinová dekorace
Jak zaujmout klienty ve wellness a SPA – mocné emoce
Dekorativní obklady ve wellness a SPA
Dekorativní sklo ve wellness a SPA – sklo s potiskem a motivy
O
blázky a kamínky ve wellness a SPA – fotogalerie
 Ohebný kámen – snadná dekorace s přírodním kamenem – kamenné tapety ve wellness a SPA
Originální paravany ve wellness a SPA interieru
Wellness vybavení
Terasy z dřevoplastu ve wellness a SPA

 

 

 Fotogalerie: 

Umělý kámen, přírodní kámen, obklady
Dekorativní obklady pro vstupy, vchody a fasády

Další články
Kamenné obklady sauny a saunového světa
Originální kamenné dekorace sauny a saunového světa

Výhody pro obklady z umělého kamene
Dekorativní obklady ve wellness a spa

 

 

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,