Follow me
0

Pozvánka na únorový veletrh biokosmetiky a bio potravin, BIOFACH a VIVANESS

Ze světa bio, eko, organic,
krásný veletrh plný zajímavostí, inspirace a zážitků

Ve dnech 12. až 15. února 2020 bude výstaviště v Norimberku
domovem mezinárodního odvětví
přírodní kosmetiky a bio produktů.

V tu dobu se uskuteční 14. ročník mezinárodního odborného veletrhu přírodní kosmetiky VIVANESS, který se koná souběžně s vůdčím světovým veletrhem biopotravin BIOFACH.

Zde je možné nechat se inspirovat novými trendy v oblasti kosmetiky  a péče a současně také širokou prezentací z oblasti výživy a produktů z nejrychleji se rozvíjejícího odvětví –  eko-bio-organic nabídky.

VIVANESS  je mezinárodní odborný veletrh pro přírodní a bio kosmetiku. Spektrum nabídky VIVANESS je široké, péče o pleť, péče o tělo, péče o vlasy, dekorativní kosmetika, vůně, speciální kosmetika/péče, drogerie, suroviny a pomocné látky pro odvětví přírodní kosmetiky, smluvní výroba, balení, poskytovatelé služeb. 

 Novinky a trendy na  VIVANESS  – veletrh jako barometr trendů. Inovativní charakter veletrhu VIVANESS představuje zároveň jeden z hlavních důvodů pro návštěvu: sledování trendů a nových produktů. Stánek novinek na VIVANESS 2020 je tak ideálním místem pro ucelený přehled o současných trendech v přírodní kosmetice.

Mezi přibližně 150 zaregistrovanými novinkami si navíc mohou odborní návštěvníci vybrat své favority pro prestižní ocenění Best New Product Award, a to v sedmi kategoriích. Na speciální ploše Breeze čeká na objevení kolem 24 moderních mladých firem, manufaktur a úzce specializovaných značek z celého světa.

Na společném stánku VIVANESS Innovation made in Germany se vše točí kolem inovací z Německa. Spolkové ministerstvo hospodářství a energetiky (BMWi) zde podporuje účast deseti německých startupů, které své výrobky často prezentují mezinárodnímu odbornému publiku poprvé.

Na veletrhu VIVANESS se průkopníci setkávají s nově příchozími, zavedené společnosti se startupy a prezentují trh přírodní kosmetiky v celé jeho rozmanitosti. V roce 2020 se veletrh představí v nové a větší hale, což je také reakcí na stále se zvyšující zájem o prezentaci na tomto veletrhu.

 

BIOFACH 2020 

Přední světový veletrh  v oboru biopotravin, opět představí nesrovnatelnou rozmanitost bio produktů, přesvědčivé novinky, četné podněty a trendy v oblasti potravin, sortimentu a výživy.

Vedle prezentací produktů nebudou na chybět také ochutnávky a specializované doprovodné programy. Na každoroční oborové akci se očekává 3500 vystavovatelů z přibližně 100 zemí. Díky rozšíření o dvě haly poskytne veletrh BIOFACHu prostor pro ještě více vystavovatelů.

K vidění je široká nabídka certifikovaných bioproduktů ve velké rozmanitosti – od čerstvých produktů, jako jsou mléčné výrobky a sýry, přes ovoce, zeleninu a suché výrobky, jako jsou obiloviny, luštěniny, ořechy a cukrovinky, až po nápoje  a rostlinné oleje.

Tento veletrh každoročně navštěvuje řada českých firem z oblasti výroby a distribuce, ale také řada expertů pro stravu a zdravou výživu.

Výhodou je, že se na velké specializované ploše prezentují firmy a dodavatelé z celého světa a návštěvník získá během dne povědomí o tom, co je kde a v jaké kvalitě nabízeno a o čem se mluví, jaké jsou trendy a směry. Diskutovat může nejen s dodavateli produktů, ale také s těmi, kteří nabízejí základní suroviny.

 

BIOFACH se tentokrát zaměří  v rámci kongresu na téma „Bio funguje!“ s fokusem na pozitivní účinky ekologického
hospodaření.

U příležitosti kongresu BIOFACH bude sektor v rámci zaměření kongresu diskutovat o klíčových výzvách budoucnosti a o tom, jaké odpovědi a řešení může poskytnout ekologický způsob hospodaření. Pod titulem „Bio funguje!“ ukazuje odvětví pozitivní účinky bio produktů.

Bio chrání vodu, zvyšuje úrodnost půdy a posiluje biodiverzitu. Bio chrání klima, je zdravé v holistickém smyslu a zajišťuje základní předpoklady pro život. Bio zemědělství, výroba bio potravin a jejich prodej posilují obecné blaho na celém světě.

 

Novinkou je téma voda,  „Voda – základ života v ohrožení?“ 

Vysoce aktuální téma, kvalita vody a voda jako základní potravina. Voda je nejdůležitější potravinou ze všech a přístup k čisté vodě je lidským právem.

Současně je voda po celém světě v ohrožení. Nová zvláštní přehlídka veletrhu BIOFACH proto tematický celek vody, který je pro budoucnost výživy vysoce relevantní, důkladně prozkoumá například formou speciální expozic  – výstavních stolů, tematických ostrůvků a přednášek.

V plánu jsou následující oblasti zaměření: „Ohrožená čistota: znečištění vody jako výzva“, „Zachovat základy života: možnosti a výzvy společného závazku chránit vodu“ a „Voda jako potravina: současný pohled na kvalitu“.

 

Novinky a trendy: nové produkty, nováčci a startupy

Odborní návštěvníci hledající zajímavé produktové novinky a inspiraci jdou mimo jiné na stánku novinek veletrhu BIOFACH.
Zde bude představeno přibližně 550 registrovaných novinek. V rámci ocenění Best New Product Awards současně mohou odborní návštěvníci hlasovat pro v jejich očích nejinovativnější a nejzajímavější produkt na stánku novinek. 

K tematickému světu Novinky a trendy patří krom toho společný stánek pro mladé inovativní firmy, „německé newcomery“, sponzorovaný Spolkovým ministerstvem hospodářství a energetiky. Pod titulem „Innovation made in Germany“ se tam odbornému publiku představí 25 nových a začínajících firem. Ponořte se do kulinářských světů: zážitkové světy na veletrhu BIOFACH.

Sortimentu olivového oleje, vína a veganských produktů budou věnovány vyhrazené výstavní prostory: zážitkové světy OLIVOVÝ OLEJ, VÍNO a VEGAN. Patří do tematického světa Zážitky a objevy. Vedle prezentací produktů nebudou na příslušné ploše chybět také ochutnávky a specializovaný doprovodný program. V zážitkových světech mají svou tradici také prestižní ocenění.

To nejlepší z ročníku zde bude oceněno mezinárodní cenou MUNDUS VINI BIOFACH pro biovína a cenou Olive Oil Award. První cena bude určena v rámci degustace porotou nakladatelství Meininger už před zahájením veletrhu BIOFACH. Kdo bude patřit k nejjasnějším výhercům v oblasti olivového oleje, o tom rozhodnou odborní návštěvníci při degustaci naslepo s živým hlasováním přímo na veletrhu.

 

 

Vstup je pouze pro odbornou veřejnost.

Online platforma vystavovatelů
Všichni vystavovatelé a aktuální informace o jejich produktech na:
www.biofach.de/exhibitors-products
www.vivaness.de/exhibitors-products

 

Jaké byly předchozí ročníky?  

 

 

Kam dál?

 

Další články v rubrice Bylinky a koření

 Aura parfémy
Květinové vody – hydroláty/hydrosoly – jaké jsou pravé květinové vody? 
Vykuřovadla a vykuřování, jak čistit prostor, nový směr v aromaterapii, jak vykuřovat pomocí bylinek?

Bylinky pro dobrou náladu
Kurkuma, zázračné koření pro zdraví a krásu
Bylinkové wellness rituály
Aroma koupele – magické rituály krásy
Bylinkové wellness rituály – bylinky a koření ve službách krásy, pohody a zdraví
Bylinky na bolest hlavy

 

 

Jak postavit a vybavit wellness

 Stavíme domácí wellness
Vybavení pro domácí wellness
Kamenné obklady v interiéru
Co nabízí dřevoplast? Obložení z dřevoplastu.

Čím obložit vířivky a whirlpooly?
Dekorativní obklady ve wellness a spa
Fotogalerie dřevoplast

 

 

Dekorace ve wellness a SPA

wellness-interier-spa-dekorWellness interiér plný květin – květiny ve wellness a SPA – květinová dekorace
Jak zaujmout klienty ve wellness a SPA – mocné emoce
Dekorativní obklady ve wellness a SPA
Dekorativní sklo ve wellness a SPA – sklo s potiskem a motivy
Oblázky a kamínky ve wellness a SPA – fotogalerie
 Ohebný kámen – snadná dekorace s přírodním kamenem – kamenné tapety ve wellness a SPA
Originální paravany ve wellness a SPA interieru
Wellness vybavení
Terasy z dřevoplastu ve wellness a SPA

 

vybavení pro sauny a saunování

Nové trendy v saunování
Dekorace do sauny
Barevné osvětlení v sauně
Aromaterapie do sauny, esence v sauně
Solná sauna, sůl v sauně, solné lampy a doplňky
Kamenné dekorace v sauně
Domácí sauna – fotogalerie
Kosmetika do sauny – saunové peelingy a rituály

 

 

Další články domácí wellness:

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Aroma koupele- magická energie z přírody
Bylinkové wellness rituály pro zdraví a krásu
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech
Wellness vybavení pro domácí wellness
Jak postavit domácí wellness?    
Esence do sauny, vůně do sauny  
Bylinky ve wellness – wellness rituály – bylinky a koření  

                                             

 

Další rubriky na webu wellnessinteriery.cz:

Bazény a vířivky
Sauny a saunování
Domácí wellness
Komerční wellness
Wellness interiéry
Wellness design a dekorace
Wellness vybavení
Zahradní wellness
Wellness trendy
Fotogalerie wellness
Wellness vybavení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.