Follow me
0

Retinol a bakuchiol, skuteční experti na vrásky

Novinka: Retinol bioaktivní sérum SALOOS®

Geniální pomocník v boji proti stárnutí pleti

 

Saloos bioaktivní séra se rozrostla o vysoce účinné bio olejové sérum s retinolem a bakuchiolem. Co tyto supermoderní rostlinné ingredience umí a proč byste si rozhodně neměli nechat ujít tento hit v péči o pleť?

Retinol a bakuchiol, skuteční experti na vrásky

Retinol patří k nejoblíbenějším aktivním ingrediencím. A není divu, má vědecky podložené účinky v působení proti vráskám, pigmentovým skvrnám, povadlé pleti i akné.

  • Retinol patří do skupiny retinoidů. Jedná se o nejúčinnější formu vitaminu A, která urychluje tvorbu kožních buněk. Regenerační proces pomáhá zkrátit z přibližně 28 dní až na 14 dní. Omlazené buňky podpoří zmírnění vrásek, sjednocení tónu pleti a celkové rozjasnění.

  • Bakuchiol je v současnosti nejoblíbenější alternativou retinolu. Přirozeně se nachází v semenech indické rostliny Psoralea corylifolia, které se v sanskrtu říká bakuchi. Ač je jiný složením, má podobný efekt, a navíc i protizánětlivé účinky, které pomáhají v boji s pupínky a akné. Stimuluje vlastní syntézu kolagenu v pokožce a urychluje její regeneraci.

Retinol bioaktivní sérum SALOOS®

Pokročilé bio anti-age sérum je účinným řešením proti stárnutí pleti. Nabízí synergické spojení nejmodernějších ingrediencí – ultraliftingového RETINOLU a omlazujícího BAKUCHIOLU, unikátní rostlinnou alternativou vitaminu A.

Originální komplex přírodních retinolů viditelně minimalizuje vrásky a pigmentové skvrny. Obsahuje vysoce funkční aktivní látky, které stimulují tvorbu kolagenu a zvyšují pružnost pleti. V efektivní kombinaci s bio šípkovým olejem a squalanem ji chrání před volnými radikály a ztrátou pevnosti pro mladistvější a zářivější vzhled.

Výsledky, které vás budou bavit

U retinolu můžete pozorovat viditelné zlepšení už za 6 týdnů*. A je rozhodně na co se těšit, podle klinických studií se prokazatelně postará o:

  • zmírnění vrásek až o 57 %*

  • sjednocení tónu až o 33 %*

  • 100 % žen potvrdilo pocit zlepšení vzhledu pleti*

* na základě klinické studie

 

 

Více informací na www.saloos.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.