Follow me
0

Barevné rituály od SpaRitual – hravé a zdravé lakování – veganské laky a trendy v lakování

Veganské laky přináší radost i eleganci do všedních dnů.
I laky mohou být „čisté a bezpečné“.

vegan-laky-trendy-lakovaniLaky na nehty si dnes nevybíráme jen podle odstínu lahvičky nebo ceny. Nejdůležitějším hlediskem pro výběr laků na nehty se stává obsah ingrediencí ukrytý v lahvičce.

Stejně jako při výběru potravin nebo krémů už dnes víme mnohem více o tom, jak na nás jednotlivé složky v kosmetice působí.

Záleží nám na tom, jaké látky dáváme do svého těla, na svoji kůži i na nehty.

Řada vědeckých studií již dávno prokázala, že vše co přijde do styku s kůží se projeví i vnitřně. Čím více nebezpečných látek projde kůží, tím více máme toxinů v těle.trendy-lakovani-a-laky-well

Také se během několika posledních let mění složení kosmetiky, tak, aby opravdu více pomáhala než škodila.

Ustupuje se od různých chemických látek, ropných látek, dráždivých barviv, konzervantů a dalších přídatných látek. Nejinak je tomu i v oblasti péče o ruce a o nehty.

I laky mohou být neškodné, čisté a bezpečné. Je to pouze naše volba, které budeme používat.

 

 

 Vědomé rozhodnutí v oblasti krásy,
záleží nám na tom co používáme?

zdrave-laky-a-lakovani-trenVezměte zdraví do svých rukou. Kdo má oči otevřené může objevit čistou krásu v podobě široké palety barev, kombinovat, zkoušet. Vytvářet koncept krásy, zdraví a hravosti podle svých představ, každý den a bez obav z toho, že si ničíme zdraví na úkor krásy.

I laky mohou být 100% vegan laky, takové, které nejsou testované na zvířatech a při jejichž výrobě se nepoužívají žádné živočišné produkty. Platí, že tam, kde se používají živočišné produkty, používají se také konzervanty.laky-na-nehty-wellness

Výrobce veganské či Bio kosmetiky velmi dbá na své zdroje, pokud potřebuje pro výboru produktů různé přísady, aktivní látky a další složky, pečlivě si vybírá svého dodavatele, který nabízí neškodné,  kontrolované zdroje surovin.

Ekologické předpisy vyžadují pěstování rostlin bez syntetických herbicidů, pesticidů a geneticky modifikovaných organismů (GMO). Při zpracování kladou důraz na využívání obnovitelných zdrojů a ochranu půdy a vody.

SpaRitual využívá veganských zdrojů ze všech koutů světa, včetně ekologicky vzácných rostlin a esencí. Biologicky odbouratelné produkty, jsou formulovány v souladu s normami EcoCert a jsou bez syntetických barviv, parabenů, škodlivých konzervačních látek a petrochemie.laky-spa

SpaRitual je osvícenou volbou pro profesionály a je prodáván v nejlepších lázních a salonech na celém světě. Věnuje se životnímu prostředí, nabízí pouze vegan, paraben-free systém péče o ruce a nohy.

Všechny výrobky pro péči o nehty jsou bez DBP, toluenu, formaldehydu a formaldehydové pryskyřice.

 

 

Jaké jsou dnešní zdravé laky?
V říši trendů a stylů.

Laky-trendy-SpaRitualStejně jako ostatní kolekce z dílny různých světových výrobců a distributorů laků na nehty nabízí SpaRitual všechny možné barvy, lesky, maty, laky s 3D efekty, dekorativní nadlaky a spousty zajímavých dekorů.

Několikrát do roka přináší módní trendy v podobě kolekcí ( jaro, léto, podzim, zima) a také sledují i světové trendy a směry.

 

Trendy v lakování pro rok 2015?

barva-rokuBohatá a teplá barva
červeného vína

Pro tento rok se barvou roku Pantone stává barva Marsala – zemitá červená barva. Objevujte a užívejte si nové barevné trendy pro rok 2015!

Tyto barevné trendy udává společnost Pantone, společnost s celosvětovou autoritou, ovlivňuje svět kosmetiky, módy i bydlení a dalších oborů, které na barevné trendy reagují. ( design, styl, dekorace)laky-lakovani-trendy-wellne

Je jasné, že stejně jako tomu bylo i v minulých letech, bude tato barva ovlivňovat dění nejen v oblasti designu, dekorací, bydlení, ale také i v módním průmyslu a kosmetice, a to po celý rok.

Podmanivá barva Marsala – zemitá barva, barva červeného vína, je trochu tlumenější barva oproti barvě roku 2014 – zářivá orchideji. Je to barva, která se velmi dobře kombinuje jak s chladnými tóny, tak i s teplými, například se zlatou barvou.

 

 

 

 

laky-a-trendySpirituální kosmetika,
péče zaměřená na pohodu a harmonii

Krása je spontánní reakce na harmonii mysli, těla a duše.

Pečovat bychom měli nejen o své fyzické tělo a krásu, ale také i o duši a mysl. Můžeme se naladit na pohodu, harmonii a využívat jemné vibrace a péči, kterou na sebe necháme působit v podobě vůní.

spa-ritual-kosmetika

Přínos pro celkovou harmonii těla, duše a mysli je známý u spirituální aromaterapie, kde esence a vůně přenášejí z květin, rostlin a přírodních zdrojů další cenné služby, efekty a účinky. Nejsou to jen terapeutické účinky a potěšení z krásné vůně.

Rostliny umí mnohem více. Můžeme je využívat pro harmonizaci čaker a energií, které v nás proudí, odstraňovat různé bloky a podporovat správný tok energie.

Čakry představují sedm sil v rámci těla, jež společně pracují jako jemný energetický systém. Pokud fungují a reagují optimálně, naše mysl, orgány a duše jsou v harmonii a naše aura, neviditelné energetické pole, které nás obklopuje, je živé.

Péče SpaRitual obsahuje jemné vůně s léčebnými přínosy, které fungují na harmonizaci konkrétní čakry, systém péče otevírá sílu čaker pomocí víceúčelového systému lázeňské péče pro ruce, nohy a tělo.

 

 

 

laky-trendy-lakovaniLakování součástí  HAND SPA a FOOT SPA
profesionální ošetření rukou a nohou

Lakování nehtů je součástí spa terapiích v beauty centrech, luxusních wellness nebo hotelových spa po celém světě. Je to příjemná, smyslná a harmonická péče o ruce a nohy. Může mít mnoho podob a postupů.

Součástí hand spa je většinou  kosmetická – terapeutická péče, manikúra a lakování. Spojení vzniklo ze dvou slov, Hand – ruka SPA – lázně nebo také zdraví skrze vodu.foto-laky-a-lakovani

Mělo by jít o terapeutickou péči, při které se také využívá voda – koupel rukou, ale hand spa má v rámci podání různých wellness center také různé podoby.

Hand spa jsou procedury spojené s péčí o ruce. Určené pro regeneraci, osvěžení, zlepšení zdraví a kondice rukou a také pro uchování krásy a mládí pokožky rukou. Spíše než o jednotlivou proceduru se jedná o několik procedur spojených do komplexního – celkového ošetření.

Při procedurách hand spa se využívá voda, koupele, zábaly, různé zdroje z přírody – bylinky, oleje, bahno, sůl….vše co působí blahodárně na naše ruce.

 

slupovaci-lakRychlé lakování

Slupovací podlak – Peel-Off Basecoat
Tenká zrcadélka zachytí světlo, jak tančí napříč všemi prsty. Půvabu třpytkových laků na nehty je těžké odolat, ale za jejich krásu se platí. Teď si můžete užít jejich třpyt a lesk bez komplikovaného a někdy obtížného odlakování. Před lakováním glitrového laku na nehty naneste tenkou vrstvu UNVEIL Peel-Off Basecoat.

 

laky-slupovaci

 

 

Nechte uschnout a pak použijte váš oblíbený glitrový lak na nehty pro dokonalý glamour vzhled.

Peel-Off podlak poskytuje ideální základ pro glitrové laky na nehty, které se pak snadno sloupnou bez odlakování. Nyní můžete nosit své oblíbené SPARITUAL glitry na nehtech podle potřeby na jeden nebo dva dny a pak rychle sloupnout a změnit barvu laku.

 

 

Zdroj: SpaRitual, foto archiv webu

 

 Kam dál?

 Další články v rubrice Bylinky a koření

Bylinky pro dobrou náladu
Kurkuma, zázračné koření pro zdraví a krásu
Bylinkové masáže – měsce a razítka
Aroma koupele – magické rituály krásy
Bylinkové wellness rituály – bylinky a koření ve službách krásy, pohody a zdraví

Bylinky na bolest hlavy
Bylinky do sauny a peeling do sauny – peelingové saunové rituály

 

Domácí wellness – inspirace

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Peelingové saunové rituály – domácí sauna
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech
Jak postavit domácí wellness?

Bylinky ve wellness – bylinky a koření

 

 

Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor
Bylinky a koření ve wellness a spa
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, dolnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do sauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, dolnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do sauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.