Follow me
0

Hrad Kost – čarodějnický kongres v červenci

Možná přijdou opravdická strašidla.
Na 11. Čarodějnický kongres

Magický hrad Kost znovu otevírá své brány a zve k příjemnému prožití  prázdninového víkendu, ve dnech 26. – 27. července 2014 – víkend plný tajemství, magie i zábavy pro celou rodinu bude tentokráte v divokém rytmu Samby.

Po oba dny (v sobou 26. 7., 9.00 – 19.00, v neděli 27. 7., 9.00 – 17.00) bude hrad plný:

  • odborníků na zdraví a esoteriku, kteří mají připravené zajímavé přednášky, oblíbené produkty  i plnou náruč rad a moudrostí na všechny možné neduhy.
  • celebrit a kumštýřů, kteří se postarají o dobrou zábavu

Těšit se můžete například

  • na zpěváky Martina Maxu, Josefa Vágnera a Richarda Pachmana
  • na zpěvačky Anetu Adamovou a na Ranku, která představí své recitály autorských písní z nově vydaného alba Lásku svou mám
  • na oblíbeného herce Jana Čenského (známého např. z pohádek Princezny na trvalou, O princezně, která ráčkovala, Princové jsou na draka a ze seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě) a Otu Jiráka alis doktor Pantoflíček z Ordinace v růžové zahradě. Humorista Ota Jirák  propůjčil  svůj hlas  i plyšové postavičce Hele z dětmi milované dvojice Jů a Hele.
  • a na  kouzelníka Aleše Březinu z Talentmánie

 

Chybět nebude ani pohádka

V sobotu je pro děti i dospělé připraven příběh o čaroději, který se své rodině tak trochu nepovedl. Nestraší, neškodí lidem a všechno poplete. Pohádku O Ježibabákovi zahrají členové Divadelní společnosti Josefa Dvořáka. A jak to všechno dopadne? No přece jako v dobré pohádce – dobře.

 

 

Esem v rukávu je ZUMBA v podání tanečníka Davida Valčuhy

…která všem, kteří si ji vyzkoušejí, dokonale rozproudí krev, rozhýbe ruce i nohy a protáhne celé tělo. Tento temperamentní fitness taneční program sestavený na latinskoamerické rytmy a na směsici mezinárodních hitů (salsa, merengue, reggaeton, latin pop, flamenco, bollywood, belly dance a jiné.) se za asistence Davida Valčuhy v krátkém čase naučí a zatančí si úplně každý. Známý semifinalista televizní show Československo má talent 2011, tanečník nejvyšší třídy M v latinskoamerických tancích a přední pražský instruktor zumby totiž zná velmi jednoduchou, ale přitom impozantní choreografii, o kterou se na magické Kosti s návštěvníky podělí.

 

Bonbónek pro odvážné

Aby toho nebylo málo, je letos pro návštěvníky připraven ještě jeden neodolatelný hit a obrovské lákadlo. Mohou se projít po 45 metrů dlouhém dřevěném ochoze, který je vybudovaný na posledním nádvoří podél cimbuří, a to bez jediného kovového spojovacího prvku! Ochoz je postaven ve výšce 10 metrů a nabízí překrásný pohled do údolí Plakánku.

 

Celou akcí vás provede moderátor Českého rozhlasu Karel Sladký.  

Kompletní program a další informace hledejte na www.minervazdravi.com, tel.: 777 556 871

 

 

Kam dál?

Domácí wellness – inspirace

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Peelingové saunové rituály – domácí sauna
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech

Domácí wellness
Domácí sauna a saunování

 

                                              Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor

 

 

 

 
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, dolnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do dauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.