Follow me
0

Den otevřených dveří s bezplatným vyšetřením zraku

 

Refrakčním Centrum Praha nabízí v rámci dne otevřených dnů bezplatné vyšetření očí.

Překážejí vám brýle při práci, sportu, v soukromém životě? Necítíte se s brýlemi příliš přitažlivě? Nemůžete nebo nechcete nosit kontaktní čočky? Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli kladně, na místě je ještě poslední otazník. Proč se dioptrií rychle a bezbolestně nezbavíte laserovou operací?

Lékaři dnes s pomocí excimer laserové techniky dokážou odstranit všechny základní dioptrické oční vady – krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus. Bezbolestně, během několika minut, s minimální dobou rekonvalescence. Podstatou laserové operace je modelace rohovkové tkáně působením laserového paprsku. Laserový paprsek o vlnové délce 193 nm dokáže po dopadu na povrch rohovky šetrně odstranit předem určenou velmi tenkou vrstvu tkáně. Energie laserového záření přeruší spojení mezi jednotlivými molekulami rohovkové tkáně, čímž dochází k jejich odpaření (vaporizaci). Každý puls excimer laseru je tak schopen odstranit rohovkovou tkáň s přesností na 0,25 mikronu. Rozložení laserových pulsů řídí počítač přes clony a postupným snášením tkáně dochází k požadované změně zakřivení rohovky a tím i ke změně její optické mohutnosti.

Jediným pracovištěm v České republice, které provádí laserové operace očí na nejmodernější verzi laseru VISX STAR IR a femtosekundovém laseru iFS stejného výrobce, je Refrakční Centrum Praha. Kombinace těchto přístrojů ve spojení s vyšetřovací technologií iDesign, která je v centru rovněž k dispozici, umožňuje provádět techniku iLasik, považovanou za nejpřesnější a nejbezpečnější metodu korekce refrakčních vad (jako jediná splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA).

Den otevřených dveří, který Refrakční Centrum Praha pořádá v pátek 4. října. Každý se zde může dozvědět se vše potřebné o metodách laserových operací, včetně individuálního posouzení konkrétní dioptrické vady a návrhu nejvhodnějšího řešení.Čas od 8:30 do 15:30 je vyhrazen ke konzultacím s odborníky, kteří rádi odpovědí na každou otázku týkající se této problematiky, posoudí možnost odstranění dioptrické vady pomocí implantace nitroočních čoček nebo poradí s aplikací čoček kontaktních.

Bezplatné orientační vyšetření zároveň určí vhodnost či nevhodnost provedení laserové operace. Pro klienty, kteří se rozhodnou operaci podstoupit do 3 měsíců od konání Dne otevřených dveří, je připravena mimořádně atraktivní sleva, nejvyšší v historii Refrakčního Centra Praha, 6 000 – 12 000 Kč na zákroky Femtolasik a iDesign iLasik. O Den otevřených dveří v Refrakčním Centru Praha bývá každoročně velký zájem, účast je nutné předem potvrdit na tel. číslech 224 505 161-3 nebo emailem na rcp@seznam.cz. Popřípadě je možné domluvit si i náhradní termín návštěvy.

Další informace na www.refrakcnicentrum.cz.

 

Kam dál?

Domácí wellness – inspirace

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Peelingové saunové rituály – domácí sauna
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech

Domácí wellness
Domácí sauna a saunování

 

                                              Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor

 

 

 

 
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, dolnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do dauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.