Follow me
0

Pozvánka na letní akci, 16 – 17.8.2014, zámek Dětenice

Letní čarohraní na zámku.
Jistě… v Dětenicích po dva dny od rána do večera!

 

A co bude k mání? No přece čarování! Ale také zpěv, tanec, věštby a léčení, králíčci, svíčky i cvičení…A ještě mnohem víc…

 víkend 16. – 17. srpna 2014 – vždy od 10 do 18 hodin na zámku Dětenice

  Po oba dny si užijete spoustu zábavy, zažijete obrovské dobrodružství a odnesete si nezapomenutelné vzpomínky na akci, jejíž název už sám napovídá, že to bude stát za to!

 • Pokud vás trápí zdravotní, partnerské či jiné problémy, mohou vás k hledání řešení nasměrovat desítky zajímavých přednášek či setkání s odborníky na klasickou i alternativní medicínu, bylinky, astrologii, numerologii, věštecká umění a další obory.
 • Čeká na vás spousta prodejních stánků, v nichž si můžete koupit obrázky, amulety, kamínky, šperky, mandaly, indické oblečení a jiné zajímavé výrobky.
 • Pobaví vás vystoupení Heidi Janků, Ládi Kerndla či famózního kouzelníka Magic Alexe.
 • Žádní nudní šermíři, při opravdovém rytířském klání na koních v podání skupiny Ordo Kromen vám bude běhat mráz po zádech!
 • Pro děti jsou připravena divadelní představení (např „Ten řetízek nezvedej“ v podání Michaely Dolinové a Ladislava Ondřeje).
 • Ze Skandinávie se do celého světa šíří jako lavina Velká králičí steeplechase. Nechte své děti, ať si vyzkoušejí překážkovou dráhu s králíčkem!
 •  unikátní zdravotní cvičení .
 • V tvůrčích dílnách si můžete třeba vyrobit svíčky nebo vyrobit rumba koule z PET lahví (podmínkou je přinést s sebou  jednu 1,5litrovou PET lahev od Mattoni, nebo jednu 1,5litrovou PET lahev od Magnésie prázdné a nepomačkané, ideální obě dvě a nůžky).
 • Zajímá vás, jak chutnalo pivo v 18. století? Ochutnejte to, které se v místním pivovaru vyrábí podle originální receptury!
 • Na módní přehlídce se můžete pokochat indickými modely z bavlny a hedvábí.
 • Každé dítě dostane malý dáreček.

Kompletní program a další informace hledejte na www.minervazdravi.com, tel.: 777 556 871

 

 

Kam dál?

Další články:

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Peelingové saunové rituály – domácí sauna
Aroma koupele- magická energie z přírody
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech
Domácí wellness

Domácí sauna a saunování

 

Rubriky

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor

 

 

 

 

 

 
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, dolnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do dauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.