Follow me
0

BIO vosková terapie – exploze přírodní energie – hřejivé vosky a svíčky

 Naše tělo je naprogramováno na pohodu.
Jak nabrat sílu a energii?

vosk kosmetika bio (2)Znáte to také? Ráno vstanete, jdete do zaměstnání. Po náročném dni plném stresu nakoupíte a jdete domů, kde vás čeká ještě druhá směna při vaření, úklidu, hlídání dětí nebo prací na tom, co jste přes den nestihli.

Tak to chodí každý den. Hledáte únik z tohoto koloběhu, který by vašemu tělu dovolil nabrat ztracené síly a osvěžil vaši znavenou mysl? Zkuste Natural Spa Wax – Red Bull ve světě tepelné terapie.

Teplo – palivo našeho života

I když jsme teplokrevní, v něčem jsme stále ještě jako plazi. Teplo potřebujeme pro správnou funkci svého těla i pro duševní pohodu. Je palivem pohánějícím nás kupředu k lepším výkonům v zaměstnání i osobním životě. Když nám chybí, chřadneme, cítíme se mizerně a nakonec onemocníme. Nedostatek tepla rovněž snižuje psychickou odolnost a sebevědomí.

Natural Spa Wax terapií si nejen doplníte tolik potřebné teplo, ale ještě se můžete nechat hýčkat smyslnou masáží, po které se budete cítit jako znovuzrozený.

vosk kosmetika bio (4)Skoncujte s chladem a nemocemi pomocí Natural Spa Wax

S pomocí voskových zábalů dosáhnete lokálního, hlubokého a harmonizujícího prohřátí, které povede ke zmírnění bolestí a snížení svalového napětí. Zlepšíte tak pohyblivost svých svalů a své tělo dokonale připravíte na boj s chorobami.

Rovnoměrné prohřátí těla je předpokladem pro zdravý a funkční imunitní systém a pevné zdraví.

 

Co vás čeká při Natual Spa Wax terapii

vosk kosmetika bio (1)Terapeut vám dá na výběr ze dvou možností. První je masáž medovou masážní svíčkou nebo BIO masážním krémem, po které následuje jednorázový voskový zábal.

Pokud však chcete skutečný Rolls-Royce mezi tepelnými terapiemi, vyberte si druhou možnost. Při ní terapeut nejprve použije jednorázový BIO voskový zábal, který prohřeje vaše tělo.

Poté si budete moci vychutnat harmonizující masáž, při které terapeut tahy svých rukou dále rozvádí teplo po těle až ke konečkům prstů.

Účinek terapie je stejný, jako když se napijete energetického nápoje.

 

Čím se vosková terapie liší od ostatních tepelných terapií?vosk kosmetika bio (3)

Tepelná terapie nesmí tělo zatěžovat, provokovat, dráždit, musí teplo nabídnout a nechat tělo rozhodnout, jak a kolik jej přijme.

Při saunování a parafínových či rašelinových zábalech dochází k obranné reakci těla na zvýšenou teplotu – pocení. Pokožka v místě ošetření je vlhká a prokrvená a proces ochlazování trvá i po sejmutí zábalu. To často vede k prochladnutí a v extrému i k nachlazení nebo zatuhnutí svalů.

Tepelný šok vás rovněž unaví a cítíte se malátně. Oproti tomu vosk pouští teplo postupněji a po menších dávkách a tuto reakci nespouští.

Masážní svíčky pro wellness a spa nabízejí hřejivou náruč přírodního vosku a směsí bylin a ovoce. Koktejly zdraví, krásy a svěžesti, pohladí aromaterapií i jemnou texturou.

masazni-svicka-wellness-levvosk kosmetika bio (4)masazni-svicka-mata-wellnes

levandule-wellness lifespa-wellness-aroma--pomeranwellness-byliny-mata

 

Výhody Natural SpaWax

vosk kosmetika bio (2)

Včelí produkty jsou 100% přírodní a mohou se pochlubit množstvím kladných vlastností.

  • Med působí vnitřně – antimikrobiálně, podporuje pozitivní síly a mikroorganismy, pomáhá odrazit síly negativní. Velmi účinné je také použití medu při ošetření ran.
  • Pyl ve formě tzv. mateří kašičky zmírňuje alergické reakce.
  • Propolisdezinfekční účinky a zmírňuje bolest. Směs vosku a propolisu se používá při onemocněních kůže. Propolis rovněž tlumí účinky škodlivého záření na organizmus, působí antioxidačně a podporuje hojení

Natural SpaWax je exkluzivním produktem společnosti Eureko. Veškeré použité suroviny jsou 100% BIO.

Udělejte jednou za čas něco pro své tělo a duši a nechte je hýčkat revitalizující masáží, která vašemu životu dodá nový impulz.

 

Kam dál?

Domácí wellness – inspirace

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Peelingové saunové rituály – domácí sauna
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech
Jak postavit domácí wellness?

Bylinky ve wellness – bylinky a koření

 

                                             

Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.