Follow me
0

Thermage – věčné mládí bez zásahu chirurga

Moderní metody pro krásu a mládí.

Vypadat mladší bez rizik spojených s chirurgickým zákrokem je jedním z hlavních důvodů oblíbenosti metody Thermage nejen u žen, ale i mužů na celém světě.

 

medical wellness interiéry wellness design wellness provoz spa kosmetikaUnikátní přístroj je úplnou novinkou na českém trhu, vhodný pro medical wellness služby ve wellness, beauty, spa provozech, centrech krásy a zdraví. Vypíná a konturuje kůži během jediné aplikace – bez chirurgie, anestezie, injekcí a bez rekonvalescence.

Thermage CPT (nová generace) je jedinou neinvazivní technologií s efekty odpovídajícími plastickochirurgickým zákrokům. Vypíná a konturuje kůži během jediné aplikace – bez chirurgie, anestezie, injekcí a bez rekonvalescence. Významně snižuje výskyt vrásek a výrazně zlepšuje pružnost kůže.

 

Oddálí případnou potřebu plastiky v obličeji o 10-20 let… Thermage CPT má oproti klasické chirurgické plastice a faceliftu množství významných výhod. Především nevyžaduje anestezii, je nesrovnatelně méně bolestivý, nevznikají jizvičky, klient nepotřebuje čas na rekonvalescenci a má nesrovnatelně nižší procento výskytu komplikací a vedlejších efektů.

 

Jak Thermage CPT pracuje

Themedical wellness interiéry wellness design wellness provoz spa kosmetikarmage CPT používá radiofrekvenční tepelnou energii k zasažení kolagenu v hlubokých vrstvách kůže, zatímco vnější vrstvy jsou účinně chlazeny k zajištění ochrany kůže. Nejenže Thermage CPT zpevňuje a vypíná kůži, ale také spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu. Tento protein je zodpovědný za pevnost kůže a její mladistvý vzhled.

 

Klient aplikaci Thermage CPT vnímá jako krátké chladivé doteky prokládané krátkým, hlubokým pocitem tepla, které je známkou toho, že hluboké struktury kůže dosahují efektivní teploty potřebné pro její vypnutí.

 

Thermage CPT nemá mezi radiofrekvencemi alternativu ani srovnání – žádný jiný zákrok neaplikuje energii a neprohřívá tkáň tak hluboko!

 

Nová vibrační aplikační koncovka spolu s novým algoritmem aplikace energie prokládající radiofrekvenční pulsy dávkou chlazení věrně napodobuje Transkutání Elektrickou Nervovou Stimulaci (TENS), která blokuje nervovou odezvu mozku a zvyšuje tak komfort zákroku.

Vylepšené aplikační špičky zvyšují distribuci tepla v tkáni a jeho rovnoměrnost. Větší objem tkáně je objemově prohřátý na cílenou teplotu. Data z klinických studií demonstrují, že Thermage CPT prohřeje čtyřikrát více tkáně na požadovanou terapeutickou teplotu než ostatní technologie.

 

Dodá přirozený lift, oživí, napne a zpevní pokožku

Obličej – zpevňuje kontury, zlepšuje texturu celé tváře, redukuje vrásky a povadlou pokožku, zjemňuje nosoretní rýhy, zmenšuje podbradek

Oči – zpevňuje a vyhlazuje pokožku dolních a horních víček, odstraňuje pokleslá víčka, zjemňuje mimické vrásky a vyhlazuje pokožku v okolí očí, redukuje váčky pod očima

Ruce – zpevňuje vnitřní strany paží a předloktí, redukuje tuk a zlepšuje vzhled pomerančové kůže

Břicho – redukuje uvolněnou kůži po těhotenství, zpevňuje kůži po úbytku hmotnosti či změněnou v souvislosti s přibývajícím věkem

Stehna a kolena – zjemňuje a zpevňuje uvolněnou kůži na stehnech a nad koleny, zlepšuje vzhled a pevnost stehen, redukuje tuk a zlepšuje stav celulitidy

Thermage je vhodná metoda především pro pacienty, kteří zhubli a mají ochablou kůži na těle. Hodí se však pro každého, kdo touží po pevné a pružné pokožce a nechce podstupovat chirurgický zákrok. Thermage úspěšně zpevňuje a vypíná oblast šíje a dekoltu, vynikajících výsledků dosahuje ve tvarování kontur obličeje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Leave a Reply
If you want a picture to show with your comment, go get a Gravatar.