Follow me
0

Wellness přístroje v moderním designu

Přátelský design
- dekorace na přání.

Stejně jako si vybíráme do provozu nábytek, župany nebo závěsy podle katalogu, výrobce nabízí také různé barevné vzorníky a možnosti provedení. Nejinak tomu bude v blízké budoucnosti také u wellness přístrojů.

Již dnes některé firmy nabízí různé barevné varianty wellness a kosmetických přístrojů v tzv. „přátelském designu“ nebo je možné objednat si na přístroje různé polepy – například motivy z přírody, geometrické tvary, aj.

Vše odborně ve výrobě nalepí a dodají kompletně originální přímo provozovateli.

 

 

 

 

Přijatelný design wellness přístrojů i pro fitness centra

Dnes již není nutné obávat se, že někdy velmi lékařsky vypadající přístroje nezapadnou do stylu a interiéru fitness, wellness a beauty center. Výrobci wellness přístrojů věnují pozornosti i tomu, jak přístroje vypadají a snaží se uvádět na trh i velmi barevné či dekorované varianty ke stroze vypadajícím přístrojům.

Některé kosmetické přístroje a wellness přístroje svým designem opravdu překvapí a jsou na pohled velmi lákavé. V nabídce je někdy i celkem široká nabídka designů a barev. Pokud provozovateli aktuální podoba designu přístroje nevyhovuje nebo se mu nelíbí, může mu dodavatel přístrojů ve výrobě zajistit jiný dekor či polep.

 

foto: novinky z veletrhu Beauty, jaro 2012

 

 

Kam dál?   Medical wellness – přístroje pro wellness, beauty a spa


rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,