Follow me
0

Wellness přístroje mají řadu výhod

Wellness přístroje, kosmetické přístroje a lékařské přístroje
- nejen pro wellness beauty a spa.

 

wellness interiéry wellness design medical wellness med spaWellness přístroje a medical wellness přístroje nabízí provozu spolehlivé všestranné využití a značné rozšíření nabídky služeb.

Většinou se jedná o chytré pomocníky vhodné do všech provozů, se širokým spektrem využití a jednoduchou obsluhou.

 

 

 

 wellness přístroje mají řadu výhod :

wellness-pristroje-, medical wellness vybaveni pristroje wellness • mají řadu hlavních programů a podprogramů, nabízí komplexní ošetřující kúry, celotělové aplikace i obličejové aplikace v jediném přístroji

• jednotlivé přístroje se mohou navzájem doplňovat a kombinovat

• částečně nahradí nepřetržitou přítomnost odborného diplomovaného personálu

 

• stačí proškolený personál se základními znalostmi, který nemusí nutně do detailů znát a ovládat například techniku lymfodrenážních masáží, akupunktury a dalších postupů

 

• výhodou jsou také velké a přehledné displeje, které přesně instruují obsluhu krok za krokem co má učinit podle zvoleného programu.

 

K jakému účelu?

wellness interiéry wellness design medical wellness med spa

Podle toho, k jakému účelu wellness přístroje slouží a jakou mají intenzitu – výkon, je můžeme rozdělit do několika skupin. Výkon přístroje – intenzita účinku, pak také určuje kdo může přístroj obsluhovat a provádět s ním příslušná ošetření.

Lékařské přístroje, které obsluhují pouze lékaři a jsou součástí wellness centra pak někdy také musí mít odpovídající umístění a prostředí kde dochází k ošetření klientů.

 

 

 Wellness přístroje, které obsluhuje zaškolený personál

wellness interiéry wellness design medical wellness med spa

Wellness přístroje umí řadu věcí, nejen masážní, modulační a hubnoucí programy na míru, ale i relaxační, zkrášlující, anti-agingové procedury, akupunkturu, lifting obličeje, programy pro aknózní plet a řadu dalších. Jednu skupinu by mohly tvořit wellness přístroje, které jsou vhodné například pro majitelku kosmetického salonu, jež se rozhodla svůj provoz rozšířit a kde se zatím provádí jen kosmetická ošetření a chybí nabídka péče o tělo. Přístroje jsou vhodné i do fitness center, wellness, spa, beauty provozů i lázeňských provozů případně pro hotelové wellness provozy, které si chtějí nabídku doplnit o další možnosti a novinky.  Obsluhovat je může zaškolený personál.

 Wellness a kosmetické přístroje pod dohledem lékaře

wellness interiéry wellness design medical wellness med spa

 

Další skupinu tvoří přístroje, u kterých je potřeba zajistit vstupní konzultaci s lékařem, obsluhu pak může zajistit kromě lékaře i odborný zdravotní personál.

Lékař může být součástí týmu provozu, nebo do provozu dochází v určité dny.

 

 

Výkonné kosmetické a lékařské přístroje pro wellness

Samostatnou skupinou jsou pak kosmetické a lékařské přístroje, velmi výkonné, které smí obsluhovat pouze lékař.

Jsou to většinou laserové přístroje. I s těmi se dnes běžně setkáváme ve wellness centrech.

Wellness beauty a spa centra mají s lékaři sjednanou smlouvu o spolupráci, kdy lékaři do centra dochází například v určité dny, ve kterých se ošetření klientům nabízí.

 

 

Co říkají předpisy

Podle toho, jaké funkce od wellness přístrojů očekáváme, musíme dodržet i některé předpisy. Například zajistit kvalitní proškolení personálu, mít živnostenský list na masérské rekondiční a regenerační služby pro wellness přístroje. Pro lékařské přístroje používané ve wellness je již potřeba zajistit alespoň externí službu lékaře pro vstupní konzultaci s klientem, u některých lékařských přístrojů je potom nezbytné zajistit obsluhu zdravotním personálem.

Kompletní informace o tom, co je ke kterému přístroji potřeba, by samozřejmě měl dodat dovozce či dodavatel. Ten by měl rovněž poradit a pomoci při zařizování nezbytných povolení a nabídnout i možné vzorové smlouvy a formuláře, které se spolu s přístrojem v provozu používají. Zejména souhlasy a informovanost klienta, poučení, vypracovaný provozní řád, prohlášení o shodě  (prohlášení, že je přístroj v pořádku a schválení k provozu na území ČR).

 

♦ ve spolupráci s Beneficium.cz

 

 

Kam dál?   Medical wellness – přístroje pro wellness, beauty a spa


rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,