Follow me
0

Vysoký standard služeb v medical wellness

Pobytové medspa – medical wellness pobyty
- špičkový servis pro klienty samozřejmostí.

Vysoký standard některých medical provozů v zahraničí by mohl být vzorem či inspirací pro řadu wellness či medical wellness provozů. Zejména v destination medspa –  medical wellness provozech, kam klienti přijíždí na delší zdravotní pobyt- je ve špičkových centrech vysoký standard služeb samozřejmostí.

medical wellness interiery wellness designDestination medical wellness – služby medicall wellness spojené s pobytem v krásném, zajímavém či lázeňském místě.

Do center medspa či medical wellness, v krásném prostředí hor, u moře, nebo v lázeňském místě, přijíždějí klienti odpočinout si, relaxovat, ale také z důvodu zdravotní prevence, zlepšení zdraví a kondice.

Vyhledávají centra, která nabízí zdravotní dohled, konzultace a procedury zaměřené na podporu a zlepšení zdravotního stavu

 

 

 

Harmonie a pohoda v provozech medicall wellness
( med-spa, medispa, medwellness)

• Součástí pobytových programů a pobytů bývá konzultace s lékařem při příjezdu, jeho dohled během celého pobytu a odborné závěrečné hodnocení. Možnost konzultací během pobytu.

• Základem pro takové programy je pak individuální osobní plán, který se skládá z pečlivě vybraných kombinací lékařského ošetření a příslušných wellness procedur, které zohledňují individuální schopnosti, preference a potřeby každého klienta a také snaha dále je motivovat v tomto aktivním přístupu.

 

 

• Lékaři se přímo podílejí na každodenním provoz zdravotnického wellness zařízení.  (medspa / medical wellness)  Mají  odbornou kvalifikaci v oboru wellness, ovládají také fyzikální terapie a uznávané přírodně léčby. Zejména také chápou, že komunikace a kvality služeb jsou důležité pro úspěch celého projektu.

medical wellness interiéry wellness design  spa kosmetika wellness provoz• Všichni terapeuti musí mít ověřené terapeutické kvalifikace a koordinovat své aktivity s lékařem v zařízení.

•Všichni zaměstnanci musí mít vyšší odborné kvalifikace, podrobné znalosti o všech nabízených službách a udržovat kvalitu služeb, tím že se budou vždy maximálně soustředit na hosta.

•Alespoň jeden terapeut musí být zaměstnán na plný úvazek. Kdykoli je to možné, konzultační tým medical wellness zařízení by měly být nadále k dispozici po skončení host pobytu.

• Zařízení by mělo umožnit zaměstnancům poskytovat odbornou léčbu a péči a vytvořit prostředí, které je příznivé pro relaxaci, rozjímání, pohodu a odpočinek.

 

Kam dál?   Medical wellness – přístroje pro wellness, beauty a spa

 

Kam dál?
rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  .