Follow me
0

Luxus pohody -The Trump Soho Spa – exkluzívní wellness

 Luxusní wellness
zaměřené na absolutní pohodu a přání klienta.

 Osobní luxus přizpůsoben potřebám a přáním každého hosta je současným trendem ve spa provozech v Americe, který se šíří dál..

wellness interiéry wellness provoz vybavení pro wellness a spa

Vlastně se tím projevuje další vývoj a směr ve wellness, od wellness přes selfness nyní až k osobnímu luxusu.

Ten bude zajištěn, pokud klient bude mít co možná nejvíce soukromí při pobytu ve spa a bude mu nasloucháno, případně bude vybízen k tomu, aby projevil svá přání a představy a ty se budou s nadšením plnit. Což je velmi rozdílný přístup ke klientovi od modelu kdy provoz nabízí standardní pevnou nabídku služeb nepružnou na změny a úpravy dle individuálních přání klienta.

Dokonalým příkladem je poměrně nový provoz v Americe, konkrétně v New Yorku, kde se celkem již pestrá nabídka luxusních spa v roce 2009 opět rozrostla o další zajímavý provoz. „The Soho Spa at Trump“ tvoří rozsáhlý prostor na dvou patrech hotelu Trump International Hotel Tower Chicago, celkem o rozloze přes 3tisíce čtverečních metrů.

Úplnou novinkou jsou první luxusní hamam lázně v celém New York City, jejich vznik byl inspirován cestou Invanky Trump do Istambulu. Trump Spa at SohoLázně obsahují devět soukromých pokojů/kabin a „mokrých pokojů“, oddělené hamamy pro ženy a pro muže, vnitřní a venkovní relaxační prostory. Velmi stylově zařízený provoz v tureckém stylu již na první pohled nabízí jedinečný zážitek v originálním prostředí.

Prostory jsou velmi harmonicky sladěné do příjemných, jemných a teplých tonů jako je hnědá, béžová a krémová, zajišťují pocit tepla, pohodlí a vybízí k uvolnění a relaxaci.

 

Velmi klidnou a přitom smyslnou atmosféru dotváří řada doplňků středovýchodního stylu, zejména vyřezávaný nábytek z tmavého dřeva, řada lamp, luceren a aromalamp v tureckém designu, stříbrné nádobí, spa textil jako ručníky, osušky a pokrývky lehátek jsou v hřejivě teplém žlutém odstínu.

wellness interiéry wellness provoz Trump Spa at Soho

Prostor je velmi zajímavý i při pohledu vzhůru, tedy na strop, zaujmou zejména asirsky tvarované stropy, které jsou obloženy capizovými mušlemi (tzv. skleněné mušle) jako dominantní solitér pak působí mohutné tkané lustry z niklu a křišťálu.

Klienti vchází do lázní branou vyřezávanou z maccassarského ebenu (Maccassar – město v Indonésii) a přichází do vstupní haly inspirované marockým nádvořím, uprostřed s fontánou z calacattského zlatého mramoru (italský mramor).

Z mramoru jsou také vyhřívaná lehátka v hamamu a některé další obklady. Dámské a pánské hamam prostory, také s dekorativními klenutými stropy, jsou velmi bohatě zdobeny ornamenty ze světlé a tmavé drobné mozaiky.

 

Soho Trump spa je skutečnou perlou celé skupiny Trump hotelů a to nejen díky svému jedinečnému interiéru ale i díky osobitému přístupu k hostům. Důraz je kladen na skutečně dokonalý zážitek každého jednotlivého hosta, maximální pozornost je věnována jeho individualitě.

Personál je připraven na jeho individuální přání a preference, tak aby bylo splněno opravdu každé jeho přání. Provoz je vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi v oblasti péče o tělo. Používají se špičkové kosmetické produkty.

Díky exkluzivní domluvě s Kate Somerville – přední estetičkou, nejoblíbenější mezi Hollywoodskými celebritami, se v lázních nabízí její pleťové produkty a speciálně sestavené procedury jako jsou různé kyslíkové a světelné terapie. Při masážích se používají vzácné Shiffa oleje z Dubaje, obsahují vzácné esence diamantů, smaragdů, rubínů a safírů, pro klid, očistu, harmonii a revitalizaci celého těla. Do koupelí se používají živé exotické květy.

 

Každý moment v SOHO lázních je založen na splnění tužeb jednotlivých klientů, které jsou vyjádřeny skrze tzv. Trump Osobní cíle: klid, vyváženost, očista, léčba nebo revitalizace. Ke každému z cílů je přiřazena speciální Trump drahokamová lázeňská procedura, tyto procedury jsou založeny na drahokamových olejích, safír pro klid a léčbu, diamant pro vyváženost, smaragd na očistou a rubín pro revitalizaci.

Návštěvníci lázní také využívají vysoce osobní přístup lázeňského attaché, který každého klienta provede krok za krokem celým pobytem. Ten začíná výběrem roucha, pantofli a skřínkou, poté se vybírají a připravují konkrétní elixíry k ošetření (zejména drahokamové oleje a kosmetika) a řeší se také například osobní výběrem hudby do Ipodu.

wellness interiéry wellness provoz vybavení pro wellness a spa

Denní lázně nabízí maximální pohodlí jak pro krátké procedury, tak pro celodenní relaxační pobyt. Návštěvníci lázní jsou provázeni spa attachém starověkými rituály z Turecka, Maroka, Persie či Indie. Hosté mohou volit klasickou tureckou hamam proceduru nebo její marockou variantu.

wellness interiéry wellness provoz vybavení pro wellness a spa

Procedura tureckého hamamu se dodržuje v klasickém tureckém stylu a je prováděna tradičními originálními postupy a pomůckami, olejové mýdlo se nanáší na klienta, který leží na vyhřívaném mramorovém lehátku z kalkatského mramoru.

Tradičními ručně vyráběnými kessa rukavicemi se drhne celé tělo, následuje bublinková- mýdlová masáž.

Při proceduře se na polévání používají klasické stříbrné misky.

Po hamam proceduře se podává tradiční mátový čaj, plněné olivy a halvah.

Při marockém hamamu je exfoliace pokožky zajištěna jiným způsobem, používá se opět tradiční původní receptura, tělo se „drhne“ marockým černým mýdlem, který je vyroben z olivového oleje, drcených oliv a eukalyptu. Poté se na celé tělo masáží nanáší teplý jíl bohatý na minerály pro detoxikaci a remineralizaci pokožky. Nakonec se jíl opláchne a následuje ještě masáž vlasové pokožky.

 

V nabídce spa menu jsou také například ayurvedské masáže, ošetření hennou, a řada dalších procedur, jež jsou inspirovány wellness rituály z celého světa.

wellness interiéry wellness provoz vybavení pro wellness a spa

♦ zdroj, foto:  The Soho Spa at Trump

 

 

 

 

 Kam dál


rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienti, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hair spa – vlasové rituály-péče o vlasy

 

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,