Follow me
0

Jednoduchá elegance pro pocit pohody a klidu

 -klidný půvab jednoduchosti.

Kamenný obklad tvoří výrazný dekorativní prvek ve stylově čistém prostoru. Je jen na fantazii architektů, designérů či samotných provozovatelů, jak využijí přednosti a všestrannosti umělého kamene v interiérech wellness a spa..wellness interiéry umělý kámen obklad stěny

Někdy je prostor sám o sobě tak hezký, že by bylo škoda kazit celkový dojem rozestavěním nábytku či zařízením.  I „holé“ zdi mají svůj půvab, zejména jsou-li obložené zajímavou dekorací. Stěny obložené kamenem nebo obložené umělým kamenem už nic víc nepotřebují.

I schodiště může mít svou jedinečnou atmosféru

Kamenné obklady a umělý kámen mají velmi exkluzivní vzhled, proto se často objevují i v přilehlých prostorách lázní a wellness provozů, jako obklady zídek, barů, recepcí, vstupních halách.

I schodiště mohou ožít použitím obkladu z kamene nebo z umělého kamene.

wellness interiery umělý kámen v interiéru     wellness interiery umělý kámen v interiéru     wellness interiery umělý kámen v interiéru 

Velmi příjemné je použití umělého kamene v odpočinkových zónách, kolem krbů, v místnostech s výhledem do krajiny, čímž tyto místnosti s okolní přírodou příjemně spojují.

Pro sjednocení celého objektu a klidný půvab jednoduchosti za použití minimálního množství kontrastních materiálů, lze stejné provedení umělého kamene použít zvenku na obložení fasády a uvnitř na obložení stěn. Případně doplnit stejným provedením na dlažbách. Dekor a barva zvoleného provedení se prolíná celým objektem.

wellness interiery umělý kámen v interiéru     wellness interiery umělý kámen v interiéru     wellness interiery umělý kámen v interiéru

wellness interiery umělý kámen v interiéru     wellness interiery umělý kámen na fasády     wellness interiery umělý kámen na fasádu

Nevíte jakou barvou vymalovat stěny wellness?

K celkovému pohodlí obyvatel moderního rodinného domu přispívá kvalitní wellness zóna. Důležitá je atmosféra prostoru, ve kterém obyvatelé v rodinném kruhu či s přáteli relaxují a odpočívají. Stěny nemusí být jen vymalované.

Pro velmi dekorativní vlastnosti je vhodným materiálem pro jednotnou a stylovou dekoraci umělý kámen použitý pro plošné obložení stěn nebo částečné obložení stěn do určité výšky.

Oproti výmalbě, která se musí pravidelně obnovavat, mají obklady tu výhodu, že vydrží po celou dobu živostnosti bez nutnosti jakékoliv péče či ošetření.

wellness interiéry umělý kámen obklad stěny     wellness interiéry umělý kámen obklad stěny      wellness interiéry umělý kámen obklad stěny

Stylové přivítání

Vchody, vstupní haly a chodby jsou důležitou součástí  (nejen) wellness interiérů.  Kamenné obklady a obklady z umělého kamene dodávají těmto prostorám přívětivost a hřejivou eleganci.

Kamenná zeď či zeď obložená umělým kamenem tvoří  stylově čistý prostor, má výrazný efekt především tam, kde se například v úzké chodbě nedá z důvodu nedostatku prostoru použít nábytek a dekorační interiérové doplňky.

wellness interiéry umělý kámen obklad stěny     wellness interiéry umělý kámen obklad stěny     wellness interiéry umělý kámen obklad stěny

Umělý kámen – styl a elegance

Stěny obložené umělým kamenem celoplošně nebo částečně pomáhají vytvořit velmi útulné prostředí. Zejména tam, kde je zvolen velmi světlý nebo bílý nábytek přidá obložení stěny kamenem kromě elegance také trochu tepla.

Stěny obložené kamenem nepotřebují žádnou zvláštní péči či údržbu po celou dobu své životnosti.

Dekorativní police mohou sloužit k výstavě dekorací, kosmetiky nebo knih a časopisů například v odpočinkové a relaxační místnosti.

wellness interiery wellness a spa umělý kámen obložení stěny kamenem  Trvanlivost a nenáročnost umělého kamene

Požadavkem není pouze estetický vzhled, ale také funkčnost, pevnost, dlouhá živostnost, dostupnost „náhradních dílů“ a snadná údržba.

Zejména v náročnějších povětrnostních podmínkách, které panují v horských oblastech obstojí fasáda obložená umělým kamenem na jedničku.

V případně potřeby,  na jaře, či kdykoliv během roku stačí obklad jednoduše omýt vysokotlakým čističem.

wellness interiéry umělý kámen obklad fasády kamenem    wellness interiéry umělý kámen obklad fasády kamenem    wellness interiéry umělý kámen obklad fasády kamenem


umělý kámen ve wellness interieru obložení krbu

 

Klidný a pohodový odpočinek

Velmi příjemné je použití přírodního kamene či umělého kamene v odpočinkových zónách, ve kterých je často žádoucí jistá elegance jednoduchosti.

Té vyhovuje umělý kámen a přírodní kámen jako dekorační prvek zcela jednoznačně, použitý celoplošně na obložení stěn nebo třeba dekorativně jako obložení krbu.

     

 

 

 

 

Připraveno ve spolupráci s REŠ-STAVBY.
PRODEJ umělého kamene a přírodního kamene, lepidel a chemie, dřevoplast ( wpc) – umělé dřevo
MONTÁŽE – záruka 5 let na montáže,
STATICKÉ POSUDKY na obklady fasád
KOMPLETNÍ STAVEBNÍ ČINNOST
KAMENNÝ OBCHOD   Praha a Jizerské hory

REALIZACE WELLNESS – dovávka na klíč

www.res-stavby.cz, www.kamennafasadu.cz

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.