Follow me
0

Wellness a spa kosmetika Skeyndor – v péči profesionální kosmetiky

 

Profesionální beauty & Spa kosmetika
– v péči odborníků na krásu a mládí.

 

Beauty & SPA

Stejně tak, jako po celém světě,  i v České republice pracuje řada profesionálních kosmetiček ve svých salonech nejraději s takovou profesionální kosmetikou, na kterou se mohou spolehnout, která má  zázemí odborníků a nabízí širokou nabídku služeb, nejen kosmetických produktů, ale také rituálů péče o obličej i celé tělo.

SKEYNDOR je značkou profesionální kosmetiky se sídlem v Barceloně, která slaví celosvětové úspěchy již téměř padesát let. Oslovuje klienty kosmetických salonů, wellness, beauty a spa po celém světě, stejně tak profesionály, kteří s ní rádi pracují.

Skyendor nabízí harmonickou a účinnou péči v oblasti profesionální péče o klientky v kosmetickém salonu a také profesionální péči v oblasti SPA péče.

 

♦   Profesionální kosmetika Skeyndor

Profesionální kosmetické produkty pro tvář i tělo uspokojí potřebu pokožky v každém ročním období a v každé fázi života. Široká škála produktů umožňuje komplexní ošetření klientů ve wellness, beauty a spa.
Propracované řady profi kosmetiky nabízí ošetření obličeje i těla a také nabízí dekorativní kosmetiku do salonů. Samozřejmě nechybí pánská řada a řada pro domácí následnou péči klientů.

Kosmetika Skeyndor je vyhledávaná pro své speciální zaměření  v oboru anti-aging péče o pleť. Díky svému širokému zázemí, zejména díky skvělému týmu vědců, výzkumu a dlouholetým zkušenostem nabízí průlomové novinky v oblasti ošetření stárnoucí pleti. K výrobě se využívají zejména původní suroviny biotechnologického, mořského a rostlinného původu.

  Power Hyaluronic

Intenzivní hydratační program s kyselinou hyaluronovou  pro hloubkovou hydrataci s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové o nízké molekulární hmotnosti. Obnovuje optimální hladinu hydratace pokožky, napomáhá udržet v pleti potřebné tekutiny, výrazně omlazuje suchou a velmi suchou pleť.

ROZŠTĚPENÁ KYSELINA HYALURONOVÁ – hloubkově hydratuje pleť a zabraňuje ztrátám kožní tekutiny. Velikost a váha štěpů kyseliny hyaluronové určují jak jejich biologickou aktivitu v pokožce, tak i schopnost pronikat a rozšiřovat se v tkáních.
Řada Power Hyaluronic byla vytvořena s použitím štěpů s velmi nízkou a vysokou molekulární hmotností proto, aby se pleť hloubkově hydratovala a zároveň se zabránilo předčasným ztrátám vody způsobeným působením škodlivých vnějších vlivů.

 

Kosmetika s nanoliposomy
– Anti Age intenzivní regenerace

Eternal je první celkově regenerační kosmetický přípravek určený k omlazení pleti s dlouhodobým účinkem.

S pomocí nanoliposomů dopraví do spodních vrstev pokožky kmenové buňky rostlinného původu. Ty jsou získané z dlouhověkého jablka Spätlauber a jejich vlastnosti jsou naordinovány lidským kmenovým buňkám. Jabloň má sice malé plody, které nevynikají zvláštní chutí, ale zato velmi dlouho vydrží hladké a hezké a jsou tzv. dlouhověké. Samotné kmenové rostlinné buňky jsou příliš velké, aby se mohly penetrovat do lidské pokožky.

Proto je laboratoře Skeyndor upravily a zapouzdřily do nanoliposomů, které je dopraví na správné místo. Tak se zajistí regenerace nejen kmenových buněk, ale i ostatních tkání a trvale ovlivní vzhled omlazujícím účinkem.

Tento výzkum získal v roce 2008 mezinárodní ocenění „Nejlepší inovace“ od Evropské kosmetické asociace.

 

 

 

♦  SPA kosmetika Skeyndor

SPA kosmetika Skeyndor je profesionální kosmetickou značkou pro luxusní čtyř až pěti hvězdičkové wellness hotely po celém světě. Výrobky Skeyndor jsou dobře známé pro svou lehkou a nemastnou strukturu.

Spa kosmetika oslovuje především díky zajímavým produktům, které  se snadno aplikují, mají úžasné složení, textury a vůně. Kosmetičkám a klientkám beauty salonů nabízí kosmetika Skeyndor více než 20 produktových řad, které pokrývají každý aspekt estetické péče o pleť i celé tělo.

 

♦ Muži v rukou profesionálů

Stále více mužů mění svůj přístup k péči o vzhled a začínají se zajímat o možnosti pánské kosmetiky.

Detoxikační pěna pro vnitřní hloubkové čistění pokožky, emulze pro hloubkovou hydrataci a pro zmatnění pokožky, hydratační sérum, zpevňující lifting pro omlazení pleti,.. I muži mají v nabídce Skeynodor kosmetiky své pevné místo a zázemí odborné kosmetické péče.

 

 

Mezinárodní ocenění kosmetiky Skeyndor

  • V roce 1995 – ocenění „Laus de Oro“ za vynikající výsledky v oblasti designu a kvality za řadu „Natural Defence“.
  • V roce 2001 – podepsání Smlouvy s japonskou mezinárodní společností „KANEBO“ o výzkumu, vývoji a výrobě tělové řady „Body Slindy“. Tato dohoda podpořila image kosmetiky v zahraničí a značka SKEYNDOR získala Cenu za exportní dokonalost, kterou uděluje Obchodní komora.
  • V roce 2004 byla vytvořena řada Hydra Filler, se kterou se SKEYNDOR stal průkopníkem ve vývoji zvětšujících se mikrokapslí pro vyplňování vrásek.
  • V roce 2004, v australském Sydney prestižní noviny „HER ALD TRIBUN“ udělily značce SKEYNDOR cenu za Vynikající oční linie z řady Platinum.
  • V roce 2006, společnost SKEYNDOR uvedla na trh řadu „Aquatherm“, první kosmetickou řadu obsahující termální vodu s nejvyšším obsahem hořčíku na světě.
  • V roce 2008 společnost zahájila svoji éru v genetické kosmetice s novou řadou „Eternal“. Je to řada obsahující nanolipozómy rostlinných kmenových buněk jakož to aktivní složky, která byla vyvinuta v úseku R+D společnosti SKEYNDOR. Ve stejném roce tato řada získala Cenu Evropské kosmetické akademie za inovační aktivní složku.
  • Rok 2010 se stal svědkem příchodu revoluční řady „Corrective“. Po 3 letech výzkumu a více než pětadvaceti testovaných složkách, SKEYNDOR uvedl tuto novou řadu přípravků proti stárnutí, jakož to reálnou alternativu chirurgického zákroku. V roce 2013 řada Corrective společnosti Skeyndor získává jako první ve Španělsku ocenění ASIASPA AVARDS 2012 za nejlepší výrobek v boji proti známkám stárnutí.
  • V roce 2012 je uvedena nová řada Global lift Technologie [ProGEN-in] – exkluzivní technologie vyvinutá značkou SKEYNDOR® zaměřená proti ukazatelům biologického stárnutí. Technologie [ProGEN-in] je založena na působení třech základních specifických složek: jedna z nich Biomimetický peptid elafin získal ocenění Innovation Zone Best Ingredient Award 2012 na veletrhu In-cosmetics®, Barcelona 2012. Kromě uděleného ocenění je aktivní látka užívaná v těchto ošetřeních -peptid elaf in – předmětem lékařských výzkumů s cílem jej využít k léčení degenerativních o nemocnění.

více: kosmetika www.Skeyndor.cz
www.facebook.com, staň se přítelem

 

 

 

Kam dál?

Domácí wellness – inspirace

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Peelingové saunové rituály – domácí sauna
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech
Domácí wellness

Domácí sauna a saunování

 

                                              Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.