Follow me
0

Vysoký standard služeb v medical wellness

Pobytové medspa-medical wellness 
– špičkový servis pro klienty samozřejmostí.

Vysoký standard některých medical provozů v zahraničí by mohl být vzorem i pro ostatní. Zejména v destination medspa –  medical wellness provozech, kam klienti přijíždí na delší zdravotní pobyt, je ve špičkových centrech vysoký standard služeb samozřejmostí.

medical wellness interiery wellness designVe specializovaných centrech medspa či medical wellness v krásném prostředí hor, u moře, nebo v lázeňském místě, ….klienti přijíždí do těchto destinací  (destinatio spa ) odpočinout si, relaxovat, ale také z důvodu zdravotní prevence, zlepšení zdraví a kondice.

Vyhledávají centra, která nabízí zdravotní dohled, konzultace a procedury zaměřené na podporu a zlepšení zdravotního stavu

 

Harmonie a pohoda v provozech medicall wellness
( med-spa, medispa, medwellness)

medical wellness a spa wellness interiéry wellness provoz spa kosmetika

• Součástí pobytových programů a pobytů bývá konzultace s lékařem při příjezdu, jeho dohled během celého pobytu a odborné závěrečné hodnocení. Možnost konzultací během pobytu.

• Základem pro takové programy je pak individuální osobní plán, který se skládá z pečlivě vybraných kombinací lékařského ošetření a příslušných wellness procedur, které zohledňují individuální schopnosti, preference a potřeby každého klienta a také snaha dále je motivovat v tomto aktivním přístupu.

 

 

• Lékaři se přímo podílejí na každodenním provoz zdravotnického wellness zařízení. (medspa / medical wellness)  Mají odbornou kvalifikaci v oboru wellness, ovládají také fyzikální terapie a uznávané přírodně léčby. Zejména také chápou, že komunikace a kvality služeb jsou důležité pro úspěch celého projektu.

medical wellness interiéry wellness design  spa kosmetika wellness provoz• Všichni terapeuti musí mít ověřené terapeutické kvalifikace a koordinovat své aktivity s lékařem v zařízení.

•Všichni zaměstnanci musí mít vyšší odborné kvalifikace, podrobné znalosti o všech nabízených službách a udržovat kvalitu služeb, tím že se budou vždy maximálně soustředit na hosta.

•Alespoň jeden terapeut musí být zaměstnán na plný úvazek. Kdykoli je to možné, konzultační tým medical wellness zařízení by měly být nadále k dispozici po skončení host pobytu.

• Zařízení by mělo umožnit zaměstnancům poskytovat odbornou léčbu a péči a vytvořit prostředí, které je příznivé pro relaxaci, rozjímání, pohodu a odpočinek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  .

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Leave a Reply
If you want a picture to show with your comment, go get a Gravatar.