Follow me
0

Luxusní květináče – design pro květiny, v zahradě i ve wellness a spa

Květináče, designový prvek v interiéru i na zahradě.
Luxusní barevné nádoby s osvětlením.

 Obaly, květináče a nádoby na květiny nemusí být jen nutným obalem krásných květin.

Květinový mobiliář s elegancí a maximálním ohledem na životní potřeby rostlin –  design a pohodlí pro rostliny i majitele.
Některé květináče mohou být i designovým doplňkem, vynikají jako solitéry a jejich efekt se pak násobí při opakovaném použití stejného designu. Někdy dokonce zaujme na první pohled právě květinová nádoba místo usazené rostliny.

 

 Luxusní květináče

Předností nádob a květináčů jsou krásné tvary a barvy, díky vtipné konstrukci z několika dílů, které se dají kombinovat, vznikají různé barevné variace. Efekt pak umocní osvětlení nádob, buď umístěné uvnitř nádoby nebo po horním obvodu.

Osvětlená palma či jiná rostlina v prostoru  vyniká a vytváří jedinečnou atmosféru. Pro použití na zahradě, na terase, o kolo bazén jsou tyto luxusní květináče a nádoby dobře připravené, jak pro interiér tak i pro exteriér – při celoročním použití. Používají se v i městech a v parcích pro veřejnou kvetoucí dekoraci.

Barvy a tvary doplní osvětlení

Pro větší květiny, stromky nebo i palmy, které jsou velmi dekorativním prvkem v interiérech, stejně jako na zahradě či okolo bazénu, se také musí pořídit větší obaly, květináče či nějaké nádoby.

Obří designové samozavlažovací květináče by měly se svým okolím ladit, doplňovat ho a nebo tam, kde je to žádoucí mohou vynikat či dokonce vytvářet speciální efekty.  V různých velikostech, tvarech i barvách, barevné designové květináče vynikají jak samostatně, tak ve skupinách, kde se jejich efekt krásy násobí.

 

Zářivé barvy lákají

Univerzální bílá, optimistická oranžová, nevšední anýzová či lagunová, atraktivní červená a malinová, slunečnicová žlutá, barvy, které v podobě velkých nádob vždy osloví.


Jedinečného efektu v interiéru i na zahradě dosáhneme například při volbě jednoduchých tvarů květináčů, ale v barevných kombinacích, kdy základní nádoby doplní vnitřní doplňková barva květináčů, která se na základní nádobu jen nasadí.

 

Magické Efekty díky osvětlení

Díky osvětlení, zabudovanému přímo do designového květináče, se nádoby večer mohou proměnit na příjemné až okouzlující osvětlení s magických efektem na okolí.

Osvětlený může být i samotný květináč uvnitř. Vnitřek květináče včetně jeho výsadby lze totiž nasvítit úspornou zářivkou nebo LED světly. Ve dne elegantní nádoba na rostliny se změní v dekorativní osvětlení, jakmile se setmí. Dalším osvětlením jsou bodová světla umístěná po obvodu květináče, které večer palmu magicky nasvítí. Díky květináčům se dá vytvořit jedinečná a originální hra světel, která nadchne každého.

Co lze očekávat od kvalitní designové nádoby na rostliny a stromy?

Materiál a jeho odolnost jsou hlavní výhody a současně také požadavky na designové květináče. Kvalitní květináče nezaskočí extrémní počasí ani vandalové. Od kvalitních květináčů bychom měli očekávat více, zejména co se odolnosti vůči různým nepříznivým vlivům týče. Měli by odolat nárazu, být stálobarevné  ( UV odolnost vůči slunci a blednutí barvy)a především by měly být odolné vysokému rozpětí teplot, u některých je to například i rozpětí od  -65°C  do +85°C.

Protože designové květináče lákají nejen pozornost nejen těch, kteří se na ně rádi podívají, ale i těch, kteří by si je možná rádi odnesli.. Měli bychom uvažovat i o tom, zda mají květináče ochranu proti krádeži, zda se dají zakotvit a to i ve svažitém terénu v exteriéru.

Užijí si i samotné květiny

Estetické přednosti designových květinových nádob samozřejmě nejsou na úkor blaha rostlin. Naopak. luxusní větináče svým obyvatelkám-rostlinám poskytují neobyčejně velkorysý prostor pro substrát (až 425 l). Dvojí stěna nádob přináší termickou ochranu kořenům a místo pro rezervu vody. Z toho ostatně plynou výhody i pro samotné pěstitele. Luxusní samozavlažovací designové květináče poskytnou rostlinám takovou péči, že již není třeba se o ně skoro vůbec  starat. Designové květináče jsou ozdobou nejen interiérů, ale vynikají i jako outdoorová dekorace zahrad a zahradních staveb.

Očekávejte luxus a kvalitu

Pokud pořizujete luxusní květináče, které vydrží dlouhá léta, chtějte kvalitu! Květináče vhodné i pro větší stromy, odolají extrémní zátěži a teplotám od  -65°C  až do +85°C, jsou zajištěné i proti vandalům (ukotvení), odolné proti sprejům, na slunci neblednou díky UV filtrům.Termická ochrana kořenů je zajištěna díky dvěma stěnám – rosliny odolají nepřízni počasí. Květináče by měly být pokud možno samozavlažovací, pak nepotřebují žádnou pravidelnou péči, květinám se daří a jsou stále krásné. Obří květináče mohou dosahovat výšky až 120 cm.

Prodejce: REŠ-STAVBY, Dělnická 21, Praha 7

více inforamcí:
REŠ – STAVBY:
tel.: 606 045 440, info@res-stavby.cz

kvetinace

https://www.wellnesslife.cz/wp-content/tn3/2/25-spa-design-wellness-prov.jpg
 • 18-spa-design-wellness-provoz

 • 17-spa-design-wellness-provoz

 • 16-spa-design-wellness-provoz

 • 15-spa-design-wellness-provoz

 • 14-spa-design-wellness-provoz

 • 13-spa-design-wellness-provoz

 • 12-spa-design-wellness-provoz

 • 11-spa-design-wellness-provoz

 • 10-spa-design-wellness-provoz

 • 9-spa-design-wellness-provoz

 • 8-spa-design-wellness-provoz

 • 7-spa-design-wellness-provoz

 • 6-spa-design-wellness-provoz

 • 5-spa-design-wellness-provoz

 • 4-spa-design-wellness-provoz

 • 3-spa-design-wellness-provoz

 • 2-spa-design-wellness-provoz

 • 1-spa-design-wellness-provoz

 • spa-design-wellness-provoz

 • spa-design-wellness-provoz

 • 25-spa-design-wellness-provoz

 • 23-spa-design-wellness-provoz

 • 22-spa-design-wellness-provoz

 • 21-spa-design-wellness-provoz

 • 20-spa-design-wellness-provoz

 • 19-spa-design-wellness-provoz

 

 

Zdroj: www.wellnessinteriery.cz

 

 

Kam dál?

 

Další články – domácí wellness

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Aroma koupele- magická energie z přírody
Bylinkové wellness rituály pro zdraví a krásu
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech

Wellness vybavení pro domácí wellness
Jak postavit domácí wellness?    
Esence do sauny, vůně do sauny  
Bylinky ve wellness – wellness rituály – bylinky a koření  

 
Čím obložit vířivky
Nejčastější problémy s vířivkami a jak to řešit I. část

Nejčastější problémy s vířivkami, jak to řešit II.část
Víc než jen koupelna – domácí wellness-nové trendy v obkladech
Stavíme domácí wellness
Dekorativní obklady ve wellness a spa

 

                                            

Další články – sauny a saunování

Výběr esencí do sauny – provoněná pohoda
Dekorace do sauny – doplňky do sauny

Dekorace do sauny – obložení kameny, kámen v sauně
Jaké dřevo do sauny?
Solná dekorace do sauny – sůl v sauně
Fotogalerie domácí sauna – inspirace
Hamam lázně a procedura
Barevné osvětlení sauny – kolorterapie
Peelingové saunové rituály – pro domácí sauny
Domácí wellness

 

 Další články v rubrice Bylinky a koření

Bylinky pro dobrou náladu
Kurkuma, zázračné koření pro zdraví a krásu
Bylinkové wellness rituály
Aroma koupele – magické rituály krásy
Bylinkové wellness rituály – bylinky a koření ve službách krásy, pohody a zdraví

Bylinky na bolest hlavy

 

 

Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor
Bylinky a koření ve wellness a spa
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, dolnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do sauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, dolnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do sauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.