Follow me
0

Legendární ELIXÍRY mládí a krásy – exkluzívní kolekce elixírů kosmetiky Payot

Nová generace kosmetiky v péči o pleť.
Intenzívní koktejl jedinečných ingrediencí.

spa-kosmetika-payot-elixirČerná lahvička ženských tvarů se stříbrným zdobením, podle toho je okamžitě poznáte. Elixíry Payot jsou špičkou cílené intenzívní kosmetické péče.

Žena, vizionářka a lékařka Nadia Payot, zakladatelka francouzské kosmetiky Payot, byla vždy fascinována studiem léčivých rostlin s výjimečnými ozdravnými vlastnostmi a proslulými kosmetickými účinky. Slaměnky, oves, leknín a tymián jsou některé z rostlin, do jejichž tajemství přínosu pro pleť se snažila proniknout a které také Payot vložil do svých elixírů.

Právě při přípravě své exkluzívní řady čerpaly laboratoře kosmetiky Payot  z bohatého dědictví studií  Dr. Nadi Payot a také se inspirovali zdrojem blahodárných přínosů těchto mimořádných rostlin. Tyto cenné poznatky se spojily a vložily do zcela nového komplexu aktivních složek, jež je základní součástí pěti exkluzívních profesionálních kosmetických sér s velmi specifickými a  intenzívními účinky.

elixik-payot-kosmetika-spa-♦ Pleťové sérum je koncentrovaný koktejl velmi účinných látek a s pletí umí hotové zázraky. Projasnit i ozdravit, vyretušovat drobné vrásky i pigmentové skvrny či hydratovat do hloubky pleti.

♦ U mladší pleti znamená intenzivní kúru pro zvýšení její kvality, u pleti zralejší potom předchází výskytu vrásek také díky tomu, že obsahuje vyšší koncentraci aktivních účinných látek než je tomu u denních krémů.

♦ Po čtyřicítce už by sérum v účinné kosmetické výbavě žen chybět nemělo.

♦ Pleťové sérum má většinou tekutou konzistenci a používá se po kapkách, a to denně, stejně jako další produkty vaší péče o pleť. Nanáší se po použití tonika a před aplikací pleťového krému.

 

ÉLIXIR KOMPLEX
Kompozice pro krásnou a zdravou pleť bez známek stárnutí

payot-kosmetika-spa-wellnes

Tento speciální komplex aktivních účinných látek obsahuje například stopové prvky, biosacharidy a kyselinu hyaluronovou, rostlinné a ovocné extrakty jedinečné kvality a řadu dalších cenných látek.

Payot ELIXIR komplex byl vytvořen s cílem ochraňovat pleť, oddalovat stárnutí pleti, odstraňovat první příznaky stárnutí pleti a bránit ji proti negativním vlivům, kterým je každodenně vystavena. Má za úkol podporovat přirozené vlastnosti pokožky, posilovat ji a cílit na konkrétní nedostatky pleti.

Komplex je posílený o aktivní látky s vysokou koncentrací v inovativní formě snadno vstřebatelné pokožkou, které účinkují do hloubky pro lepší hydrataci, ochranu a zklidnění. Směs aktivních složek s touto intenzívní účinností je základem pěti kosmetických supersér.  Tato séra byla doplněna o vzácné esence a výtažky z bylin pro konkrétní potřeby pleti.

 elixir-serum-payot-kosmetik Stopové prvky – hrají základní roli v obnově rovnováhy oxidantů/antioxidantů. Mangan působí proti volným radikálům, stimuluje buněčnou obnovu. Zinek je ochranný a napravující antioxidant a účinná látka proti stresu.

•Biosacharidy mají důležitou roli,  zvláčňující, zjemňující a zklidňující účinky. Posilují imunitní potenciál pleti, působí jako přírodní ochrana.

•2 kyseliny hyaluronové – 2 molekulární hmotnosti.
Vysoká molekulární hmotnost pro zvláčňující, zjemňující a zklidňující účinky a nízká molekulární hmotnost pro zvláčňující a hloubkové napravující účinky.

• Rostlinné a ovocné extrakty – jsou nezastupitelné v kosmetice pro jejich prokázané účinky v péči o pleť. Farmakologický pokrok nám umožňuje stále lépe porozumět biologickým mechanismům těchto přírodních substancí, jejich podpůrným účinkům na pleť, jejich obnovujícím a zklidňujícím schopnostem.

 

Vysoce účinná pěstící řada
Tajemství perfektní pleti

Každé super sérum obsahuje léčivé rostliny, které odpovídají konkrétním potřebám pleti. Každý si teď může najít ten svůj elixír..

leknin-wellness-spaÉLIXIR DOUCEUR  – zklidňující sérum s leknínem pro citlivou pleť. Tato vodní rostlina je také známá jako “vodní božstvo”, roste v klidných, stojatých vodách. Leknín byl vybraný pro své zklidňující, zjemňující a antioxidační účinky. Podporuje restrukturalizaci pokožky.

U citlivé pleti reagují ochranné mechanismy méně efektivně. Také trpí oslabenou kožní bariérou, která ji činí více zranitelnou od vnějších škodlivých vlivů. Tento typ pleti má extrémně nízkou toleranci a reaguje prakticky na cokoliv. A co víc, často se objevují předčasné známky stárnutí pleti. Pro takto delikátní typ pleti vytvořily Laboratoře Payot novou unikátní péči. Super sérum, které vyhlazuje a obnovuje pocity komfortu díky obsaženému Élixir komplexu a extraktu z leknínu

slamenka-wellness-bylinky-s  ÉLIXIR JEUNESSE  – antioxidační a omlazující sérum se slaměnkou určené pro revitalizaci a pro stárnoucí a zralou pleť. Proslulý symbol věčnosti – slaměnka nikdy neumírá. Roste v oblasti s nepředvídatelným klimatem a vytváří si mimořádnou odolnost vůči stresu, která jí dodává silné antioxidační účinky pro boj s předčasným stárnutím.

Vysoce koncentrovaný fluid intenzívně revitalizuje a regeneruje pokožku, zatímco ji chrání před útoky volných radikálů. Skutečný omlazující koncentrát a antioxidant, který nabízí „hyperaktivní péči“ pro boj se známkami stárnutí pleti. Působí na vrásky, ztráta pevnosti, pigmentové skvrny a ztrátu jasu. Zlepšuje kvalitu pokožky: vyhlazuje vrásky, zlepšuje pevnost, rozzářenost a sjednocuje barevný tón.

 
oves  ÉLIXIR D’EAU  – intenzivně hydratační a zklidňující sérum, vhodné pro normální pleť a hydrataci, obsahuje oves. Oves je velmi bohatý na proteiny, esenciální mastné kyseliny a polysacharidy jako jsou B-glykany. Posiluje intracelulární spojení na úrovni rohové vrstvy a obnovuje biologický film na povrchu pleti. Tím zachovává hydrataci pokožky, zatímco ji nechává dýchat.

Tento koncentrát hydratuje pokožku do hloubky, chrání ji před dehydratací, čímž obnovuje její rozzářenost a svěžest. Voda je základem života. A pokožka by měla být ideálně a neustále hydratovaná, aby zůstala krásná a zdravá.  Pro žíznivou pokožku Laboratoře Payot vyvinuly tuto unikátní péči. Super hydratační sérum uhasí žízeň pleti –  s Élixir komplexem a extrakty z ovsa.

tymian-wellness-spa-bylinky  ÉLIXIR PURETÉ – purifikační sérum s tymiánem, obsahuje detoxikační esence, je vhodné zejména pro smíšenou a mastnou pleť. Již ve starověkém Římě byl tymián velmi ceněnou bylinou pro své kosmetické využití (toaletní voda apod.) V současnosti je tato aromatická rostlina známá pro své zjemňující, purifikační ( čistící)a maz regulující účinky.

Toto lehké super sérum kombinuje lehkou texturu a extrémní přesnost. Je vyhrazené pro ženy, které chtějí purifikovat, regulovat a zjemnit svoji pleť a také obnovit zářivost bez lesklých efektů a především udržet si krásnou, zdravou pleť. Rozzářená pleť je známkou zdraví. Pokožka, která dýchá, je zářivá a je mladistvá. Smíšenou a mastnou pleť často trápí zašedlá barva, lesknoucí se pleť kvůli zvýšené produkci mazu a nedokonalosti, které blokují póry a správné dýchání pleti. Tohle všechno volá po jediném: obnovit zářivost pleti a svěžest bez lesku. Pro dusící se pleť, Laboratoře Payot vytvořily novou péči. Super sérum, které purifikuje a detoxikuje díky obsaženému Élixir komplexu a extraktu z tymiánu.

 

payot-elixir-spa-kosmetika-

 

 

 Nejnovější člen rodiny elixírů – ÉLIXIR IDÉAL

payot-kosmetika-exilir-ideaPřichází na trh v květnu 2015 – zdokonalující a rozjasňující sérum pro dokonalý vzhled pleti. Tento elixír obsahuje elixír komplet a extrakt z liči, vitamín C a světlo odrážející pudry.

Extrakt z liči bojuje proti známkám stárnutí způsobovaným našimi návyky. Je to silný antioxidant a skvělý hydratační agent, který pleti dodává zářivý a zdravý jas a stahje otevřené póry

Vitamín C představuje skutečnou zbraň v boji proti pigmentovým nedokonalostem
– Rozjasňuje, reguluje a vyrovnává tón pleti, zmírňuje a omezuje výskyt tmavých skvrn.
– Stimuluje syntézu kolagenu pro zlepšení elasticity a vyhlazení povrchu pleti

Světlo odrážející pudry – dodávají jemný hladký povrch na závěr a efekt broskvové pleti

 

 

kosmetika-Payot-elixir-iealSérum Elixir Ideal Payot obnovuje všechny charakteristiky dokonalé pleti. Tón pleti je vyrovnaný, pigmentové nedokonalosti jsou odstraněny a tmavé skvrny zesvětleny.

Povrch pleti je viditelně hladší, vrásky jsou vyhlazeny a póry stažené. Ideálně, krásně a troufale odráží světlo. Tvář opět září.
ÉLIXIR IDÉAL je krémová gelová emulze s broskvovým zbarvením. Lehká, hedvábně jemná textura taje na pokožce, zaobaluje ji do saténové jemnosti.

Aplikace ráno a večer na dokonale čistou a tonizovanou pokožku, samostatně nebo pod běžný krém, podle potřeby pleti. ÉLIXIR IDÉAL odhaluje své tajemství a zanechává pleť jednoduše dokonalou!

 

 

Více o kosmetice Payot:  www.facebook.com/Payotcz – blog: http://www.payot.cz

 kosmetika Payot v lázních Čestlice – profesionální ošetření kosmetikou Payot

 

Kam dál?

Další články:

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Aroma koupele- magická energie z přírody
Bylinkové wellness rituály pro zdraví a krásu
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech

Wellness vybavení pro domácí wellness
Jak postavit domácí wellness?    
Esence do sauny, vůně do sauny  
Bylinky ve wellness – wellness rituály – bylinky a koření  

                                             

 Další články v rubrice Bylinky a koření

Bylinky pro dobrou náladu
Kurkuma, zázračné koření pro zdraví a krásu
Bylinkové wellness rituály
Aroma koupele – magické rituály krásy
Bylinkové wellness rituály – bylinky a koření ve službách krásy, pohody a zdraví

Bylinky na bolest hlavy

 

 

Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor
Bylinky a koření ve wellness a spa

 
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, doplnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do sauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, doplnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do sauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.