Follow me
0

Zdraví, krása, kondice a zábava pod jednou střechou

 Lákavá nabídka pro malé i pro velké.

Rodiče s dětmi se mohou zábavnými a pohybovými aktivitami rozvíjet v centru Bublles4kids mezitím, co se maminky  svěří do péče luxusního kosmetického salonu.

Byť je Kladno co se sportovního vyžití týče celkem dobře nabídkou pokryto a nechybí ani různé beauty salony, milá a promyšlená nabídka služeb formou rodinné atmosféry s osobním přístupem ke každému, velkému i malému klientovi, chyběla.

Není to ani velká tělocvična, kde se střídají tréninky, ani salon, který nabízí od každého něco.

 

 

Symbolem dětského klubu Bubbles jsou veselé bublinky. Takové, jaké si děti vytvářejí bublifukem. Malé, velké, neposedné. Děti si s nimi dokážou hrát bez omrzení. „Takový by měl být i náš dětský klub Bubbles, plný veselí, radosti z pohybu a hraní“, říká majitelka a provozovatelka centra paní  Mgr. Marcela Hadrbolcová.

V původně rodinném domě vznikl celoroční provoz, který nabízí ve dvou záměrně oddělených patrech nabídku tak, aby se dole mohlo „řádit“ a nahoře odpočívat. Klienti tak mají zázemí potřebné přesně pro ten účel, pro který centrum navštěvují. V létě je k dispozici i příjemná  zahrada s dětským koutkem.

Co se při přípravě centra vyplatilo?

„Díky domu, že se nespěchalo s otevřením, mohli jsme vše dobře promyslet. Vyplatila se spolupráce s architektem, který pomohl realizovat představy ohledně interiérů, zejména použití a výběr materiálů. Mně se osvědčila praxe tří malých dětí, které chodily do školky a kde jsem čerpala inspiraci jak zařídit dětské prostory. Tam jsem získala třeba i doporučení na firmy, které dodávají speciální vybavení pro děti, takové, aby splňovaly všechny potřebné normy a nařízení. Při výběru dodavatele kosmetických produktů a celkové SPA filozofie jsem hledala takového partnera, aby nabídl kompletní péči o tělo, duši i mysl.“ Popisuje záměr paní Hadrbolcová.

Bublinky v pohybu

Po rekonstrukci celého domu, moderně a komfortně vybavené centrum s téměř rodinnou atmosférou nabízí ve spodním patře kurzy cvičení malých i větších dětí. Jsou to pohybové hry pro rozvoj správného držení těla, obratnosti, rychlosti a orientace v prostoru, ale hlavně cvičení v kolektivu stejně starých dětí.

Cvičení se nese v duchu hry a zábavy s různými pomůckami a hračkami, které se doprovází říkankami a písničkami. Děti si zde mohou užít spoustu legrace, zábavy a sportovního vyžití, rozvíjí se pod odborným dohledem. Pohyb podporuje celkový vývoj dítěte, stimuluje mozek, aktivuje srdeční oběhový systém, posiluje svalstvo, podporuje obratnost, zpevňuje kosti a klouby.

Cvičení pro děti od 1,5 do 3 let s rodiči je klidné, pomalé a hravé s důrazem na správný tělesný a duševní rozvoj dítěte. Cvičitelka pomocí opakování jednoduchých říkanek a písniček motivuje děti k pohybu. Dítě si rozvíjí hrubou i jemnou motoriku těla, rovnováhu, správnou koordinaci pohybů i prostorovou orientaci.

Cvičení pro děti od 4 do 6 let je dynamičtější bez „dozoru rodičů“ jen pod vedením profesionální cvičitelky. Děti se naučí obratnosti, mrštnosti, spolupráci s ostatními dětmi a vyzkouší si cvičení na nářadí (lavičky, žíněnky, ribstole, dětské trenažéry….). Děti se naučí také určité disciplíně, která je v kolektivu většího počtu dětí nezbytností.

 

Jak si hrají bublinky?

Kromě moderně vybavené tělocvičny je k dispozici také dětská herna. Je určena pro všechny, kdo si přijdou zacvičit před i po hodině cvičení, nebo pro organizované kroužky dovedností, které malé i větší děti zabaví a rozvíjí. Nabídku pohybových aktivit v herně doplňují kurzy kreativní činnosti, kroužky malování a tvoření, tvorba výrobků pomocí různých výtvarných technik. Děti mají v ceně k dispozici veškeré potřebné pomůcky a materiál, nemusí si nic nosit s sebou, každý výrobek si dítě odnese domů.

V těchto hodinách si děti procvičí při malování a tvoření svoji dominantní ruku, hravou formou se naučí pracovat s různými materiály a budou mít radost z vlastního výrobku.
Dvouhodinovka s Bublinou jsou lekce pro šikovné děti, které vydrží delší dobu bez rodičů a rodiče bez dětí, kde se spojí hodina ruční dílničky, zde si děti vytvoří něco zajímavého a veselého a hodina cvičení s různým náčiním a na nářadí, kde se děti vydovádí a trochu unaví.

Pro členy klubu Bubliny jsou přichystané další zajímavosti, například k zakoupené permanentce se
se nabízí různé bonusy, jako je připravené CD z průběhu kurzu – dárek pro děti a jejich rodiče, který jistě potěší.

Mezitím, kdy děti tvoří a dovádí, užívají kvalitně svůj volný čas a je o ně postaráno, rodiče či doprovod může během této doby vyřídit v okolí potřebné záležitosti nebo také využít možností centra.

Například posedět v příjemné kavárně nejen s výbornou kávou a mít klidnou chvilku pro sebe. V případě, že starší potomek cvičí, mladší si může hrát v přilehlé velmi bohatě vybavené herničce, kterou mají příchozí k dispozici zdarma. Herna také za poplatek slouží samostatně jen tak k pohrání, bez nutnosti účasti kurzů či cvičení, pokud maminka tráví čas s kamarádkou v kavárně. Přístup je bezbariérový, všechny maminky se do centra dostanou pohodlně i s kočárky. Herna je vybavená vším, co malé prcky zabaví, hračky, knížky, pastelky, aj.

Všichni mají k dispozici kompletní  útulné a pohodlně vybavené prostředí, které je pro malé děti potřeba. K tělocvičně patří dostatečné zázemí šaten s ohledem na nejmenší, nechybí veškeré potřebnosti jako přebalovací pult, malé židličky, nočníky, aj.

Klub nabízí i dětský bazárek, možnost zakoupení velkého výběru značkového oblečení z „druhé ruky“ za velmi rozumnou cenu. Při zakoupení alespoň jednoho kusu oblečení z bazárku přispívá klub na péči roztomilého zvířátka Komby ušaté, které dětský klub Bubbles adoptoval.

 

Vše kolem bylo budováno s ohledem na bezpečnosti dětí a tak, aby se jim tu také líbilo. V interiéru provozu se opakují kulaté tvary, které podporují logo klubu – bublinky.

Najdeme je na podlaze, kde vtipnou formou architekt zabudoval balonky do kruhového proskleného tvaru, kruhová jsou i okna v herně a také průhledová okna z kavárny do tělocvičny, kudy mohou maminky nahlížet, jak si jejich dítka užívají pohybu.

 

Odpočinek pro tělo, duši i mysl.

O patro výše střídá dětský ráj oáza pohody, klidu a relaxace určená pro dospělé. Luxusní beauty centrum zaměřené na wellness a kosmetickou péči.  I zde je znát, že se majitelé finální podobě a atmosféře předem věnovali.

Výsledkem pečlivých příprav a všech detailů je dokonalá harmonie interiérového wellness designu s péčí osvědčené SPA kosmetiky Sothys, která klientům nabízí tělová i obličejová ošetření formou světové salonní a spa kosmetiky.

Luxusní kosmetika SOTHYS vyhovuje přísným ekologickým standardům. Hlavním krédem je unikátní spojení kvality a účinku kosmetických produktů s profesionálním přístupem v salonu, proto ji nenajdete v drogeriích, parfumeriích ani lékárnách.

Péči „šitou na míru“ v salonu umocňuje milý a profesionální přístup, klidná atmosféra, aromatické vůně, okouzlující hudba, to vše dohromady navozuje stav hluboké relaxace revitalizující organismus a obnovující jeho energii. Nabízí se obličejovou i tělovou péči a komplexní sortiment produktů kosmetiky Sothys pro domácí péči včetně dekorativní kosmetiky. Na každý měsíc salon připravuje novou speciální nabídka tématických balíčků.

 

 www.bubbles4kids.cz

 

Fotogalerie

bubliny-kladno

http://www.wellnesslife.cz/wp-content/tn3/2/bubbles4kids-15.jpg
 • bubbles4kids-14

 • bubbles4kids-7

 • bubbles4kids-6

 • bubbles4kids-2

 • SVisage-10

 • SVisage-9

 • SVisage-8

 • SVisage-7

 • SVisage-5

 • SVisage-4

 • SVisage-3

 • bubbles4kids-15

 • bubbles4kids-12

 • bubbles4kids-10

 • bubbles4kids-9

 • bubbles4kids-4

 • bubbles4kids-3

 

 

 

 

 

Kam dál?

Děti ve wellness – Děti a rodina

 

 Další články v rubrice Bylinky a koření

Bylinky pro dobrou náladu
Kurkuma, zázračné koření pro zdraví a krásu
Bylinkové wellness rituály
Aroma koupele – magické rituály krásy
Bylinkové wellness rituály – bylinky a koření ve službách krásy, pohody a zdraví

Bylinky na bolest hlavy

 

Další články domácí wellness:

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Aroma koupele- magická energie z přírody
Bylinkové wellness rituály pro zdraví a krásu
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech

Wellness vybavení pro domácí wellness
Jak postavit domácí wellness?    
Esence do sauny, vůně do sauny  
Bylinky ve wellness – wellness rituály – bylinky a koření  

                                             

 

Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor

 
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, dolnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do sauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.