Follow me
0

Wellness v Praze – SPA KINGS COURT – královské spa v centru Prahy

Dokonalá oáza pohody v srdci Prahy.
Skvělá adresa, úžasné prostředí, hřejivá péče.

treatment hotel spa kings court

Blahodárná relaxace

I v ruchu velkoměsta se dají najít příjemné oázy klidu a hluboké relaxace. Vyhledávají je ti, co jsou blízko a chtějí se na chvilku uvolnit, relaxovat, odpočívat a nebo chtějí druhým darovat něco úžasného – odpočinek ve spa. Stejně tak jsou wellness oázy Prahy lákavé pro ty, kteří Prahu objevují při svých cestách. Zastavit a uvolnit se  během svého programu v náruči hotelového spa je jedinečným zážitkem, kdy se můžeme spolehnout na profesionální a pečující personál a dokonalé služby hotelu s dobrým  jménem a oceněním.

Wellness centrum nebo hotelové SPA?
Oceněné hotelové SPA.

hotel spa kings courtPředností hotelových Spa center je především záruka určitého stupně kvality. Do hotelů v centru Prahy přijíždí řada mezinárodních náročných klientů, řada osobností a slavných celebrit. Nejinak je to mu i v případě Hotelu KINGS COURT na Náměstí republiky, v samém centru Prahy.

Od té doby, kdy byl před šesti lety otevřen, byl již svými klienty oceněn za své skvělé služby. Hotel KINGS COURT obdržel ocenění Hall of Fame od největšího cestovního portálu.

Tímto se dostal do slavné SÍNĚ SLÁVY populárního cestovatelského webu Tripadvisor.  Toto ocenění je udělováno pouze těm, kteří dostávají průběžně výborné hodnocení od klientů na poskytované služby.

Hotelové SPA ale není určeno jen hotelovým hostům. SPA KINGS COURT nabízí své profesionální služby i stálé klientele nejen z blízkého okolí. Ten kdo jednou objeví špičkové služby hotelového SPA, rád se sem vždy vrací.

Oáza pohody a relaxace v srdci Prahy

hotel spa kings court 2SPA oáza v centru Prahy nabízí dokonalé prostředí pro všechny, kteří rádi relaxují v blízkosti svého bydliště nebo práce. Hotelové SPA KINGS COURT má právě pro tyto klienty připravenou nabídku kratších procedur, která je zde velmi oblíbená.

Hotelové SPA KINGS COURT nabízí svou náruč a útočiště všem kteří jsou v blízkém okolí v proudu nabitých dnů a potřebovali by osvěžit, doplnit energii nebo jen vyhledat příjemné, klidné prostředí a uvolnit své tělo i mysl při příjemné masáži a u lehkého občerstvení.

jacuzzi hotel spa kings courtPro návštěvu klientů je zde k dispozici bazén s příjemnou teplou vodou, pro klidný a pohodový relax ve vodě. V bazénu lze libovolně podle nálady a chuti využít vodní masáž v podobě  proudu padající vody z vodního chrliče, nebo lehčího dešťového vodopádu, případně podpořit fyzickou kondici více tempy v protiproudu.

V Jacuzzi si lze individuálně nastavit intenzitu masážních bublinek. Vše je možné ovládat přímo z bazénu nebo vířivky. K bazénu si také můžete objednat příjemné lehké občerstvení, například skvělý osvěžující zázvorový čaj nebo čerstvý fresh džus.

Kdo potřebuje trochu více tepla a uvolnění, případně podpořit svůj organismus zdravým a detoxikačním pocením, využije saunu nebo páru.

Mokrou zónu – bazén a sauny, doplňuje moderně vybavené fitness a zázemí kosmetických kabin, kde terapeuté provádějí tělové či pleťové ošetření.

sauna and steam room hotel spa kings courtfitness hotel spa kings court

K odpočinku  je určené relaxační zázemí s jedinečnou atmosférou svíček, polštářků a nadýchaných závěsů, ze kterého lze pozorovat kapky vody stékající po skleněné dekoraci orámované měnícími se světly, v klidu prolistovat časopis a nebo jen tak, příjemně vychutnávat šálek čaje či osvěžujícího letní limonádu a zaposlouchat se do relaxační hudby.

rest zone

Nejen ti, co rádi zajdou v krátké vzdálenosti do SPA, ale i ti, co do Prahy přijíždí na pár dnů pracovně nebo za poznáním z dálky, často vyhledávají příjemné chvíle v náruči luxusní péče.

koupele-wellness-spaJedinečná atmosféra, wellness terapie šité na míru individuálním a momentálním potřebám klientů, velmi sympatický a pohodový personál, který s úsměvem a pohodou vítá příchozího hosta, jednoznačně společně tvoří ideální prostředí pro blahodárný pobyt ve SPA.

Profesionální tým spa terapeutů je vždy připraven maximálně vyjít klientům vstříc, s úsměvem a dobrou náladou.  SPA KINGS COURT se pyšní řadou předností, které stojí za to objevovat.

Nejen výborné umístění v centru profesionální-kosmetika-do wellnessPrahy, ale také servis a péče o klienty s vysokým nasazením, vše doladí gurmánská tečka zdejší restaurace.

Úžasná pohoda je zde ve SPA cítit na každém kroku, nevyčerpatelná náruč harmonického útulného prostředí  nabízí každému příchozímu místo, kde si může dopřát ten úžasný pocit být chvilku někde jinde, myslet na něco jiného, nechat se hýčkat…

 

 

Spa Hotel KINGS COURT 1Hotel KINGS COURT: Historická novorenesanční budova byla citlivě a vkusně zrekonstruována z bývalého prestižního sídla Československé obchodní a živnostenské komory na moderní deluxe Hotel KINGS COURT, jež poskytuje služby nejvyšší kvality.

Hotel se nachází na Starém Městě na Náměstí Republiky, pouze pár kroků od nejvýznamnějších historických památek města. Výhodná poloha v centru obchodní čtvrti, naproti Palladiu největšímu nákupnímu a obchodnímu centru v Praze.

více na: www.hotelkingscourt.cz/spa-cs.html

 

Kam dál?

 Wellness a spa centra
Děti ve wellness – Děti a rodina

 

Další články:

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Aroma koupele- magická energie z přírody
Bylinkové wellness rituály pro zdraví a krásu
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech

Wellness vybavení pro domácí wellness
Jak postavit domácí wellness?    
Esence do sauny, vůně do sauny  
Bylinky ve wellness – wellness rituály – bylinky a koření  

 

Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor
Bylinky a koření ve wellness a spa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                             

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.