Follow me
0

Vyznejte lásku originálně – společná koupel a masáž

Co navodí tu správnou partnerskou atmosféru?

Nejen svatý Valentýn je příležitostí pro páry udělat si chvilku jen a jen pro sebe, obdarovat toho druhého něčím milým nebo překvapit výjimečným dárkem.

Pokud chcete, aby večer s partnerem byl jen váš, darujte mu masáž. Zapomeňte ale na masáž u profesionálního maséra. To pravé překvapení vykouzlíte tehdy, pokud svého partnera budete hýčkat jen vy až na pokraj blaha. Inspirujte se tipy, jak navodit intimní atmosféru a svému milému dopřát příjemnou masáž, která bude jen pro něj.

Pohoda začíná koupelí

Blahodárné účinky vody, uvolní tělo, duši i mysl. Aby romantika byla dokonalá, nepodceňujte přípravu. Zapalte v koupelně svíčky a nechte nahřát měkoučké osušky. Přichystejte si mycí houbu z přírodního materiálu a voňavý aroma sprchový gel. Můžete připravit i sklenky sektu či malé občerstvení, oříšky, čokoládu, ovoce..

V horké sprše napěňte houbu sprchovým gelem s osvěžující aroma vůní,  která koupelnu krásně provoní. Její vůně projasní mysl a zlepší náladu i po sebenáročnějším dni. Napěněnou houbou začněte partnera pomalu krouživými pohyby mydlit na horní polovině zad. Začněte od krku a sjíždějte na ramena a paže. Nebojte se přitlačit. Přidejte tahy od ramen až dolů na hýždě.

Poté můžete přejít na druhou stranu. Beze slov drahé polovičce zvedněte bradu a začněte houbou plnou pěny sjíždět po krku na hrudník a paže. Na závěr přidejte i tahy od dekoltu až pod pupík. Tímto jste energii horní poloviny soustředili do středu těla. Stejně postupujte i u nohou. Mydlete partnerovo tělo od kotníku přes kolena až na stehna.

 

 

Po uvolnění přichází masáž

Nahřátou osuškou láskyplně partnera osušte a přesuňte se společně do ložnice. Intimní atmosféru navodí svíčky rozmístěné po pokoji a tichá relaxační hudba.

V rukách nejprve prohřejte kvalitní masážní tělový olej. Jemně zabořte prsty rukou do svalů, každou z jedné strany páteře. Pomalu jeďte nahoru ke krku. Tam ruce rozdělte a po ramenech a bocích sjeďte zpět. Při tomto návratu vjeďte prsty i trošku pod trup partnera a táhněte lehce směrem nahoru.

 

Několikrát zopakujte i pomocí palců. Zastavte na zadečku u křížové kosti – v těchto místech máme dvě malé prohlubně. Položte mezi ně pravou ruku a levou křížem, jemně zvyšujte tlak, až se o dlaně opřete celou vahou. Pomalu uvolňujte a několikrát zopakujte. Poté položte v této oblasti ruce vedle sebe a pomalu sjíždějte každou rukou na jednu stranu. Prsty se  dostanou na boky, trošku pod pánev – táhněte je směrem dolů a vyjeďte pak odspoda přes hýždě do původní pozice. Několikrát tento tah zopakujte.

Co podpoří příjemnou atmosféru do detailů. Nahřáté a provoněné ručníky a župany, nechte je například rozvěšené na tepení, nevo provoňte v sušičce na prádlo. Vůni koupelové či sprchové kosmetiky je vhodné sladit s vůní svíček či masážních olejů, aby vám případně z kombinace těch všech vůní nakonec nebolela hlava.  Pokud se partnera nedaří k romantické koupeli přesvědčit, pomůže napřklad příjemná krátká masáž šíje a krku v sedě na židli, která ho uvolní a snad i přesvědčí. Pokud má partner rád nějaké dobroty a laskominy, připravte je také!

Zdroj: archiv a Dermacol

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.