Follow me
0

17.-21.9.2013 Veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA 2013

8. mezinárodní veletrh bazénů, bazénových technologií a saun.
Potěšení z vodní relaxace v biobazénech nabídne
veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA

 

Termín: 17. – 21. 9. 2013-

Místo konání: PVA EXPO PRAHA.

Hlavní téma ročníku 2013 budou
koupací jezírka a biobazény

 

 Bazény & sauny

Specializovaný veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA doplní nabídku podzimních stavebních veletrhů v PVA EXPO PRAHA. Veletrh je určen zejména odborné veřejnosti z řad investorů či provozovatelů profesionálních zařízení určených k relaxaci.

Vystavovatelé však každoročně rozšiřují i nabídku určenou jednotlivcům, kteří uvažují o výstavbě privátního bazénu či domácí wellness zóny. I těm zde odborníci poskytnou informace o aktuálních trendech, moderních technologiích a mohou zde získat kompletní nabídku od všech významných dodavatelů v ČR.

Záštitu nad veletrhem převzala Asociace bazénů a saun České republiky a Asociace pracovníků v regeneraci.

 

Koupací jezírka a biobazény

Hlavním tématem letošního ročníku jsou koupací jezírka a biobazény, které se staly v zahraničí velkým hitem, nicméně v ČR na svůj boom teprve čekají. Organizátoři akce chtějí blíže představit tento fenomén i českým milovníkům vodní relaxace, bude mu proto vyhrazena celá nová sekce biobazénů a koupacích a okrasných jezírek. Biobazén je umělou stavbou zahradní a krajinné architektury, která plní funkci jak rekreační, tak i estetickou. Letošním překvapením bude rozsáhlá centrální expozice s přírodním jezírkem a odpočinkovou zónou. Kromě toho budou odborníci po celou dobu veletrhu pořádat pro veřejnost přednášky a diskuze. Patronace nad hlavním tématem veletrhu se ujal Svaz zakládání a údržby zeleně, Sekce biobazénů.

Lázně a provoz

Majitele a provozovatele profesionálních lázní a bazénů zaujme v doprovodném programu konference „Investiční a provozní úspory v bazénových provozech se zaměřením na spotřebu médií v provozech“, kterou připraví Asociace bazénů a saun ČR ve spolupráci s ČVUT.

Saunové ceremoniály na veletrhu

Jako poslední „ bonbónek “doprovodného programu chystá Asociace pracovníků v regeneraci ve spolupráci s Českou  Asociací Wellness ukázky saunových ceremoniálů. Ceremoniály jsou ve světě velmi oblíbené a postupně přicházejí i k nám.Medové, solné, bahenní, esence na přání…. .i na takovém místě jako je výstavní areál v saunovém srubu či u koupacího jezírka můžou návštěvníci během tohoto veletrhu na „vlastní kůži “ vychutnat opravdový relax.


Souběžně proběhne:

FOR ARCH 2013  od 17. do 21. září.

 

  • FOR ARCH – 24. mezinárodní stavební veletrh;
  • FOR THERM – 4. veletrh vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky
  • FOR WOOD – 8. veletrh dřevostaveb a využití dřeva pro stavbu
  • BAZÉNY, SAUNY & SPA – 8. mezinárodní veletrh bazénů, bazénových technologií a saun
  • FOR WASTE – 8. veletrh nakládání s odpady, recyklace, čištění a ekologie

 

 

 

foto: archiv veletrhu VAZÉNY,SAUNY & SPA, archiv wellnesslife.cz, res-stavby.cz

 

Kam dál?

Domácí wellness – inspirace

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Peelingové saunové rituály – domácí sauna
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech

Domácí wellness
Domácí sauna a saunování

 

                                              Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor

 

 

 

 
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, dolnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do dauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.