Follow me
0

UV na celé tělo – děti pod ochranou

Pohodlné oblečení chrání děti po celý den.
Dlouhé, krátké rukávy a čepice do vody i na souši.

 

  Pohoda pro letní dny

Jakmile vyleze sluníčko, malé děti ve stínu nikdo jen tak neuhlídá. Každé spálení dětí je ale rizikovým faktorem nejen kosmetickým, ale hlavně zdravotním. A i když se neprojeví ihned, každá „nehoda“ se počítá a nasčítané problémy se projeví často třeba až ve středním věku.

Kromě kosmetiky s UV faktory mohou rodiče své děti chránit oblečením s UV filtrem a to již i nejmenší batolata. Děti mají vodu rády a tráví na sluníčku spoustu času, ať už u moře či u bazénu nemusí rodiče hlídat, zda se prcek po každém smočení opět namazal…

Pestrá  nabídka oblečků je samozřejmě na internetech i v obchodech, vidět ale bývá i tam, kde se malé děti často sdružují, například při plavání dětí v bazénech, nebo v obchůdcích, které jsou součástí akvaparků.

Všestranné kombinézy jsou ideálním oblečkem pro pobyt na slunci zejména pro mladší děti. Jsou praktické proto, že děti neomezují v pohybu, pokrývají téměř celé tělo, mohou lépe držet plenku a zabraňují vniknutí písku. Jsou dostupné v mnoha barevných variacích, nejlépe, jsou-li vyrobené z měkké a rychleschnoucí lycry.

Pro starší děti je pestrá nabídka triček s dlouhými i krátkými rukávy a šortek. Trička jsou dobrá, pokud mají vyšší límec, podobně jako roláky, je pak dobře chráněný i krk. Další výhodou je, má-li triko i zip, protože převlékání těsného oblečení u krku nemusí padnout každé, třeba větší hlavě a děti to nemají moc rády. Zip při oblékání vše zjednoduší, je to pohodlné. Zip může být vepředu nebo vzadu.

 UV faktor by měl být na oblecích uveden. Pro malé neposedy jsou vhodnější vyšší faktory, UV 50+ blokuje až 98% UV záření. Oblečky ideálně doplňuje i UV čepice, poskytuje UV ochranu pro hlavu a krk a zvětšený kšilt poskytuje více stínu pro obličej a oči.

UV kombinézy s dlouhým rukávem jsou ideální pro neposedné děti, které není lehké natřít krémem na opalování, zakryjí téměř celé tělo. UV kraťasy a trička se pak hodí pro jakýkoliv volný pohyb venku, na přímém slunci, nejen přímo u vody. Oblečení je lehké a proto dobře a pohodlně nositelné při vysokých teplotách.

Oblečky pro nejmenší mají své přednosti:
• UV 50+ látka blokuje 98% UV záření.
• Rychle schnoucí lycra materiál.
• Ploché zipy.
• Pestré sportovní barvy pro vyšší viditelnost.
• Přední zip s ochranou proti rozepnutí.

Kam dál?

Děti ve wellness – Děti a rodina

 

 Další články v rubrice Bylinky a koření

Bylinky pro dobrou náladu
Kurkuma, zázračné koření pro zdraví a krásu
Bylinkové wellness rituály
Aroma koupele – magické rituály krásy
Bylinkové wellness rituály – bylinky a koření ve službách krásy, pohody a zdraví

Bylinky na bolest hlavy

 

Další články domácí wellness:

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Aroma koupele- magická energie z přírody
Bylinkové wellness rituály pro zdraví a krásu
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech

Wellness vybavení pro domácí wellness
Jak postavit domácí wellness?    
Esence do sauny, vůně do sauny  
Bylinky ve wellness – wellness rituály – bylinky a koření  

                                             

 

Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor

 
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, dolnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do sauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.